Jak usunąć PUP.Optional.APNToolBar.Gen | Aktualizacja

PUP

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć PUP.Optional.APNToolBar.Gen. Ten przewodnik usuwania PUP.Optional.APNToolBar.Gen działa dla wszystkich wersji systemu Windows.

PUP.Optional.APNToolBar.Gen, jak sugeruje jego nazwa, należą do kategorii potencjalnie niechciane programy – PUP. Jeszcze jest niczym potencjalnych w danej sytuacji. Jesteś w niebezpieczeństwie. Szkodnik ten jest niebezpieczne i musi zostać odinstalowane. PUP nie powodują przyjemne najemców. Nie oczekuj PUP.Optional.APNToolBar.Gen inaczej. Tak szybko, jak na miejscu to na Twojej maszynie, podjąć działania przeciwko niej. Jeśli pozwolisz, to pozostanie, będzie w końcu wymknąć się spod kontroli, a następnie swoje kłopoty trafi od złego gorzej. Na szczęście PUP jest wymienny. Można go usunąć całkowicie bez żadnych problemów. Że jest, jednak, jeśli możesz działać szybko.

Spędza więcej czasu PUP.Optional.APNToolBar.Gen na pokładzie, powoduje więcej problemów. Nawet niektóre uszkodzenia mogą okazać się nieodwracalne. Zrób sobie przysługę ogromny i pozbyć się zagrożenia, zanim będzie za późno. Jeśli nie, to nie będzie długo, zanim pożałujesz. Gdy go na miejscu, rozpocząć, szuka drogi wyjścia. Znajdź dokładny kryjówki i nie sądzę, dwa razy, zanim można go usunąć. Jest to infekcja cyber, które mówimy tutaj. Pamiętaj, że nie został stworzony do zwiększenia aktywności. Wręcz przeciwnie. To będzie je unicestwić. Nie dać mu szansę to zrobić.

PUP.Optional.APNToolBar.Gen wchodzi komputer w milczeniu i zaczyna działać natychmiast. Na początek PUP idzie po Twojej przeglądarki. Wszystkie z nich. Jest w pełni zgodne z Chrome, Mozilla, Microsoft Edge, Opera, itp. Zakażenie ma pełną kontrolę nad nimi. To porywacz je i tam jest, nic nie można zrobić o tym. Następnie szkodnika uruchamia, wprowadzanie nieautoryzowanych zmian w swoich ustawieniach. Zastępuje on twój homepage i Szukaj silnika. Powódź ekranu z mnóstwem nierzetelne reklamy. To przekierowuje do wiele zacienionych stron. Innymi słowy sprawia, że surfowanie po Internecie w pokoju niemożliwe.

Jednak jest coś gorszego. PUP.Optional.APNToolBar.Gen również zagraża Twojej prywatności za pomocą zainfekowane przeglądarek jako szpiegostwo urządzeń. Monitoruje Twój każdy ruch w Internecie i zapisuje go. Następnie, gdy uzna, że zebrał wystarczającej ilości danych, wysyła on wszystkich do hakerów, którzy je opublikował. Należy pamiętać, że z osobistymi danymi uwierzytelniającymi są w niebezpieczeństwie. Zwłaszcza, jeśli używasz komputera PC, aby płacić rachunki w Internecie lub dokonać zakupów online.

PUP może ukraść, nazwisko, dane finansowe, adres, itp. Czy to brzmi jak dobry pomysł? Co sądzisz, że oszuści wykorzysta dane osobowe dla? Będą go sprzedawać stronom trzecim z złośliwy program. Nie pozwól, aby się stało. Natychmiast usunąć PUP.Optional.APNToolBar.Gen. Oprócz cokolwiek innego szkodnika również powoduje, że komputer gorsze od spodziewanych. Korzystanie z urządzenia jest prawdziwym wyzwaniem, nawet w trybie offline. Zrobić dobry uczynek i pozbyć się intruz ASAP. To jest najlepszy kierunek działania, które można wykonać. Zabierz to!

Jak jest PUP.Optional.APNToolBar.Gen rozproszonych? PUP opiera się na kilku technik do poruszania się w sieci. Na przykład to Hak jeździć z wiadomości spamowych wiązki freeware. Można ukryć za reklamy firm, uszkodzone strony, fałszywy program aktualizacji, złośliwe media społecznościowe wiadomości, itp. Aby zapobiec zainfekowaniu Ci, nie należy więc zaniedbania. Weźmy na przykład taktyka pakiet freeware.

Po zainstalowaniu programu, zawsze należy wybrać ustawienia niestandardowe, zamiast standardowych. Tak, one zająć więcej czasu, ale również daje pełną kontrolę nad procesem. Będzie można zobaczyć wszystkie aplikacje dodatkowo dołączone, jeśli istnieją, a także je odznaczyć. Z użyciem opcji standardowych wszystkie dodatki instalowane automatycznie i to, jak można się zarazić. Weź swój czas i nie spiesz się. Wybierz bezpieczeństwo nad prędkości i utrzymać komputer wolny od infekcji.

Odinstaluj PUP.Optional.APNToolBar.Gen

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć PUP.Optional.APNToolBar.Gen z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *