Jak usunąć Sax.peakonspot.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Sax.peakonspot.com. Ten przewodnik usuwania Sax.peakonspot.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Jeśli zauważysz, że stronie Sax.peakonspot.com, oznacza to, że masz adware na komputerze. To jest wstrętny pasożyt, który generuje wiele natrętnych reklam i wyskakujących okienek, często w formie ekskluzywne oferty i sprzedaży, specjalne oferty i kupony, miga wiadomości, fałszywy żądań aktualizacji, itp. Użytkownik znajdzie takie reklamy bardzo atrakcyjne. To dlatego, że adware jest zdolność do uzyskania ich historii przeglądania, nawyki i zapytań, tak, aby zapewnić ukierunkowane treści, że ofiarą jest najbardziej prawdopodobne kliknąć na.

Cokolwiek robisz, nie może wpaść w tę pułapkę. Nigdy nie wiesz, jakie niebezpieczeństwo może znajdować się za tych podejrzanych reklam. To bardzo możliwe, że być może jedno kliknięcie od dając hakerom dostępu do komputera. Co sprawia, że kradzież osobistych informacji bardzo łatwe dla nich. Nie wspominając, że również może wybrać do zainfekowania komputera PC z innych wirusów, takich jak przeglądarka porywacze somolotu, robaki, lub nawet trojany i ransomware. Szanse na dzieje może być małe, ale zalecamy, aby nie ryzykować.

Adware jest często dystrybuowane za pośrednictwem żądań fałszywe aktualizacji, spam wiadomości e-mail i załączniki, wątpliwych linki i reklamy, pliki torrent, darmowe oprogramowanie, itp. To złośliwe oprogramowanie nie może przedostać się do systemu na własną. Ona potrzebuje Twojej pomocy. Oznacza to, że jakoś Ci dostęp to. Często użytkownicy niech złośliwe pasożyty, nawet nie zdając. W typowych przypadkach dzieje się, gdy zdecydują się do szybkiej instalacji, podczas pobierania oprogramowania z Internetu.

Złym posunięciem. W ten sposób będziesz mógł zobaczyć pełną zawartość pakiet oprogramowania, który próbujesz zainstalować, co sprawia, że łatwiejsze dla malware przemykać przez niezauważone. Co możemy polecić naszym czytelnikom, aby zrobić, to postępować zgodnie niestandardowe lub Zaawansowane instalacji proces, tak aby móc mieć pełną kontrolę nad programy, które chcą być zainstalowany na komputerze. Jeśli zauważy, że podejrzany program lub aplikacji, które można uznać za zbędne, można po prostu usunąć jego zaznaczenie.

Dobrą wiadomością jest, adware nie jest prawdziwy wirus, ponieważ infekuje przeglądarki tylko, nie całego komputera. Zła wiadomość jest taka, że nie jest nieszkodliwe. Ostatecznie wszystkie reklamy, które są generowane będą Przeciążenie przeglądarki, który rozpocznie się na awarię lub zawieszanie się często. Już adware może przemieszczać się swobodnie na twoim komputerze, gorzej będzie konsekwencje. Wkrótce nie będzie w stanie zrobić pracy wykonanej w Internecie. Co więcej ponieważ przeglądarka będzie walczył, aby zachować wyświetlanie wielu reklam, to nie będzie długo, aż system dogania i zaczyna działać wolniej niż zwykle.

Na pewno ma szkodliwego szkodników usunięte z maszyną wirtualną, zanim będzie za późno. W celu ochrony prywatności użytkownika sieci web i powrócić do bardziej bezpieczne i wolne od reklam pasienie się przeżycie, trzeba jak najszybciej pozbyć się tego szkodliwego oprogramowania. Możemy pomóc z tym zadaniem. Jest wszystko, co musisz zrobić, postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami poniżej.

Odinstaluj Sax.peakonspot.com

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć Sax.peakonspot.com z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Sax.peakonspot.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *