Jak usunąć MediaDownloader Virus (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware
Remove MediaDownloader

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć MediaDownloader Virus. Ten przewodnik usuwania MediaDownloader Virus działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

MediaDownloader – jest narzędziem, które pozwala na zapisywanie filmów wideo z Internetu. Jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Windows i Mac OS (OS). Aby zapisać media, po prostu trzeba wprowadź adres URL, wybierz, czy chcesz zapisać plik w formacie muzyki lub wideo i naciśnij przycisk Pobierz. Narzędzie obsługuje przyspieszanie pobierania zaawansowane, konwersję formatu podczas zapisywania z witryn wideo oraz przesyłanie multimediów do wszelkiego rodzaju urządzenia przenośnego. Do tej pory MediaDownloader wydaje się wielki. Jest jednak pewien haczyk. W zamian za, dając Ci możliwość zapisania plików na dysku twardym, zacienionych Narzędzie poprosi o zwrócić uwagę na reklamach. Ponadto instalując go na swoim komputerze, możesz pozwala na śledzenie sesji przeglądania i zbieranie danych na Ciebie.

Eksperci od bezpieczeństwa zostały przeanalizowane program, tak, że można określić, czy to polega na zagrożenia bezpieczeństwa. Wniosek jest, że MediaDownloader jest adware program. Może to prowadzić do problemów związanych z zabezpieczeniami. Fałszywe narzędzie wyświetla reklamy w celu podniesienia dochodów. Przesyłają do obsługiwanych witryn sieci Web. Właściciele domen odpowiadające im zapłacić właściciele MediaDownloader łączenia ich zawartości. Oni otrzymują prowizje, które zależą od liczby linków sponsorowanych, które użytkownicy zastosowali. Ten sposób ustalania odszkodowania nazywa się system pay-per-click.

Od adware potrzeby użytkowników do współpracy w sposób, wyciąga wszystkie sztuczki z worka. Reklamy mogą promować okazyjnych ofert dla różnych towarów konsumpcyjnych, takich jak ubrania, akcesoria, sprzęt sportowy, gry, meble, dekoracje, sprzętu ogrodniczego, stacjonarne, gadżety i inne elementy. Prezentacja jest również zróżnicowana w sposób. Reklamy będą wyświetlane w różnych formatach, w tym banery, gratisy, kupon pola, linki w tekście, klipy wideo, kontekstowe, pływające, inline, przejściowe, śródmiąższowe i pełnego ekranu systemu windows. Stały przepływ pop-upy będą przerwać pracę i spowolnić Twój komputer do indeksowania z powodu wysokiej wysiłku procesora. Większy problem pojawia się na stronach internetowych za reklamy. MediaDownloader sprawdza im na sprawdzenie ich stanu zabezpieczeń. Równie ono stoi, dowolnej danej reklamy może doprowadzić do uszkodzenia strony internetowej.

Remove MediaDownloader
The MediaDownloader Virus

Inne główne zagrożenie wokół MediaDownloader jest powiązana z bezpieczeństwa osobistego. Jak wspomnieliśmy na początku tego artykułu, ukradkiem program posiada zdolność do monitorowania sesji przeglądania i zebrać informacje na ludzi. Służy do rejestrowania historii surfingu, tracking cookies, naciśnięcia klawiszy, konta e-mail, IP adres, położenie geograficzne, kod pocztowy, dane demograficzne, numer telefonu, adres fizyczny, nazwy użytkownika, hasła i informacje finansowe. Właściciele adware będzie handlu swoje prywatne dane na rynkach darknet bez Twojej wiedzy. Nie wiesz kto mieć dostęp do Twojego osobistego wprowadzania i sposobu ich wykorzystywania.

MediaDownloader posiada oficjalnej stronie internetowej. Jest on zarejestrowany do domeny mediadownloader.me. Jeśli Ci nie nabywają aplikacja chętnie, dali się nabrać mieć go zainstalowanego na komputerze. Mogło to się zdarzyć na kilka sposobów. Metoda dystrybucji nazywa się łączenie. Freeware, shareware i pirackich aplikacji może służyć do obsługi instalacji programu, zaciszne. Zaciszne narzędzie znajdzie się w Regulamin Pobierz klienta jako bonus. Będzie to zaznaczone domyślnie, co oznacza, że trzeba będzie zmienić ustawienia predefiniowane, aby wykluczyć dodatkowego oprogramowania. Upewnij się, że czytasz użytkownik końcowy Umowa licencyjna (EULA), podczas przetwarzania instalacji.

Inne wektora propagacji jest poczta elektroniczna spam. MediaDownloader mogą być przekazywane za pośrednictwem dołączonych dokumentów. Wprowadzające w błąd list zostanie przedstawiony jako urzędowego zgłoszenia od renomowanych entity, jak national post, firmą kurierską, sieci społecznych, bank, instytucja, oddział rządu, Platforma handlowa lub lokalnej policji. Nadawcy można również wyobrazić sobie wiadomości. Przez umieszczenie logo lub godło odpowiednich organizacji i poszukiwanie jego rzeczywistych współrzędnych, list jest możliwe wydaje się uzasadnione. Sprawdzając adres elektroniczny, z którego został wysłany z można potwierdzić autentyczność danej wiadomości e-mail.

Odinstaluj MediaDownloader Virus

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć MediaDownloader Virus z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć MediaDownloader Virus z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *