Jak usunąć Search Bay Extension | Aktualizacja

PUP

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Search Bay Extension. Ten przewodnik usuwania Search Bay Extension działa dla wszystkich wersji systemu Windows.

Search Bay Extension nie jest pomocne. Ten plugin spada pod parasolem potencjalnie niechciane programy PUP. Jednak słowo “potencjalnie” jest zupełnie niepotrzebne. Search Bay Extension jest szkodliwy i nie ma miejsca ma dołączony do Twojej przeglądarki. Jeśli masz go, musi podjąć natychmiastowe działania. PUP nie jest coś, co kochasz, mając na pokładzie. To powoduje, że się nic ale problemy i bóle głowy. Wszystko zamienia się nogami i już nie są w stanie surfować po Internecie, bezpiecznie i w pokoju. Zrób sobie przysługę i usunąć rozszerzenie brzydkie jak najszybciej. Nigdy nie miało być korzystne dla Ciebie w jakikolwiek sposób. Wręcz przeciwnie. Tylko został stworzony przez oszustów z szkodliwych programów. Nie stać się częścią ich systemu. Po miejscu Search Bay Extension abended do wcześniej niezawodne przeglądarki, Uruchom, szuka drogi wyjścia. Im więcej odwlekają, gorzej dostaje danej sytuacji. Wziąć sprawy w swoje ręce i ochronę maszyny od tej plagi.

Na końcu tego artykułu znajdziesz szczegółowe usuwania przewodnik, który pomoże Ci pozbyć się z Search Bay Extension na dobre. Jeśli wolisz automatyczne rozwiązania, można również pobrać program dobry anti-malware to zadanie dla Ciebie. Masz opcje, ale nie masz dużo czasu. Tak więc niezależnie od wybranej opcji, po prostu wybierz szybko. Opóźnienia prowadzić do żalu.
Jak najszybciej Search Bay Extension zostaje dołączony do Twojej przeglądarki, wszystko się zmienia. Szkodnika sprawia, że kompletny bałagan z twój pasienie się przeżycie. Nagle poprzednią stronę główną i wyszukiwarki zamieniamy się z inną domeną wątpliwe. Od tego momentu wyniki wyszukiwania, które są pod warunkiem nie można ufać. PUP psuje im. Sprytny witryn płacić mnóstwo pieniędzy na ich łącza mają być wyświetlane u góry. Jeśli klikniesz przycisk, może pogorszyć sytuację.

Również istnieje wiele fałszywych wpisów wśród wyników. Te wpisy są rzeczywiście trzeciej reklamy, ale nie są jako takie oznaczone. Częściej niż nie są one szkodliwe. Nie wiesz, którego wyniki są bezpieczne, a które są uszkodzone. Nie, chyba że klikniesz i kliknięcie jest zbyt dużo ryzyka. Nie oszukuj się myśleć, że to wszystko, choć. Oczywiście nie. Oprócz uszkodzenia wyniki wyszukiwania, PUP również injects stron, które odwiedzasz z mnóstwem innych reklam. Widzisz, banery, kupony, oferty, oferty itd i itp. Nie ufaj te reklamy. Hakerzy za Search Bay Extension są po swoje pieniądze. Oni próbują zwabić Cię do zakupu nie istniejących produktów, złośliwe oprogramowanie, overprices towarów, itp. Kliknij na nic chyba, że chcesz pogorszyć swoje kłopoty już źle. Usuń rozszerzenie ASAP. Gdy to zrobisz, wszystko się wraca do normy. Zrób to teraz!

Jak ty utknąć z Search Bay Extension? Tego narzędzia można mieć oficjalne pobranie z Chrome Web Store, ale to jest już sprawa. Obecnie PUP pobiera dystrybuowane za pośrednictwem metod. Przemieszcza się w sieci web w pakiecie w innych programach lub ukrywanie w niezweryfikowanych torrenty. Również rozprzestrzenia się za pośrednictwem malvertising. Jeśli dostanie przekierowany do strony, która wyświetla wyskakujące okienko, mówiąc: “dodać […] rozszerzenie do opuszczenia”lub”nie być zapisane pewne zmiany, jeśli zamkniesz okno”, natychmiast opuścić. Aby opuścić witrynę, a następnie uruchom nową sesję, użyj Menedżera zadań. Nie kliknąć na wszystko, co widzisz na takich stronach internetowych. Nawet, jeśli klikniesz przycisk “nie” lub “Zamknij”, nadal można pobrać rozszerzenie. Jedynym sposobem, aby zakończyć bezpiecznie jest użycie Menedżera zadań. To zrobić. Nie pozwól, aby oszukać hakerów. Jak najlepiej, aby utrzymać komputer wolny od infekcji.

Odinstaluj Search Bay Extension

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Search Bay Extension z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *