Jak usunąć Search.searchmycl.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Search.searchmycl.com. Ten przewodnik usuwania Search.searchmycl.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Czy ciągle dostanie przekierowany do strony internetowej Search.searchmylc.com? Strony głównej, strony nowych kart i dostawcy wyszukiwania zostały zastąpione przez te same strony bez wiedzy i zgody? Nienawidzimy, aby być posłańcy złych wieści, ale wygląda na to, że masz porywacza przeglądarki na rękach. Takie złośliwe oprogramowanie jest znany ze swojej zdolności do generowania dużej ilości treści naruszające w formie reklam i wyskakujących okienek, które są często w formie ekskluzywne oferty i promocje, oferty specjalne i kupony, miga wiadomości, alarmy fałszywe aktualizacji, itp

Użytkownicy znajdą reklamy bardzo atrakcyjne. To dzięki innym zdolność tego porywacza – uprawnienia do uzyskania ofiary przeglądania danych, historii, zapytań i nawyków, w celu generowania określonego rodzaju oddala się, że użytkownik jest najbardziej prawdopodobne kliknąć na. Głównym celem jest stworzenie przychodów metodą pay-per-click i pay-per-view.

Przeglądarka porywacze somolotu często rozdzielone przez spam wiadomości e-mail, załączniki wiadomości e-mail i pliki wykonywalne, fałszywe aktualizacji żądania, dołączonego oprogramowania, pliki torrent, wątpliwych linki i reklamy, itp. Doradzamy naszym czytelnikom, aby zawsze uzyskać ich aktualizacje z licencjonowanych i wiarygodnych źródeł tylko. Również zalecamy decydując się na niestandardowe lub Zaawansowane instalacji, gdy pobieranie oprogramowania z Internetu. W ten sposób można mieć pełną kontrolę nad zawartością, który próbujesz zainstalować.

Będzie można łatwo usunąć zaznaczenie wszelkie niepożądane programy lub aplikacje, które uznają za podejrzane. To, jak będzie na miejscu ukrytego złośliwego oprogramowania w takiej wiązki wolna – one nie będą prawidłowo ujawnione w nich i są widoczne tylko wtedy, gdy wybierzesz tryb zaawansowany w Kreatorze instalacji. Nie wpadnij w tę pułapkę złośliwego!

Prawda, przeglądarka porywacze somolotu są nie uważane równie niebezpieczne, jak inne złośliwe oprogramowanie, takie jak konie trojańskie, robaki lub szkodnika, ale to nie znaczy, że są one nieszkodliwe. Porywacze są zdolne do instalowania podejrzanych i nawet niebezpiecznych rozszerzeń, dodatki i paski narzędzi w przeglądarce, bez Twojej zgody. Takiego oprogramowania będzie reklamowany jako przydatne, ale byłoby to nic, ale. Przeglądarka porywacze somolotu są nie prawdziwe wirusy, ponieważ nie wpływają na system komputerowy. Pracują tylko przeglądarki. Oto, gdzie robi się ciekawie.

A reklamy nie może spowodować szkody sam, są one więcej niż zdolne do zmiany planu podróży ofiary do zacienionych i potencjalnie zainfekowanych stron internetowych osób trzecich, które mogą zaszkodzić prawdziwe Twoje prywatne dane. Być może jedno kliknięcie od dając hakerom dostęp do prywatnych informacji, które mogą łatwo uzyskać i udostępnić innym osobom, dla zysku. Jeśli nie chcesz, aby tak się stało jak również do Ciebie, musisz kontynuować usuwania porywacza Search.searchmycl.com, zanim będzie za późno.

Odinstaluj Search.searchmycl.com

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Search.searchmycl.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *