Jak usunąć My.yoursearch.me (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove My.yoursearch.me

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć My.yoursearch.me. Ten przewodnik usuwania My.yoursearch.me działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

My.yoursearch.me jest dostawca wyszukiwania alternatywnych. Platforma ma inny układ z klasycznym wyszukiwarek takich jak Google, Yahoo, Bing i MSN. Istnieje kilka pól wyszukiwania. Pierwszy jest w górnej części strony, a drugi jest na dole. Pod względem funkcjonalności, My.yoursearch.me ma standardowe funkcje. Istnieje web kartę dla ogólnych słów kluczowych wyszukiwania, filtry do zdjęć, filmy i mapy. Jeśli szukasz sposobu optymalizacji przeglądania wyników, nie należy tej strony internetowej. My.yoursearch.me jest uważane za niebezpieczne ze względu na jego związek z porywacza przeglądarki. Fałszywy program koliduje z wewnętrznej przeglądarki i prowadzi nieautoryzowanych zadania. Jeśli będzie narazić użytkownika na zagrożenia bezpieczeństwa.

Pierwszym zadaniem obrad porywacza jest aby zresetować stronę główną i domyślnego dostawcy wyszukiwania do My.yoursearch.me. Na stronie znajduje się złośliwy kod, który umożliwia złowieszczy program dołączyć nieautoryzowanych zmian do ustawień wewnętrznych. Następnie przyjść reklamy. My.yoursearch.me porywacza generuje reklamy, promowanie rokowań zakupy oferty. Trafiają one w różnych kształtach i formatach, w tym pop-up, pop under, linki w tekście, kupon pola, przejściowe, śródmiąższowe, pływające, porównanie, inline, kontekstowe i reklamy wideo. Natrętne windows będzie przerwać sesji przeglądania i uniemożliwić korzystanie z komputera w najszerszym. Porywacz zużywa dużo pamięci procesora i pamięci RAM do ich produkcji. Będzie to miało negatywny wpływ na szybkość działania.

My.yoursearch.me porywacza wykorzystuje kilka sztuczek underhanded do zwiększenia skuteczności kampanii promocyjnych. Zdobi go windows ad z jasną kolorystyką, animacje flash, kursywę czcionki i inne efekty specjalne. Szczególną uwagę na wybór oferty. Porywacz obserwuje ludzi przeglądania nawyków, próbując ustalić, jakie są ich interesów. Następnie to dopasowuje reklamy odpowiednio. Jeśli rozwijamy swoją garderobę, zacienionych program akcent na oferty dla produktów odzieżowych. Jeśli jesteś w trakcie urządzania swojego domu i szuka elementy wnętrza, porywacza przyniesie Ci propozycje dla różnych rodzajów mebli i dekoracji.

Remove My.yoursearch.me
The My.yoursearch.me Virus

My.yoursearch.me porywacz nie ogranicza działanie śledzenia tylko historię przeglądania. To będzie zbierać różnego rodzaju danych, takich jak swoje ciasteczka, naciśnięcia klawiszy, IP adres, lokalizacji geograficznej, profil demograficzny, numer kierunkowy, numer telefonu, konta e-mail, nazwy użytkownika, hasła i dane finansowe. Zebrane dane wejściowe będą zapakowane w katalogi i sprzedawane na rynkach darknet. Właściciele porywacz nie prosić ludzi o zezwolenie do monitorowania ich sesje online, rekord i sprzedawać informacje prywatne. Sprzedając swoje dane osobowe i finansowe, one narazić na poważne zagrożenia bezpieczeństwa. Ludzi, którzy swoje dane mogą być cyberprzestępców. One przydadzą się włamania do kont i kradną.

Teraz, że wiesz jakie szkody zrobić My.yoursearch.me porywacz, należy wiedzieć, jak przeniknął systemu i jak chronić się przed najazdami w przyszłości. Istnieje kilka technik dystrybucji, które mogło być powodem fałszywe narzędzie uzyskania dostępu. Najczęściej stosowaną metodą jest łączenie. Deweloper ma połączyć plik wykonywalny porywacza z pliku instalacji innego programu. Freeware, shareware i pirackich kopii płatnych aplikacji są używane do tego celu, ponieważ nie mają one chronione licencji. Dodatkowe oprogramowanie będą wymienione w ogólnych warunków pobierania klienta. Masz opcję, aby usunąć jego zaznaczenie. Nie przegap tej okazji, czytaj użytkownika końcowego umowy licencyjnej (EULA) i wybrać tryb instalacji niestandardowej.

Wiadomości e-mail będących spamem są innym wektora wspólne. Osoby za wiadomość Scala ładunku My.yoursearch.me porywacza z dokumentu. Za pomocą skryptu lub makro przeniesienie jest zautomatyzowany. Otwarcie załącznika będzie zainfekować system na miejscu. Spamerzy mogą być podstępny wymyślania fałszywych wiadomości. List może być skierowane w imieniu istniejącej spółki lub organizacji. Aby filtrować spam z wiarygodnych wiadomości e-mail, możesz wyszukać informacje kontaktowe. Wreszcie musimy wspomnieć o metodę instalacji dysku przez. Uszkodzone strony internetowej można pobrać i zainstalować złośliwe oprogramowanie na komputerze. Potrzebny jest dla Ciebie uzyskać dostęp do domeny. Dlatego należy być ostrożnym o odwiedzanych witryn sieci Web.

Odinstaluj My.yoursearch.me

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć My.yoursearch.me z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *