Jak usunąć MyBrowserHome.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove MyBrowserHome.com

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć MyBrowserHome.com. Ten przewodnik usuwania MyBrowserHome.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Jeśli zostanie wyświetlona strona MyBrowserHome.com, przygotować się do złych wieści. Masz porywacza przeglądarki na pokładzie. Porywacze nie powodują przyjemne najemców. Na bardzo sprzeczne. Szkodnik ten ma dokładnie to, że nazwy oznacza. Przechwytuje wszystkie przeglądarki i zamienia Twoje doświadczenia w Internecie w koszmar. Podjąć wygląd strony MyBrowserHome.com jako wielki znak krzyczy “Porywacza!” i słuchać go. Szybciej można podjąć działania przeciwko irytujące szkodników, tym lepiej dla Ciebie i Twojego systemu. Jeżeli możesz, jednak zostawić to, będzie na bieżąco na rzucanie problemy na Ciebie codziennie. Problemy, które rosną zarówno liczby, jak i nasilenia w miarę upływu czasu. Można zatrzymać, choć.

Istnieje potrzeba aby tolerować tej infekcji i jego szemraną. Go usunąć tak szybko, jak zdajesz sobie sprawę, że to na pokładzie. Znajdź, gdzie czai się szkodników i wyciąć krótkiego pobytu. Możesz robić sobie s ogromną przysługę. Nie wahaj się. Opóźnienia prowadzić do żalu. Skorzystaj z naszego przewodnika usuwania na końcu tego artykułu i raz na zawsze pozbyć się intruza. Wszystko co musisz zrobić, to postępuj zgodnie z instrukcjami krok po kroku precyzyjnie, a Twój komputer będzie wolny od wirusów wystarczająco szybko.

Problemy rozpocząć jak najszybciej po porywacza osiada w systemie. Na początek, znacznie zmienia się Twoje doświadczenia w Internecie i nie na lepsze. Pacjenta występują ciągłe przerwy na każdym kroku. MyBrowserHome.com staje się twój online cień i widzisz go cały czas podczas przeglądania. Nawet, gdy jesteś na innej stronie, jakoś dostanie przekierowany do ten jeden. I to nie tylko strony MyBrowserHome.com, którą odwiedzasz, nie chcąc. Istnieje wiele bardziej tak jak shady witryn, które są zmuszeni do lądowania na, bo porywacz przekierowuje cały czas. Nie można znaleźć niczego, której szukasz już.

Remove MyBrowserHome.com
The MyBrowserHome.com Virus

Każdy ruch online Twoje pobiera przechwycone przez MyBrowserHome.com. Strona nawet zastępuje twój homepage i Szukaj silnika bez Twojej zgody, więc jesteś zmuszony go używać, gdy zdecydujesz się otworzyć jedną z przeglądarki. Nie myśl, że to wszystko, choć. Tam jest więcej. Oprócz przekierowań porywacz również pochowany ci mnóstwo irytujące i nieusuwalnych reklamy. Twój cały ekran pokryty jest w banery, kupony, oferty, oferty, teksty, itp, które twój tkanina surfing jeszcze trudniej. Jak już powiedzieliśmy, nie należy umieszczać z tego szaleństwa. Natychmiast usunąć porywacza i wszystko wrócić do normy. Należy pamiętać, że jeśli nie, można będzie być narażone na działanie złośliwego oprogramowania ryzyka. Dokonać właściwego wyboru i działać już teraz.

Jak się dostać na pokład bez Ciebie niezauważalnie udało porywacz? Dobrze przede wszystkim, należy wiedzieć, że zakażenie nie można wprowadzić bez zabawki daje zielone światło. Jednak jeśli pyta wprost, by nigdy nie dać go. Dlatego okazuje się podawanie wskazówek taktykę i metody zwodnicze. Na przykład szkodnika chowa się za uszkodzone linki lub stron. To holowniczych przejażdżkę z freeware/ pakiety shareware lub wiadomości-śmieci.

MyBrowserHome.com mogą również stanowić jako fałszywe program/ system, aktualizacji. W zasadzie to stara się uważasz, instalujesz coś innego, podczas gdy w rzeczywistości, instalujesz złośliwego oprogramowania. Aby chronić siebie, być bardzo ostrożnym. Pasożyty mogą użyć sztuczki ale opierają się one głównie na pośpiech, rozproszenia i nieostrożność. Nie przyznaje się je. Zrobić swoje due diligence, w trybie online. Zaniedbanie prowadzi do zakażenia. Należy zachować ostrożność, z drugiej strony, trzyma im daleko.

Odinstaluj MyBrowserHome.com

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć MyBrowserHome.com z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć MyBrowserHome.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *