Jak usunąć MyHomePage.pro (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove MyHomePage.pro

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć MyHomePage.pro. Ten przewodnik usuwania MyHomePage.pro działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

MyHomePage.pro Strona jest złe wieści dla Ciebie i Twojego systemu. Strona wskazuje na obecność infekcji internetowych na komputerze. Tak, utkniesz z porywacza przeglądarki. Ten rodzaj zakażenia jest idealną kombinacją bezużyteczne, przykry, wtrącanie się i niebezpieczne. Im dłużej pozostaje na pokładzie, tym więcej problemów i problemy, twarz. Na szczęście szkodnika jest wymienny. Można usunąć samodzielnie jeśli wziąć Monituj działania. Tak szybko, jak na miejscu strony MyHomePage.pro, biorąc na wszystkich przeglądarkach, należy przyjąć ją jako ostrzeżenie i słuchać go natychmiast.

Znaleźć dokładne miejsce paskudny porywacza czai się i go usunąć. Jeśli pozwolisz, to pozostanie, problemy, to powoduje, że będzie do zapłacenia a także stają się bardziej poważne. Nie pozwól, aby się stało. Porywacz ma miejsce w systemie. Został on stworzony przez hakerów, aby służyć ich szkodliwych celów i dobre samopoczucie nie jest problemem z jego. Wyciąć pobytu jak najkrótszy. MyHomePage.pro jest jednowyrazowa. Gdy ją zobaczysz, działać. Jeśli odwlekają, to nie będzie długo przed Twoją sytuację pogarsza się znacznie. Przyjdzie czas, kiedy będzie unikanie własnej maszyny.

Po porywacza wchodzi, to nie trać czasu. Zaczyna działać natychmiast. Najpierw idzie po Twojej przeglądarki. Brzydkie plugin dodaje do każdego z nich w ten sposób przejęcia kontroli. To jest jak MyHomePage.pro staje się Twój stały cień online. Każdy czas, tak jak dotyk, jednego z przeglądarki, zobacz witrynę. Zawsze tam jest. To nawet zastępuje poprzednią stronę główną i wyszukiwarki silnika bez Twojej zgody. Nie wymaga Twojej zgody, aby działać. To działa jak uzna to za stosowne. Jeszcze jest więcej. MyHomePage.pro jest nie tylko sprytny strony, są zmuszeni, aby zobaczyć na co dzień. Istnieje wiele innych.

Remove MyHomePage.pro
The MyHomePage.pro Virus

Porywacz przekierowuje stale. Zawsze są narażone na ryzyko złośliwego oprogramowania jak nic nie widać z powodu tego szkodnika jest niezawodny. Jednym kliknięciem źle i automatycznie pobrać złośliwego oprogramowania na komputerze już złamany. Nie sądzę, że unikanie klikając wola wyp³acalnoœæ Twój problem. Aha nie ma. Oprócz witryn użytkownik zostanie przekierowany do, porywacz również generuje mnóstwo potencjalnie niebezpieczne reklamy. Cały ekran jest pokryta reklamy, co również ukrywać się ogromny złośliwego oprogramowania ryzyka.

Wyobraź sobie, co Twój przeglądania zamienia się w. Koszmar. Nie surfowania w sieci web w pokoju już i to wszystko z powodu porywacza. Ale nawet, jeśli można jakoś można pogodzić się z wszystkich tych włamań, jest jeszcze coś, czego nie można tolerować. Zakażenie zagraża Twojej prywatności. Szpiegów na swoim i wysyła wszystko, co znajdzie się oszuści za nim. Oczywiście jest to więcej niż niebezpieczne. Nie pozwól, aby taki scenariusz rozwijać. Użyć nasz przewodnik usuwania poniżej i pozbyć się tej plagi na dobre.

Jak wprowadzony porywacz? MyHomePage.pro pojawił się, bo porywacz miał już udało się. Ale jak to zrobić? Odpowiedź jest ze względu na was. Jesteś powodem, dla którego komputer jest zainfekowany. Oczywiście nie mamy na myśli pobrany celowo szkodników, ale byłeś tyle nieostrożny, to niech cię oszukać i przełożyć przez Ciebie. Swoją nieostrożność jest jedno infekcje nie powiodła się bez. Im się przyda. Nie ma metody infiltracji jest wystarczająco dobre, do pracy bez nieaktywne współpracę.

W przyszłości zwracać większą uwagę do działań online. Być bardziej ostrożny i uważny. Uniknąć wizyty podejrzanych stron i przy użyciu niezweryfikowanego pobierania źródeł. Czasami, kiedy mówisz “tak” do czegoś, to coś może być zakażenie próbuje atakować. Zrobić swoje due diligence.

Odinstaluj MyHomePage.pro

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć MyHomePage.pro z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *