Jak usunąć S.ytimg.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware
Remove S.ytimg.com

Obecność strony S.ytimg.com w przeglądarce nigdy nie jest dobry znak. Oznacza to, że gdzieś na komputerze czai pasożyta nieprzyjemnych adware. To dzięki tym złośliwe oprogramowanie, które strony sieci Web istnieje. Ten adware jest również odpowiedzialny za liczne natrętne reklamy, które zalewają ekran przy każdym otwarciu przeglądarki. To ważne pamiętać, że jego szkodliwy wpływ nie zatrzyma się z tylko jednej sieci web dostawcy. Dowolnej przeglądarki, który masz na Twój komputer zostanie zainfekowany przez tego pasożyta.

Jak tylko szkodników cyber najechał, zaczniesz przeżywa kłopoty z przeglądaniem. Tyle i powolny internet staną się zjawiskiem częstym. Również adware może zainstalować rozszerzenia przeglądarki zacienionym, dodatki lub paska narzędzi, bez Twojej zgody. Złośliwego oprogramowania, takiego jak ten jeden jest zaprogramowany do wyświetlania reklam jak najwięcej jak to możliwe, w celu tworzenia dochodów za pomocą metody pay-per-click. Adware nie jednak sprawdza reklamy. Co oznacza, może dostać przekierowanie do stron internetowych osób trzecich podejrzanych, a nawet niebezpieczne, że może starać się uszkodzić komputer.

Taki złośliwy pasożyt jest często spotykane, chowając się za spam poczta elektroniczna, fałszywe aktualizacje, freeware, pliki torrent, jak również zainfekowane łącza i zacienionym reklamy. Zaleca się omijać wszelkie spamu e-mail, które otrzymujesz. Zwłaszcza, jeśli zawierają one, załączników i plików wykonywalnych. Częściej niż nie takie e-maile są zainfekowanych złośliwym oprogramowaniem, które rozpocznie atak na twoim komputerze, tak szybko, jak je otworzyć. Nie jest rzadkością w przypadku tych e-maili do twierdzą, że od takich firm jak PayPal, eBay i Amazon.

Remove S.ytimg.com
The S.ytimg.com Virus

Zawsze Sprawdź, czy adres e-mail pasuje oficjalny. Jeśli to nie to samo, nie otwierać takich e-maili! Jeśli to zrobisz, nieświadomie dasz malware dostępu do komputera. Inną rzeczą, którą możemy polecić jest robi, aby zdecydować się na Custom/ tryb zaawansowany w Kreatorze instalacji, gdy opcja ta jest dostępna. W ten sposób można kontrolować, które programy mają dostęp do komputera. Jeśli ma żadnego dodatkowego oprogramowania, upewnij się, że wyłączysz go, ponieważ jest jak pasożytów cyber postaram się przemycić na komputerze bez echa.

Adware mogą uzyskać dostęp do informacji osobistych, takich jak, ale nie ograniczając się do haseł, kont bankowych, numery kart kredytowych, adresy IP, jak również wyniki przeglądania historii i Szukaj. Dwa ostatnie są szczególnie cenne, pasożyt, jako takich danych pomaga w dostosowywania promowane treści, tak to wygląda bardziej atrakcyjne dla użytkownika. Jak już wspomnieliśmy, adware nie sprawdza Jeśli sponsorowane strony prowadzą do bezpiecznych źródeł. Dlatego należy unikać kliknięcie na wątpliwych linki i reklamy.

Być może jedno kliknięcie od pozwalając oszustów wykraść informacje osobiste i łamią zabezpieczenia online. Im dłużej bezczynnie i nie ruch, aby usunąć ten pasożyt, gorzej będzie się Twojej sytuacji. Przeglądarce Wkrótce przestaną działa prawidłowo, do punktu, to nie jest w stanie działać w ogóle. Można uniknąć wszystkich problemów, że przychodzi wraz z złośliwego oprogramowania, takiego jak S.ytimg.com wyskakujące okienka reklam. Wszystko, co musisz zrobić, to się szybko. Pozbyć się tego paskudnego adware zanim będzie w stanie zrobić żadnych szkód.

Odinstaluj S.ytimg.com

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć S.ytimg.com z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć S.ytimg.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *