Jak usunąć PROXYCHECK.EXE (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć PROXYCHECK.EXE. Ten przewodnik usuwania PROXYCHECK.EXE działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

PROXYCHECK.EXE jest złośliwy proces, który jest uruchamiany przez zakażenie adware. Adware, już w systemie, jest jeden, aby rozpocząć proces. Oznacza to, że aby zapobiec uruchamianiu, należy całkowicie usunąć adware. To jest dokładnie to, co należy zrobić. Adware pasożytów są niepożądane. Tak, nie mogą być porównywane do szkodnika i konie trojańskie, gdy chodzi o poziomy zagrożenia, ale są one albo nie nieszkodliwe.

Ta sama zasada stosuje się do PROXYCHECK.EXE adware. Nie jest to nieszkodliwe, więc nie lekceważ go. Im dłużej pozostaje na pokładzie, spowoduje więcej problemów. Tych problemów może rozpocząć, jak małe i nieistotne, ale rosną zarówno liczby, jak i wskaźnik ważności z każdego dnia. Wyciąć jak najkrótszy pobyt adware. Nigdy nie będzie korzystne dla Ciebie w jakikolwiek sposób. Pozbądź się go zanim udaje mu się spowodować nieodwracalne uszkodzenia. Tych szkodników w końcu wymknąć się spod kontroli, a następnie rzeczy pogorszyć. Nie pozwól, tak się stało. Zrób sobie przysługę i czyszczenia komputera z tej plagi ASAP. Nie zwlekaj i nie trać czasu w debatach. Opóźnienia prowadzić do żalu.

Po adware wchodzi, wszystko się zmienia. Paskudny szkodników natychmiast dołącza rozszerzenie brzydkie do wszystkich przeglądarek, tym samym przejmując całkowitą kontrolę nad nimi. Jednak to nie jest dobre dla Ciebie. To nie jest dobre dla twój pasienie się przeżycie albo. Teraz za każdym razem iść w Internecie dostać bombardowani niezliczone reklamy. Reklamy w różnych kształtach i formach pojawiają się cały czas, obejmujące cały ekran i blokowanie stron zawartości. Ponadto reklamy stają się bardziej agresywne, w miarę upływu czasu. Czy wiesz dlaczego? Bo hakerzy są potrzebne. Wykorzystują oprogramowanie typu adware do zwiększenia ruchu sieci web określonych stron i w ten sposób generowania dochodów pay-per-click. Dla każdej strony, którą użytkownik przekierowany zarabiać oszustów. Dla każdej reklamy, którą klikasz oszuści dostaæ zap³acony ponownie. Ich stosowanie ich sponsorem. Możesz wypełnić ich kieszenie. Jeszcze jest więcej.

Jak adware ma mechanizm weryfikacji, nic nie wyświetla można zaufać. Może niektórych stron, gdy trafisz i reklamy, które są narażone na zostało przejęte do dostarczają złośliwe oprogramowanie. Jeśli klikniesz przycisk, można się zarazić. Czy chcesz więcej pasożytów w systemie? Już cierpienia i niską skuteczność ze względu na tego szkodnika pojedynczej maszyny. Wyobraź sobie, co się stanie, jeśli można zarazić się więcej. Nie podjąć takie ryzyko, ale znaleźć i natychmiast usunąć adware. Z nim na pokładzie są contently przerwane i narażone na ryzyko złośliwego oprogramowania. Nie toleruje tego i nie zadowalają się zakażenia szemraną. Po pozbyć to, wszystko się wraca do normy. Więc nie wahaj się. Do ręcznego usunięcia za pomocą nasz przewodnik usuwania poniżej lub Pobierz aplikację dobry anty malware, aby otrzymać pracę dla Ciebie. Masz opcje. Wybierz jedną i działać.

Jak wprowadzić szkodników? Nieprzyjemnych adware nie pojawił się znikąd. To prawdopodobnie przyjechał wiązany z innej aplikacji, która można pobrać z sieci web, ale nie byli ostrożni podczas procesu instalacji. Następnym razem, nie być nieostrożny ale Poświęć trochę czasu i wybrać ustawienia niestandardowe w Kreatorze instalacji. Wbrew temu, co mówią ludzie więcej nie są one odpowiednie dla specjalistów IT tylko. Tylko trochę więcej czasu, ale również pozwalają zobaczyć wszystkie dodatkowe aplikacje w pakiecie, które mają być zainstalowane na komputerze. Umożliwiają one również usunąć tych dodatków przed zakończeniem instalacji. To zrobić. Takich programów bonusowych i zwykle złośliwy. Nie pozwól im się na pokładzie.

Odinstaluj PROXYCHECK.EXE

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć PROXYCHECK.EXE z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *