Jak usunąć Search.hdirectionsandmap.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Search.hdirectionsandmap.com

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Search.hdirectionsandmap.com. Ten przewodnik usuwania Search.hdirectionsandmap.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Search.hdirectionsandmap.com jest silnik wyszukiwania, który zawiera przyciski szybkiego dostępu do platformy popularne i przydatne. Istnieją dwa bary łącza osadzonego. Po pierwsze, znajduje się poniżej pola wyszukiwania, daje szybki dostęp do Amazon, Gmail, Google Maps, mapy Bing, Geico i YouTube. Drugi zestaw linków jest wbudowana w osadzonych pasek narzędzi. Łącza do WeatherMap, mój pasek newsów, Facebook, i platformy dla dojazdu i mapy wymienionych powyżej. Dwa zestawy przyciski szybkiego dostępu Podziel kilka typowych stron internetowych, ponieważ wbudowany pasek narzędzi ma być zawsze dostępne. Jeśli często podróżujesz Search.hdirectionsandmap.com byłoby wygodne dla Ciebie. Nie zaleca się platformy. Według naukowców bezpieczeństwa jest związane z porywacza przeglądarki.

Jeśli znaleziono zestaw Search.hdirectionsandmap.com jako strony głównej i domyślnej wyszukiwarki podczas przełączania na twoim komputerze, jeden dzień, padłeś ofiarą podstępny program. Wielu użytkowników narzeka, że stało się to dla nich. Porywacz można sneak drogę do systemu niepostrzeżenie. Istnieje kilka sposobów, aby tak się stało. Technika preferowana dystrybucja nazywa się łączenie. Freeware, shareware i pirackich programów można nakłonić użytkownika do zgadzając się zainstalować fałszywe narzędzie do komputera. Będą oferować je jako bonus i dołączyć go do instalacji domyślnie. Jeśli pominięto, czytania warunki, podczas przetwarzania program wyboru, pozostanie nieświadomy, że innego narzędzia jest zaplanowane do zainstalowania równolegle z nim.

Remove Search.hdirectionsandmap.com
The Search.hdirectionsandmap.com Virus

Spam e-maile transferu Search.hdirectionsandmap.com porywacz za pomocą plików. Ukradkiem program będzie ukryte za rzekomą dokument, który nadawca dołącza do wiadomości e-mail. W wielu przypadkach spamerzy przedstawiać uczciwe firmy i organizacje. Ułatwia to ich wiadomości wydają się prawdziwe. Aby potwierdzić, że dany list pochodzi od podmiotu stwierdzono, aby być z, dowód dostępnych kontaktów. Adres e-mail jest najlepiej, jak wszystkie inne dane można łatwo skopiować. Najprostszym sposobem rozprzestrzeniania się porywacz jest za pomocą dysku przez tygodniowo. Wprowadzając uszkodzone strony internetowej lub złamany linku mogą być wystarczająco dużo, aby mieć program złowrogie przeniesiony do systemu. Należy być ostrożnym o online źródła, którym możesz zaufać. Zrobić swoje badania, w razie potrzeby.

Search.hdirectionsandmap.com porywacza jest program reklam. Pokaże Ci kuszące oferty dla różnych elementów, w tym urządzeń technologicznych, meble, odzież, akcesoria, ogrodnictwo, sprzęt, gry, zabawki, elementy dekoracyjne i wiele innych. Wyróżnione oferty zostanie wniesiona przez reklamy. Ekranie zostanie zalany pop-upy, pop under, banery, kupon pola, inline, pływające, śródmiąższowe, kontekstowe, przejściowe, porównanie i inne rodzaje reklamy na stałym poziomie. Będzie to uciążliwe w pierwszym, ale staje się zbyt rozpraszające i natrętne do czynienia w czasie. Ponadto reklamy są potencjalnym zagrożeniem bezpieczeństwa. Mogłyby prowadzić do złośliwego oprogramowania w parze stron internetowych. Ludzi za Search.hdirectionsandmap.com konto dla platform, które zawierają łącze do.

Search.hdirectionsandmap.com Strona należy do firmy Kajmany przez nazwę Eightpoint Technologies Ltd. Usługi reklamowe są dystrybuowane pod wyłącznej licencji przez polaryzacji Technologies Ltd., przedsiębiorstwo z siedzibą w mieście Limassol, Cypr. Oba podmioty mają postanowiła nie ponosi odpowiedzialności za problemy związane z zabezpieczeniami. Potencjalne problemy wokół porywacz obejmują Umawiające się złośliwego oprogramowania i konieczności wprowadzania wrażliwych przeciekły. Tajne program rejestruje historię przeglądania, śledzenie plików cookie, naciśnięcia klawiszy, IP adres, położenie geograficzne, kod pocztowy, profil demograficzny, pobytu, konto e-mail, numer telefonu, nazwy użytkownika, hasła, finansowych poświadczenia i inne szczegóły. Właściciele Search.hdirectionsandmap.com porywacza sprzedać zebrane informacje na rynkach darknet.

Odinstaluj Search.hdirectionsandmap.com

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć Search.hdirectionsandmap.com z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Typ msconfigi naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Search.hdirectionsandmap.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *