Jak usunąć Search.heasytowatchnews2.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Search.heasytowatchnews2.com. Ten przewodnik usuwania Search.heasytowatchnews2.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Czy ciągle dostanie przekierowany do strony Search.heasytowatchnews2.com? Przyczyną tego jest porywacza przeglądarki, który przeniknął komputerze. Wiadomym jest, aby zmodyfikować ustawienia w przeglądarce, a także uzyskać dane, takie jak historia www, surfing zwyczaje, zapytania, itp. Używa tych informacji w celu generowania określonego rodzaju ogłoszenie treści, które użytkownik jest najbardziej prawdopodobne kliknąć na.

Ofiar Search.heasytowatchnews2.com znajdą się przyciągać pokazano reklam i wyskakujących okienek, które często promują ekskluzywne oferty i sprzedaży, specjalne kupony, oferty, miga wiadomości, fałszywe aktualizacje, itp. Głównym celem porywacza przeglądarki jest do tworzenia dochodu metodą pay-per-click i pay-per-view. Co więcej Ten porywacz ma możliwość zastąpienia twój strona, nową kartę strony i preferowanej wyszukiwarki na stronie Search.heasytowatchnews2.com.

Przeglądarka porywacze somolotu mogą być rozpowszechniane na wiele sposobów. Chodzi o to, to nie może zainfekować komputer bez Ciebie go w dzierżawę. To prawda. Dałeś mu dostęp do siebie. Nie ma znaczenia, jeśli zrobił to nieświadomie, czy nie. Najbardziej typowe sposoby aby oszukać Cię i najmu w, są przez pakietów wolnego oprogramowania, fałszywe aktualizacji żądania, spam poczta elektroniczna, pliki torrent, wątpliwych linki i reklamy, itp

w celu uniknięcia potencjalnego zakażenia porywacza, radzimy zawsze zdecydować współredaktorem lub instalacja niestandardowa podczas pobierania oprogramowania z Internetu. W ten sposób może mieć pełną kontrolę nad tym, co rzeczywiście jest zainstalowany na komputerze, uniemożliwiając ukryte złośliwe oprogramowanie do przemknąć niezauważonym. Jest wszystko, co musisz zrobić, po prostu usuń zaznaczenie dowolnego programu lub aplikacji, która nie została ujawniona wcześniej pobranego pakietu. To samo odnosi się do wszelkie oprogramowanie, które uznają za podejrzane lub niepotrzebne.

Przeglądarka porywacze somolotu nie są uważane za bardzo niebezpieczne. Nie są one prawdziwe wirusy, ponieważ wpływają one na przeglądarce tylko, nie całego komputera systemu. Nadal, to znaczy, że są one nieszkodliwe. Nie musisz tego szkodnika na komputerze. Im dłużej możesz pozostawić do roam wolne na twoim komputerze, tym gorzej będzie jej efekt. Będzie ona wytwarzać coraz więcej reklam, które będą ostatecznie Przeciążenie systemu do punktu awarii całkowicie. Rozpocznie się spowalnia szybkość połączenia internetowego, następuje powolne uruchamianie programów i aplikacji. I to nie wszystko.

Reklam i pop-upy generowane przez Search.heasytowatchnews2.com może przekierowanie do potencjalnie niebezpiecznych źródeł, które są zdolne do otwierania tylnych drzwi dla hakerów, którzy starają się ukraść swoje prywatne dane i go sprzedać stronom trzecim dla zysku. Jeśli chcesz uniknąć takich konsekwencji, musisz usunąć ten złośliwy pasożyt z komputera jak najszybciej. Możemy pomóc w tym zadaniu. Jest wszystko, co musisz zrobić, postępuj zgodnie z instrukcjami poniżej.

Odinstaluj Search.heasytowatchnews2.com

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Search.heasytowatchnews2.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *