Jak usunąć Refreshnerer1309.info (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Wygląd strony Refreshnerer1309.info nigdy nie jest dobrą wiadomością. Jeśli strony stale pojawia się każdorazowo po otwarciu przeglądarki, oznacza to, że upadłeś ofiary do adware pasożytów. To złośliwe oprogramowanie jest zaprogramowany, aby zmienić ustawienia przeglądarki i zwiększyć komfort przeglądania piekło. Wkrótce po infiltracji adware zaleją ekranu z wielu irytujących reklam i wyskakujących okienek. Reklamy mogą być również w postaci banerów i promocji w tekście.

Istnieje nie ma ucieczki. Co więcej ma powodu, dlaczego będziesz przyciągać do takich treści. Widzisz, adware wykorzystuje historię przeglądania, nawyków internetowych i zapytań, aby dostosować jego treści sponsorowanych, więc jesteś bardziej prawdopodobne, kliknij na nim. Ten rzecz jest, nigdy nie wiesz, gdzie te reklamy mogą przekierować Cię do ponieważ pasożyt nie jest zaprogramowany do sprawdzenia reklamy, które będą wyświetlane.

Najczęstszych sposobów, aby uzyskać urządzenie zainfekowany adware są za pośrednictwem wiadomości e-mail będących spamem, pliki torrent, oprogramowania zwijania, wątpliwych linki i reklamy, jak również fałszywe aktualizacje. Aby upewnić się, że adware nie poślizgu niezauważone, muszą na zawsze zrezygnować dla typu niestandardowe lub Zaawansowane instalacji. W ten sposób będziesz w stanie wyświetlić pełną zawartość co pobrałeś. Jeśli żadnego dodatkowego oprogramowania jest obecny, zalecamy usunąć zaznaczenie takich programów bonusowych i aplikacji, są one najprawdopodobniej malware w przebraniu.

Również nie ufaj ślepo losowe aktualizacja pop-up. Może myślisz, że jesteś kliknięcie niezawodne łącze do aktualizacji programu na komputerze, ale w większości przypadków takie wyskakujące okienka są fałszywe. Zamiast tego, zawsze używać źródeł urzędowych i licencjonowanych Aby uzyskać aktualizacje oprogramowania.

Adware jest całkowita uciążliwości. Skoro to nacieki komputera, będziesz doświadczenie piekielne doświadczenia. Swoje prace w Internecie będzie się nieustannie przerywane przez reklamy. Nawet film, który oglądasz będzie umieścić na wstrzymanie przez pasożyta, tak więc może wyświetlać reklamy. Im dłużej opóźnić usunięcie tego niebezpieczne adware, gorzej staną się Twoją sytuację. Wkrótce Twoja przeglądarka będzie zbyt przeciążony przez reklamy, które nie będzie mógł działać poprawnie.

Jeśli możesz przedłużyć pobyt pasożyta na twoim komputerze, Twoja przeglądarka ostatecznie zakończy się niepowodzeniem do pracy całkowicie. Nie wspominając już o ryzyko można umieścić swoje dane osobowe, jeśli nie usuniesz tego szkodnika cyber z urządzenia. Oszuści można łatwo uzyskać, hasła, numery kart kredytowych i innych poufnych informacji przez tego pasożyta. Jedynym sposobem, aby chronić swoją prywatność i zabezpieczyć swoją obecność w Internecie jest przez usunięcie tego Refreshnerer1309.info adware z komputera.

Odinstaluj Refreshnerer1309.info

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć Refreshnerer1309.info z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Refreshnerer1309.info z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *