Jak usunąć Search.searchwtii.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Search.searchwtii.com

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Search.searchwtii.com. Ten przewodnik usuwania Search.searchwtii.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Stały wygląd strony Search.searchwtii.com jest złe wieści. Jeśli widzisz go cały czas, bardzo nam przykro poinformować, że Twój komputer jest już infekcji. Kryje on porywacza przeglądarki o nazwie Oglądaj TV. Nie daj się zwieść ten program. Reklamuje się ją jako przydatne i uzasadnione. Zgodnie z ogłoszenia to pomoże Ci oglądać telewizję przez Internet. Jednak szkodników pada strzał na tę obietnicę.

Nie wierzę, że mówi słowo Search.searchwtii.com. Nic nie jest prawdziwe, z wyjątkiem faktu, że mamy do czynienia z porywacza przeglądarki paskudny, który musi być usunięty z komputera jak najszybciej. Zrób sobie przysługę i nie odkładaj usuwania infekcji. Im dłużej pozostaje, więcej problemów, które możesz napotkać. Wziąć stronie Search.searchwtii.com jako ostrzeżenie i słuchać go. Dowiedz się, gdzie ukrywa się porywacz i pozbyć się go, zanim będzie za późno.

Szkodnik ten nie tylko nie zachować swoje obietnice do poprawy wrażeń online, ale to rzeczywiście pogarsza je. Przy każdym otwarciu przeglądarki otrzymasz przerwany przez strony Search.searchwtii.com. Staje się twój online cień. Nawet zamienia twój homepage i Szukaj silnika bez zgody Ciebie i uniemożliwia ci zmianę ich z powrotem. Zawsze, gdy chcesz wpisz w polu wyszukiwania, jesteś zmuszony użyć aparat Search.searchwtii.com. Niech nas ostrzec, choć.

Remove Search.searchwtii.com
The Search.searchwtii.com Virus

Search.searchwtii.com nie jest wiarygodne. Nie są wyniki, które pokazuje. Hakerzy za porywacza umożliwia zwiększenie ruchu w sieci na poszczególnych stronach i uzyskania dochodów pay-per-click. Za każdym razem po kliknięciu na coś, oszuści zarabiać. Możesz stać się ich sponsor nie ma znaczenia, jeśli chcesz, czy nie. Ale tam jest więcej. Poprzez kliknięcie można również ryzyko pogorszenia sytuacji pobierając więcej infekcji w systemie.

Nic porywacz wyświetla jest niezawodny. Jedno kliknięcie na link uszkodzony lub reklamy i możesz zaprosić więcej szkodników na Twoich maszynach już zainfekowany i złe. Należy pamiętać, że Twój komputer jest już cierpienia z powodu szemraną ten jeden porywacza. Jego prędkość spada do indeksowania. Zawiesza się i ulega awarii. Aplikacji nie można załadować. Połączenie z Internetem jest słaby. To jest koszmar. I jak to nie wystarczy, porywacz jest również szpiegostwo na Ciebie, zbieranie wrażliwych danych i przesłanie go do cyberprzestępców, kto je opublikował. Nie pozwól go, chyba że chcesz paść ofiarą finansowych skanowania lub nawet kradzież tożsamości. Użyć nasz przewodnik usuwania poniżej i pozbyć się porywacz na miejscu. Wszystko co musisz zrobić jest wykonaj kroki opisane w odpowiedniej kolejności, biorąc pod uwagę i wkrótce tyle twój maszyna będzie infekcji ponownie.

Jak wprowadzony porywacz? Jest jednym z najbardziej prawdopodobne scenariusze, że porywacz przyjechał wiązany do innego programu, który został pobrany i zainstalowany na twoim komputerze. Wiązanie technika jest dość popularny wśród hakerów, ponieważ jest to bardzo skuteczne. Jeszcze to tylko skuteczne, ponieważ użytkownicy nie zwracać uwagę podczas instalacji procesów. Następnym razem możesz zainstalować oprogramowanie, wybierz Ustawienia zaawansowane w Kreatorze instalacji, zamiast te podstawowe. W ten sposób będzie mógł sprawdzić cały pakiet programu przez program, a także odznaczyć wszystkie dodatki przed zakończeniem instalacji. Jeśli pominiesz ten krok, wszystkie dodatkowo dołączone aplikacje instalowane na komputerze automatycznie i są zmuszeni do radzenia sobie z nimi później. Oszczędzić sobie kłopotów i zapobiegających włamaniom w pierwszej kolejności. Jest to opcja łatwiejsze.

Odinstaluj Search.searchwtii.com

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć Search.searchwtii.com z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Search.searchwtii.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *