Jak usunąć MetroWhiz Virus | Aktualizacja

PUP
Remove MetroWhiz Virus

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć MetroWhiz Virus. Ten przewodnik usuwania MetroWhiz Virus działa dla wszystkich wersji systemu Windows.

MetroWhiz jest szkodliwy program. Został on stworzony przez Mindspark Interactive Network, Inc który mówi wystarczająco dużo. Masz do czynienia z potencjalnie niepożądany program, z wyjątkiem, że słowo “potencjalnie” jest zbędne. Aplikacja jest rzeczywiście niechciane. Leży do sejfu, udając, że to będzie być przydatne dla Ciebie. MetroWhiz obietnice, aby pomóc Ci znaleźć trasy autobusowe lub pociągiem harmonogramów. Nic z tego jest prawdą, choć. Aplikacja tylko został opracowany, aby pomóc oszustów uzyskania zysków bez wysiłku. Usunąć go jak najszybciej.

Nie chcesz być sponsorem hakerów, możesz? Oczywiście nie. Więc nie trać czasu i czyszczenia maszyny tego szkodnika. Im więcej czasu spędza na pokładzie, tym więcej problemów go powoduje. Te problemy rosną również nasilenie. Nie kładź z tym. Aplikacja nigdy nie będzie korzystne dla Ciebie. Wręcz przeciwnie będzie szkodliwe i spowoduje, że mnóstwo bólów głowy. Oszczędzić sobie kłopotów i wyciąć ten szczenię pobyt krótki. Im szybciej znaleźć i usunąć go na dobre, tym lepiej.

Tak szybko, jak MetroWhiz wchodzi komputer, to reklamy jego rozszerzenie brzydkie do wszystkich przeglądarkach. Obejmuje to trzy najpopularniejsze z nich, a mianowicie Mozilla, Chrome i Microsoft Edge. Ponadto jeśli masz innej przeglądarki, one się zarazić zbyt. Po wtyczki zostały dołączone, zmieni się Twoje doświadczenia w Internecie. Uruchomieniu, cierpienia stały włamaniami. Na początek gdy próby ładowania strony, dostanie przekierowany do drugi zacieniony. Dodatkowe karty otwarte przez cały czas i lądujesz na stronach z wysoce wątpliwą zawartością. Ale tam jest więcej. PUP generuje wiele bardzo irytujące reklamy, które obejmują ekranu na co dzień. Reklamy te są używane do zwiększenia ruchu w sieci do poszczególnych stron, więc oszuści mogą zarobić dochodów pay-per-click.

Remove MetroWhiz Virus
The MetroWhiz Virus

Kliknij przycisk nie. Z każdym z kliknięć możesz pomóc hakerzy zarabiać pieniądze. Co jest gorsze, stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa użytkownika. Większość reklam, które widzisz zostały naruszone dostarczyć więcej szkodliwego oprogramowania. Jednym kliknięciem jest wszystko, czego potrzeba do pobrania więcej szkodników na pokładzie. Czy chcesz, że? Urządzenie jest już cierpienie z powodu tego jednego PUP. To wygenerowaną cały czas. Jego szybkość spada, to często wywala. Niektórych aplikacji mogą również nie działać prawidłowo. Nie kładź z tym. Najlepszą rzeczą do zrobienia jest usunąć infekcję natychmiast. Aby to zrobić ręcznie, użyj naszego przewodnika usuwania na końcu tego artykułu. Jest łatwy do naśladowania, a gdy skończysz, wszystko wrócić do normy i będzie można ponownie użyć urządzenia skutecznie.

Jak skończy się przebijał z MetroWhiz PUP? Cóż istnieje wiele metod, których szkodników mogą wprowadzić dane swojego komputera. Na przykład można go używać spamowych, fałszywe aktualizacje, uszkodzone łącze i strony, w wiązkach freeware, złośliwe reklamy firm, Pobierz niezweryfikowanych źródeł, sfałszować potoki, itp. Jednak żaden z tych taktyk jest wystarczająco dobre, do pracy bez Twojej pomocy. Przez pomoc rozumiemy niedbalstwa. Jeśli płacisz tyle uwagi, będzie można rozpoznać intruza w czasie i uniemożliwić wprowadzanie. Jeśli jesteś roztargniony, jednak to będzie poślizgu bezpośrednio przez Ciebie.

Tak nie poddaję się zaniedbania. Zawsze Zabezpiecz się w trybie online. Należy zachować ostrożność, kliknij na i to, co mówisz tak aby. Hakerzy próbują oszukać Cię i jeśli jesteś zaniedbania, im się uda. Jeśli jesteś ostrożny, będzie je złapać w ustawie. Dokonać właściwego wyboru i utrzymać urządzenie bez zakażenia.

Odinstaluj MetroWhiz Virus

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć MetroWhiz Virus z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *