Jak usunąć PlayCenter Search Virus (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove PlayCenter Search Virus

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć PlayCenter Search Virus. Ten przewodnik usuwania PlayCenter Search Virus działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Szukaj PlayCenter jest aplikacja, która ma się znaleźć i pokazać Ci najbardziej popularne i ciekawe gry online. Niestety czy coś takiego. Program leży do Ciebie, udając się przydaje, ale nie jest. To jest porywacza przeglądarki, który dba tylko służyć jego twórcy szkodliwych celów. Paskudny szkodników przejmuje kontrolę nad wszystkie przeglądarki przez dołączenie jej złośliwego rozszerzenie. Od tego momentu zmiana aktywności. Zamieniają się piekielne i one będą utrzymywać na pogorszenie, chyba że podjąć natychmiastowe środki.

Tak szybko, jak można zauważyć nowe rozszerzenie, pogodzić się z faktem, do czynienia z infekcja cyber i rozpocząć, szuka sposobu go usunąć. Im szybciej, tym lepiej. Jeśli zostawisz porywacza na pokładzie, prędzej czy później to spowoduje nieodwracalne uszkodzenia. Każdy szkodników wykracza poza kontrolą otrzyma wystarczająco dużo czasu pracy. Ten porywacz zawarte. Będzie go zburzyć twój pasienie się przeżycie, chyba, że przestaniesz go na czas. Znajdź, gdzie czai się i usunąć go na miejscu. Nie trać czasu, jako szkodnika używa co sekundę zaszkodzić. Usuń go i zarobić wdzięczność swojej własnej przyszłości.

Jak już powiedzieliśmy, porywacz ruiny Twojej aktywności online. To sprawia, że wielki bałagan. Za każdym razem iść w Internecie się przerywa. Szkodnika przekierowuje do zacienionych stron 24/ 7. To także otwiera dodatkowe karty i okna. Zalewa ekran z licznych reklam sponsorowanych, które, jeśli klikniesz, hakerzy get paid. Jest to mechanizm pay-per-click. Oszuści z niej skorzystać i czerpać zyski bez wysiłku. One również włączyć się w ich sponsorem i narazić użytkownika na ryzyko złośliwego oprogramowania, w tym samym czasie. Należy pamiętać, że nie można ufać, porywacz wyświetla. Wymaga to kliknięcia i to nie wszystko, że może je.

Remove PlayCenter Search Virus
The PlayCenter Search Virus

Większość reklam, które widzisz są prawdopodobnie uszkodzone. Obaj prowadzą do stron pełnych pasożytów lub ukrywają pasożytów, sami. Jedno kliknięcie to wszystko trwa złamanie zabezpieczeń komputera nawet więcej. Ostatnia rzecz, którą musisz prawo teraz jest więcej szkodników. Urządzenie jest już cierpienie z powodu ten jeden porywacza. Jego prędkość spada do indeksowania. To pozostaje cały czas. To wywala. Twojej przeglądarki zamrożenie od czasu do czasu. Aplikacje wziąć wieki wobec ciê¿ar.

Zakażenie sprawia, że można uniknąć za pomocą własnego komputera, ponieważ jest po prostu zbyt irytujące. Nie można uzyskać żadnych prac online ani offline. Nawet Twoje połączenie internetowe może stać się niestabilny. A wszystko to z powodu PlayCenter wyszukiwania. Wyobraź sobie, co byłoby Jeśli możesz zaprosić więcej zakażeń na pokładzie. Twój komputer nie będzie mógł trzymać długo i ostatecznie awarii będzie całkowicie rozłożony. Jeśli nie chcesz, aby tak się stało, użyj nasz przewodnik usuwania poniżej i pozbyć się intruz ASAP.

Jak Szukaj PlayCenter wprowadzony system? Aplikacja posiada oficjalne pobranie, więc są szanse, że pobrano go samodzielnie. Oczywiście, że nie jest jedynym sposobem. Szkodnika również podróżuje sieci web za pomocą metody podawanie wskazówek. Na przykład może udawać się aktualizacji program, aby go zainstalować. Lub, można ukryć za uszkodzone strony i linki. Może być powiązane z innymi aplikacjami.

Sposób duping jesteś wiele. Jednak jeśli zwracać większą uwagę na to, co go online, będzie mógł dostrzec to, zanim się powiedzie w infekowania możesz. Co pasożyty najbardziej potrzebne jest Twoje niedbalstwo. Nie udzielić go. Zamiast tego wybierz czujności. W przeciwnym razie robisz Crooks’a pracy jeszcze łatwiejsze.

Odinstaluj PlayCenter Search Virus

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć PlayCenter Search Virus z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *