Jak usunąć Search.mycurrentnewsxp.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Search.mycurrentnewsxp.com

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Search.mycurrentnewsxp.com. Ten przewodnik usuwania Search.mycurrentnewsxp.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Search.mycurrentnewsxp.com został sklasyfikowany jako porywacza przeglądarki typowe, których głównym celem jest promowanie adware. Tak szybko, jak ta strona zostanie zainstalowany na komputerze, to będzie natychmiast zmienić domyślną stronę główną i wyszukiwarki silnika Search.mycurrentnewsxp.com, i system utknie z wiele komercyjnych reklam pop-up. Poza tym natrętne reklamy dostarczone przez SerfSearch.com spowolnić szybkość Internetu, przeszkadzać sesji przeglądania i Przyczyna częstego systemu miażdży, utrzymując przy tym porywacz na komputerze wirtualnym z pewnością nie jest zalecane.

Należy pamiętać, że jeśli Search.mycurrentnewsxp.com jest obecny na komputerze, to zawsze z jakiegoś powodu i powinien wiedzieć, że ten program jest w stanie powoduje, że wiele problemów. Jedynym sposobem, aby uniknąć rozwiązywania tych kwestii jest zlokalizować i usunąć porywacza złowrogą z systemu od razu.

To może wydawać się dziwne, ale w większości przypadków, użytkownicy komputerów są Ci, którzy zainstalować Search.mycurrentnewsxp.com na ich samych systemów. Podobnie do innych aplikacji natrętne, Search.mycurrentnewsxp.com jest tak silny, że może to zrobić, możesz pobrać go nawet nie zdając. W większości przypadków porywacza wchodzi komputerze w pakiecie z innymi aplikacjami i utrzymuje swoją obecność w tajemnicy, aż do przeglądarki sieci web i Strona główna są zmieniane, a dźwięki ogłoszeń handlowych uruchomić, wyświetlany na monitorze.

Remove Search.mycurrentnewsxp.com
The Search.mycurrentnewsxp.com Virus

Istnieje kilka innych sposobów, który używa Search.mycurrentnewsxp.com do infiltracji komputera. Należą do nich chowając się za spam poczta elektroniczna przywiązanie, uszkodzone linki i strony internetowe, lub po prostu udając fałszywych systemu lub Aktualizacja programu. Na przykład może jesteś przekonany, że aktualizacji programu Adobe Flash Player i Java, ale zamiast tego, instalujesz narzędzie złowrogą, uciążliwe i niebezpieczne adware na komputerze wirtualnym. Tak jeśli chcesz uniknąć, niechętnie rata adware w systemie, należy być bardzo ostrożnym i pamiętaj, że pośpiech, naiwność, i rozproszenia z pewnością nie pomoże Ci w ogóle.

W wypadku Search.mycurrentnewsxp.com został zainstalowany na komputerze, przeglądarki sieci web będzie zalany dźwięki bezużyteczne reklamy. Należy pamiętać, że jeśli klikniesz na żadnego z nich, będzie koniec instalacji bardziej niechcianego złośliwego oprogramowania w systemie. Poza tym jak wyskakujące okienka pojawiają się za każdym razem podczas próby przeglądania sieci web, są zdolne do spowodowania różnego rodzaju problemy. Jak już wspomniano, wśród tych problemów spowalnia szybkość Internetu, przeżywa częstych awarii systemu i zakłócania pracy Twoich działań podczas przeglądania. W związku z tym najlepszą rzeczą jaką można zrobić to usunąć Search.mycurrentnewsxp.com z komputera od razu.

W każdym przypadku najgorszym problemem będziesz miał do czynienia z if Search.mycurrentnewsxp.com komputer został zainfekowany, jest porywacza możliwość kradzieży danych osobowych i finansowych. Jak najszybciej Search.mycurrentnewsxp.com wchodzi komputer, rozpoczyna monitorowanie aktywności przeglądania i katalogi każdy ruch online. Po adware zebrał wystarczającą ilość informacji o Tobie, dzieli go z nieznanych stron trzecich, które obsługuje program, i można go używać w złośliwych celach. Z tego powodu należy usunąć nie tylko Search.yourmapsnow.com z systemu, ale również w przyszłości chronić Twój komputer przed złośliwym oprogramowaniem.

Odinstaluj Search.mycurrentnewsxp.com

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć Search.mycurrentnewsxp.com z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Search.mycurrentnewsxp.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *