Jak usunąć Personal Finder Search (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Personal Finder Search

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Personal Finder Search. Ten przewodnik usuwania Personal Finder Search działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Personal Finder Search jest klasycznym członkiem rodziny porywacza przeglądarki. Jeśli masz go na pokładzie, przygotuj się na mnóstwo problemów. Porywacze są zagrożeniem. Przynoszą one wzdłuż nic ale problemy i bóle głowy. Personal Finder Search jest nie inaczej. Jeśli dasz to wystarczająco dużo czasu na pokładzie, zrujnuje twój pasienie się przeżycie całkowicie. Tak nie ukrywaj tego. Go usunąć tak szybko, jak zdajesz sobie sprawę, że tam jest. Skąd wiesz, że jesteś zarażony? Cóż istnieją oznaki. Największym z nich jest pojawieniem się na stronie Searchingfast.com. Witryny i porywacz idą w parze. Jeśli nagle zaczniesz widząc Searchingfast.com, mieć pewność, że pasożyt na pokładzie.

Porywacz przekierowuje do strony shady cały czas. To jest Twój trop. Po Searchingfast.com przejmuje przeglądarki, zaakceptować fakt, do czynienia z szkodników cyber i zacząć szukać drogi wyjścia. Im szybciej pozbyć się infekcji, tym lepiej. Nie zwlekaj i nie należy ignorować stanowi ryzyko Personal Finder Search. Mówiąc o ryzyku, twarz złośliwego oprogramowania i ochrony prywatności, jeden. Oprócz burzenia działań online, porywacz zagraża również dane osobowe przez szpiegostwo na Ciebie, zbierając wszystko, to może i wysłanie go na oszustów, którzy je opublikował. Zrób sobie przysługę i oczyścić komputer natychmiast. Jeśli nie, to nie będzie długo, zanim pożałujesz.

Zagrożenie prywatności jest bez wątpienia największym problemem, ale są inni, jak również. Jak już wspominaliśmy, przeglądanie stron jest nie sama już. Każdy Twój ruch online jest przerwana przez porywacza. Strona Searchingfast.com staje się twój online cień i widać to na każdym kroku. To nawet zastępuje poprzednią stronę główną i wyszukiwarki silnika bez Twojej zgody. Również to nie tylko zacienionym miejscu, jesteś zmuszony do odwiedzenia.

Remove Personal Finder Search
The Personal Finder Search Virus

Ze względu na porywacza dostanie przekierowany głównie do podejrzanych stron. Co sądzisz, że to oznacza? Zawsze są narażone na więcej i więcej malware. Jedno kliknięcie to wszystko trwa, to pogorszy sytuację. Kliknij przycisk nie. Nie zaprosić więcej infekcji na komputerze PC. To samo dotyczy niezliczone reklamy, które pokrywają ekranu na co dzień. Te są również tam z powodu brzydkie porywacza. Jak również ich uniknąć. Ostatnią rzeczą, czego potrzebujesz jest więcej pasożytów na komputerze już złamany i złe. Jedynym sposobem, aby pozbyć się przekierowań, reklamy i zagrożenie prywatności jest usunąć Personal Finder Search. Możemy pomóc Ci z tym. Użyć nasz przewodnik usuwania poniżej. Wykonaj kroki opisane w odpowiedniej kolejności, biorąc pod uwagę i urządzenie będzie infekcji wystarczająco szybko.

Jak można zarazić z Personal Finder Search? Czy wiesz, jak porywacz wprowadzony system? Poślizgnął się przez Ciebie bo nie byłeś dość ostrożny, to na miejscu. Najbardziej typowe taktykę, którą przejmującymi kontrolę nad przeglądarką za pomocą nazywa, łączenie freeware. Po zainstalowaniu darmowe programy z sieci, należy zwrócić szczególną uwagę. Nie spiesz się, ale spiesz się, aby przeczytać, co masz zamiar zainstalować. Nie mówmy o drobnym drukiem, aka terminy i warunki. Być bardziej czujni.

Wybrać ustawienia zaawansowane w Kreatorze instalacji, zamiast standardowych. W ten sposób będzie można zobaczyć, jeśli istnieją inne programy dołączone do oryginalnego, a także je odznaczyć. Takie dodatki są zwykle złośliwy i dołączone przez hakerów. Nie pozwól im oszukać. Wybierz ostrożnie przez nieostrożność i chronić Twój komputer. Wszystkie infekcje modlimy się za zaniedbania i pośpiechu, aby odnieść sukces. Nie przyznaje się je.

Odinstaluj Personal Finder Search

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Personal Finder Search z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *