Jak usunąć Search.gmx.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Search.gmx.com

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Search.gmx.com. Ten przewodnik usuwania Search.gmx.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Wygląd strony Search.gmx.com jest złe wieści dla Twojego systemu. To wskazuje na obecność infekcji cyber. Tak, obecnie są zakażone porywacza przeglądarki i im szybciej działać przeciwko niej, tym lepiej. Zaakceptować stałe wyświetlacz z Search.gmx.com jako znak ostrzegawczy jest i słuchać go. Kiedy dostrzegasz to przejęcie wcześniej niezawodne przeglądarki, należy podjąć środki. Porywacze są nie coś, co lubisz, mając na pokładzie. One są wścibscy, szkodliwe, niebezpieczne i irytujące. Ten, którego utkniesz z jest nie inaczej. Dowiedz się, gdzie ukrywa się możliwie jak najszybciej i usuń go przed Twoją sytuację pogarsza. To jest najlepszy kierunek działania, które można wykonać. Weź go teraz. Szkodnika używa co sekundę na pokładzie uszkodzony system i spowodować obrażenia. Nie daj mu więcej czasu aby to zrobić. Znajdź, gdzie czai się i usunąć go na miejscu. Opóźnienia prowadzić do żalu.

Po pomyślnej instalacji to nie trać czasu. Zaczyna się od razu, co ogromny bałagan. Wszystko zaczyna się z przeglądaniem, który zamienia się w koszmar. Za każdym razem iść w Internecie, można znaleźć na stronie Search.gmx.com. Jest wszędzie. Nie wykonać pojedynczy ruch online bez przerywania. To tam, po otwarciu nowej karty. To tam, po wpisaniu w polu wyszukiwania. Dostanie przekierowany do niego cały czas. Strona nawet zamienia twój homepage i Szukaj silnika za plecami. Ale to nie wszystko. Ekran jest również całkowicie pokryte z wszelkiego rodzaju reklam. Widzisz, banery, kupony, oferty, oferty, w tekstach, reklamy wideo itd. Nawet strony, które były wolne od reklam nie są ciężkie na wyskakujące okienka. Wyobraź sobie, coraz online pracy wykonanej w takich warunkach. To jest niemożliwe.

Remove Search.gmx.com
The Search.gmx.com Virus

Ogłoszenia pojawiają się cały czas, popping i blokowanie stron zawartości. Czasem nawet pojawiają się tuż pod kursorem myszy. Jeśli klikniesz, pogorszyć swoje kłopoty. Te reklamy nie są wiarygodne. Większość z nich są sponsorowane i dostarczyć więcej zakażeń. Jedno kliknięcie to wszystko trwa, to zaprosić więcej szkodników na twoim komputerze. Nie kliknąć na wszystko. Z porywacza na pokładzie są stale narażone na ryzyko złośliwego oprogramowania. Aktywności są skutecznie zniszczone. Jeszcze jak również dotyczy Twojej działalności.

Z powodu szemraną porywacza twój maszyna zaczyna się gorsze od spodziewanych. Zawiesza się i zawiesza się często. Restartuje bez ostrzeżenia. Zaczyna się kłopoty prawidłowe wyświetlanie treści. Porywacz zasadniczo uniemożliwia korzystanie własne maszyny, zarówno on – i offline. Nie kładź z tym. Użyć nasz przewodnik usuwania poniżej i pozbyć się szkodników ASAP. Im szybciej usuniesz, tym lepiej. Nie wahaj się. Działać już teraz!

Jak wprowadzony porywacz? Na początek Search.gmx.com stronie pojawił się tylko dlatego, że porywacz zmuszona go na Ciebie. Ale porywacza, sam był już w systemie. Jak to się tam? Został zainstalowany. Przez Ciebie. Pewnie nie pamiętasz, instalowanie tego szkodnika i jest to normalne. To nabrać. To nie ujawnia się na początku aby ci dupe. Oczywiście to udało się z tylko, bo byłeś zbyt niedbały nic zauważyć.

Porywacz prawdopodobnie był wiązany z innego programu, które zostały pobrane i zainstalowane na komputerze. Jednak byli w pośpiechu i nie miała czasu, aby przeczytać regulamin, jak powinieneś. Możesz kliknąć “Akceptuję” od razu, prawda? Jest to ogromny błąd. Nie pozwól, by to się powtórzyło. Wiązanie techniką jest skuteczne tylko z powodu zaniedbania użytkowników. Pamiętaj, że za następnym razem zdecydujesz się zainstalować coś na komputerze.

Odinstaluj Search.gmx.com

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć Search.gmx.com z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Search.gmx.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *