Jak usunąć Page.geniusdisplay.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Page.geniusdisplay.com

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Page.geniusdisplay.com. Ten przewodnik usuwania Page.geniusdisplay.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Niekończąca się przekierowuje do Page.geniusdisplay.com są zazwyczaj spowodowane przez zakażenie adware. Jeśli można znaleźć w witrynie, masz adware, na pokładzie. Nie panikuj! Na szczęście dla Ciebie, utkniesz z jednym stosunkowo łatwe do zwalczania pasożyta. Pod warunkiem, że działać szybko i podjęcia odpowiednich środków, powinny być w stanie pozbyć intruza w krótkim czasie. Jednak niech ten fakt wprowadzenia w błąd możesz myśleć, że adware jest nieszkodliwe. Oczywiście to nie. Nadal jest to zakażenie cyber i nie musi być tolerowane. Jeżeli otrzyma wystarczająco dużo czasu w systemie, szkodnika będzie ogromny bałagan i spowodować wiele szkód. Który jest dlaczego to lepiej go usunąć natychmiast.

Jak tylko zaczniesz widzieć stronie Page.geniusdisplay.com na każdym kroku, zacząć szukać szkodników kryjówki i gdy okaże się, usuń go bez myślenia o nim dwa razy. Zwlekanie jest najgorsza opcja. Czas nie jest Twoim znajomym. Z każdą minutę adware spędza na pokładzie najgorsze pobiera swoje kłopoty. Oszczędzić sobie kłopotów jesteś doświadczenie i teraz usunąć infekcje. Swojej własnej przyszłości będą bardzo wdzięczni.

Adware sprawia, że wielki bałagan Twojej aktywności online. Nic nie jest tym samym już. To jak masz nie kontroluje przeglądarki. Nagle każdej odwiedzanej strony jest całkowicie pokryte z reklam w różnych kształtach i formach. Nawet strony, które były bezpieczne i wolne od reklam teraz są ciężkie na banery i kupony. Jest to, co robi adware. To grzebie Ci z wprowadzających w błąd reklam, które promują fałszywy, złośliwe lub produkty nieistniejące. I są one bardzo uciążliwe. Nie można ich uniknąć, nawet, jeśli chciał.

Remove Page.geniusdisplay.com
The Page.geniusdisplay.com Virus

Reklamach stają się coraz więcej jak czasy przejść i prędzej czy później będą klikać. Czasami oni również pop-up się tuż pod kursorem myszy. Jeśli klikniesz nie tylko tracisz pieniądze, ale możesz pomóc hakerom uzyskanie pieniędzy. Korzystają z mechanizmu pay-per-click, aby zyski bez wysiłku. Ich sponsorem jednocześnie narażając się na ryzyko złośliwego oprogramowania, w tym samym czasie.

Reklamy mogą ukryć złośliwego oprogramowania. Jedno kliknięcie na uszkodzony ogłoszenie i powiedział złośliwego oprogramowania wchodzi w systemie za plecami. Czy chcesz, że? Czy chcesz więcej szkodników na komputerze już złamany i złe? Nr? Następnie usunąć adware. Po pozbyć go, twój pasienie się przeżycie będzie wrócić do normy. Będzie istnieć nie więcej przekierowanie i reklamy. Przeglądarki nie będzie walczyć do wyświetlania zawartości. Prędkość Twój komputer będzie szybciej. Twój system nie będzie zamrażać i restartuje już. Wszystko będzie tak jak było przed inwazją. Co czekasz? Na końcu tego artykułu znajdziesz łatwe do naśladowania usuwania przewodnik, który pomoże Ci usunąć adware ręcznie. Wykonaj je i czyszczenia komputera raz na zawsze.

Jak adware wprowadzony komputera? Zwykle te szkodniki, Podróże wiązany do innych programów i podczas instalowania tych programów adware wchodzi również. Istnieje sposób, aby zapobiec, że choć. To po prostu wymaga trochę więcej czasu. Wybrać ustawienia zaawansowane, zamiast te podstawowe. Zobaczysz listę wszystkich aplikacji dodatkowych dołączonych do oryginalnego programu, i które mają zostać zainstalowane na komputerze. Odznacz je wszystkie przed zakończeniem instalacji. Nie są potrzebne. Jeśli tak, by zostały zainstalowane na komputerze sobie teraz. Jeśli pozwolisz im wchodzić, będziesz mieć do czynienia z nimi później tak jak ten adware. Uniemożliwiające intruz jest znacznie łatwiejsze niż radzenia sobie z nim, gdy jest już w. Pamiętaj, że.

Odinstaluj Page.geniusdisplay.com

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Typ msconfigi naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Page.geniusdisplay.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *