Jak usunąć PUP.Optional.WinYahoo Virus | Aktualizacja

PUP

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć PUP.Optional.WinYahoo Virus. Ten przewodnik usuwania PUP.Optional.WinYahoo Virus działa dla wszystkich wersji systemu Windows.

PUP. Optional.WinYahoo jest szkodliwy program. Jak sama nazwa wskazuje, jest klasyfikowane jako potencjalnie niechcianych programów. Jeszcze jest niczym potencjalnych w danej sytuacji. Masz do czynienia z infekcją i to jest złe. PUP. Optional.WinYahoo jest idealną kombinacją bezużyteczne, niezwykle irytujące i niebezpieczne. Błędem jest utrzymanie go w systemie. Szkodników nie będzie korzystne dla Ciebie w jakikolwiek sposób. Wręcz przeciwnie. To będzie utrzymać na bombardują cię mnóstwo zagadnień i problemów. W rzeczywistości tym więcej czasu spędza na pokładzie, tym więcej problemów twarz. One nie odejdzie same. Nie, oni nawet wzrośnie nasilenie w miarę upływu czasu.

Na szczęście dla Ciebie, nie musisz godzić się na wszystko. PUP. Optional.WinYahoo jest całkowicie zdejmowana. Możesz można pozbyć się go w kilku prostych krokach. Jednak nie pozwól ten fakt wprowadzenia was w błąd. Nadal trzeba działać szybko. Dać więcej czasu infekcje na twoim komputerze będzie źle skończyć. Nie może być najbardziej niebezpieczny rodzaj pasożyta tam ale nie jest albo nieszkodliwe. Jeśli w przypadku niepodjęcia natychmiastowego środka, aby go usunąć, PUP może nawet uda się powodując nieodwracalne uszkodzenie. Zrób sobie przysługę i wyciąć krótkiego pobytu teraz!

PUP. Optional.WinYahoo miesza. To sporo miesza. Tak szybko, jak to wchodzi komputer, zaczyna Dokonywanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Jest idealnie zgodny z najbardziej popularnych i powszechnie używanych przeglądarek, więc w zależności od tego można użyć, jest on zainfekowany. Na przykład nagle zniknie Twoja Poprzednia strona i preferowanej wyszukiwarki i innej domeny wątpliwe, który nigdy nie widział, ma swoje miejsca. Oczywiście nie popieram tego przetasowania. Nawet nie zostali poinformowani o realizacji. I jeszcze, tutaj jest. Co jest gorsze to, że po zmianie, nie można odzyskać stare strony głównej i silnika. To jest, bo już nie jesteś odpowiedzialny za swoje działania online. PUP. Optional.WinYahoo porwany je.

PUP dodaje również jej brzydkie plugin do przeglądarki, zmuszając je do generowania liczne reklamy. Każda Strona, którego próbujesz odwiedzić go całkowicie pokryta reklamy w różnych kształtach i formach. Zobacz banery, oferty, oferty, najlepsze ceny, porównań, teksty, itp itd. Jak można sobie wyobrazić, to wszystko niszczy twój tkanina surfing. Są stale przerwana i przekierowany do miejsc zacienionych. Uzyskanie wszelkich prac online staje się niemożliwe. Ale aktywności nie są jedyną rzeczą, która jest zniszczony.

Komputera, ogólnie rzecz biorąc, stara się wykonać normalnie. Jego prędkość spada do indeksowania. Lagow i zawiesza się cały czas. Programy nie można załadować poprawnie. To jest prawdziwy piekielne doświadczenia. PUP. Optional.WinYahoo w zasadzie sprawia, że można uniknąć za pomocą własnej maszyny, zarówno on – i offline. Położyć kres tym natychmiast. Skorzystaj z naszego przewodnika usuwania szczegółowe poniżej i usunąć PUP ASAP. Gdy to zrobisz, wszystko się wraca do normy. Nie trać czasu.

PUP. Optional.WinYahoo podróżuje zazwyczaj web dołączane do innych programów. W przeciwnym razie możesz nigdy nie pozwoli mu wejść. Dlatego też triki możesz. Opiera się ona na pośpiech i rozproszenia do poślizgu w prawo przez Ciebie. Następnym razem możesz zainstalować program lub aktualizacji, pamiętaj wziąć swój czas. Nie spiesz się do ślepo zgadzając się na wszystko. Zdecydować się na ustawienia niestandardowe, ponieważ pozwalają zobaczyć, jeśli istnieją żadnych dodatkowych aplikacji, które mają być zainstalowane. Również są w stanie odznacz je wszystkie. To zrobić. Takie dodatki są zwykle złośliwy i zostały dołączone przez hakerów. Nie trzeba ich w systemie, chyba, że ma do czynienia z ich shenanigans później.

Odinstaluj PUP.Optional.WinYahoo Virus

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć PUP.Optional.WinYahoo Virus z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *