Jak usunąć My Browser Home Redirect (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć My Browser Home Redirect. Ten przewodnik usuwania My Browser Home Redirect działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

My Browser Home Redirect jest szkodliwy program. To zakażenia porywacza przeglądarki, który jest niebezpieczne. Jeśli masz go w swoim systemie, przygotować się do kłopotów. Porywacze zrobić dla najemców straszne. Szkodnik ten nigdy nie będzie korzystne dla Ciebie. Nawet jeśli twierdzi być przydatne rozszerzenie, który poprawi Twoje doświadczenia w Internecie, to jest kłamstwo. To nie będzie. W rzeczywistości to zrujnuje go. Utrzymanie porywacz oznacza, że są narażone na ciągłe malware i zagrożenie bezpieczeństwa. Nie przechowywać na pokładzie. Kiedy zdajesz sobie sprawę, że jesteś zakażony, podjąć działania.

Dowiedz się, gdzie ukrywa się nieprzyjemnych pasożytów i usunąć go na miejscu. Im szybciej można się go pozbyć, tym lepiej dla Ciebie i Twojego systemu dobrego samopoczucia. Nie daj się zwieść. My Browser Home Redirect jest nadal zakażenie i istnieje coś takiego jak nieszkodliwe szkodników. Niektóre z nich są bardziej niebezpieczne niż inne, to prawda, ale wszystkie one spowodować obrażenia. Jeśli ten porywacz dać wystarczająco dużo czasu na pokładzie, to może również spowodować nieodwracalne szkody. Zrób sobie przysługę i go usunąć, zanim ma szansę to zrobić.

My Browser Home Redirect wprowadza zmiany w ustawieniach Twojej przeglądarki, bez Twojej zgody. W rzeczywistości nie jesteś nawet poinformowany o reshuffles. Jesteś tylko świadkiem ich, one już zostały dokonane. Jak wymiana twój homepage i Szukaj silnika, na przykład. Po otwarciu przeglądarki jeden dzień tylko po to, aby zobaczyć, że My Browser Home Redirect jest tam do Pozdrawiają was. My Browser Home Redirect jest wszędzie, w rzeczywistości. Tam jest, nie dostawanie uwalniać od ono.

Za każdym razem iść w Internecie, można napotkać strony. Przekierowywane do niego stale. Są również bombardowani mnóstwo złośliwe reklamy, które, jeśli klikniesz, Pobierz więcej szkodliwego oprogramowania. Surfowanie po Internecie nie jest bezpieczne już. Jedno kliknięcie na zainfekowanym ad i zainfekować już zainfekowany komputer nawet więcej. Ale to nie jest najgorsze. Tam jest więcej. Porywacz umieścić swoją prywatność na ryzyko zbyt. Szpiegów na za pomocą przeglądarki jako urządzenie szpiegostwo. To wie każdy Twój ruch online. Wszystko, co robisz jest monitorowany.

Porywacz rejestruje także wszystkie można znaleźć, a następnie udostępnia je oszuści za nim. Twój zmysłowy dane poddaje się do cyberprzestępców i mogą go używać na co im się podoba. Oni również sprzedaż stronom trzecim. W obu przypadkach to nie prowadzi do niczego dobrego. Wręcz przeciwnie. Jeśli używasz komputera PC, płacić rachunki online lub na zakupy online, porywacz może nawet wykraść poświadczenia danych osobowych oraz finansowych. Istnieje potrzeba wyjaśnienia, co mogło się stać dalej, jest tam? Może paść ofiarą oszusta finansowego lub nawet kradzież tożsamości. Zapobiec temu zapobiec. Naszego przewodnika usuwania na końcu tego artykułu i usunąć My Browser Home Redirect, podczas gdy nie jest za późno. Im szybciej to już nie ma, tym lepiej.

Jak jest dystrybuowane My Browser Home Redirect porywacza? Jest nie tylko jednego taktyka, to na pewno. Hakerzy opierają się na stary ale złoty infiltracji metody do zainfekowania komputerów użytkowników. Na przykład wiadomości e-mail spam i złośliwe załączniki, freeware/ shareware wiązek, fałszywe aktualizacje, uszkodzony pages/ ads/ linki, fałszywego programu lub aktualizacji systemu, zainfekowane wiadomości dla mediów społecznościowych, typu peer to peer wymiany, itp. Taktyka jest wiele i jest jedynym sposobem, aby chronić siebie poprzez bycie bardziej ostrożnym. Nie być nieostrożny i rozproszony w ten sposób, są tylko co hakerzy zadanie łatwiejsze. Zabezpiecz się cały czas. Internet jest pełen zakażeń, czeka na Ciebie zrobić zły ruch.

Odinstaluj My Browser Home Redirect

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć My Browser Home Redirect z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć My Browser Home Redirect z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *