Jak usunąć MoneyBot (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć MoneyBot. Ten przewodnik usuwania MoneyBot działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

MoneyBot jest szkodnikiem nieprzyjemnych adware. Nie jest to wiarygodne i przydatne aplikacja. To jest adware. Innymi słowy masz do czynienia z infekcja cyber. Wyszło, choć, więc nie panikuj. Można rozważyć sobie szczęście, jak utkniesz z stosunkowo łatwo usunąć pasożyta. Napisze ci został zainfekowany z dużo bardziej poważne zagrożenie jak Trojan lub ransomware. Zamiast tego jesteś zainfekowany adware. Nie zrozumcie nas źle, choć. Nie oznacza to, że MoneyBot jest nieszkodliwe.

Istnieje coś takiego jak nieszkodliwe szkodników. Każdy z nich powoduje kłopoty i każdy w końcu dostaje się spod kontroli. MoneyBot zawarte. Nie może być prawie jako niebezpieczne, jak inne zagrożenie ale doskonale może powodować problemy. I im dłużej pozostaje, więcej problemów, które możesz napotkać. Dobrą wiadomością jest to, że można usunąć intruza dość łatwe, jeśli możesz działać natychmiast. Nie dawajcie zagrożenie więcej czasu w systemie. Go usunąć po wykryciu i oszczędzić sobie mnóstwo przyszłości bóle głowy. MoneyBot na miejscu w systemie, jak najszybciej znaleźć się, gdzie ukrywa się i usunąć go bez dwa razy o tym myśleć. To jest najlepszy kierunek działania, które można wykonać.

MoneyBot burzy twój pasienie się zakres działania. Od tej chwili wchodzi, przeglądanie zmian stron. Jeden ruch w Internecie nie można zrobić bez przerywania adware. Na przykład gdy próbujesz odwiedzić swoje ulubione strony, dostanie przekierowany do pozostałych zacienionych. Dodatkowe karty otwarte przez cały czas jak również. Niezliczone reklamy pokrycie całego ekranu 24/ 7. Filmy online uzyskać wstrzymane dla przerw reklamowych. To jest koszmar.

Adware zapobiega zwykle surfowania w sieci. Jest to więcej niż irytujące. Jest bardzo denerwująca. Jeszcze jest to również niebezpieczne. Strony, które kończy się wizyty i reklamy, które są bombardowani nie są wiarygodne. Większość z nich są faktycznie uszkodzony i prowadzą do infekcji. Jeśli zdarzy ci się kliknij na niewłaściwej, złamanie zabezpieczeń komputera jeszcze bardziej. I Wierzcie nam, tu są obfitość od uszkodzone linki i reklamy, a nie powiedzieć bezpieczne te oprócz tych niebezpiecznych. Prędzej czy później będziesz trzaskać.

Czasami reklamy pojawiają się tuż pod kursorem myszy. Jest to, co robi adware. Potrzebuje do generowania dochodów pay-per-click dla jej właścicieli i wykorzystuje Cię. Nie Zostań sponsorem oszustów. Nie kliknąć na wszystko, tak długo, jak pozostaje adware. Jak najlepiej, aby ją usunąć jak najszybciej, bo Twoja sytuacja pogarsza się przez minutę. Reklamach stają się coraz bardziej agresywni i rosną w liczbach. Jedynym sposobem, aby pozbyć się z nich jest do usunięcia MoneyBot. To zrobić. Nie trać czasu w debatach. Program nigdy nie będzie korzystne dla Ciebie. To tylko korzystne dla jego twórców. Usuń go, zanim będzie za późno. Skorzystaj z naszego przewodnika poniżej i czyszczenia komputera raz na zawsze.

Jak adware wprowadzony? Zwykle te infekcje, Podróże wiązany z innych darmowych programów i podczas instalowania tych programów, szkodniki adware wprowadzić również. Ten klucz jest nie zwracać uwagę, choć. Istnieje sposób, aby zapobiec ich wprowadzania. Wybrać ustawienia zaawansowane w Kreatorze instalacji, zamiast te podstawowe. Zajmuje trochę więcej czasu, ale także pozwalają sprawdzić cały pakiet aplikacji i odznacz opcję Wszystkie dodatki, które nie chcesz, aby wprowadzić system. Jest to, jak trochę więcej czasu i uwagi go zaoszczędzić mnóstwo problemów. Pamiętaj, że następnym razem zdecydujesz się zainstalować coś i nie popełnić tego samego błędu dwa razy.

Odinstaluj MoneyBot

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć MoneyBot z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *