Jak usunąć Search.securybrowse.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Search.securybrowse.com

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Search.securybrowse.com. Ten przewodnik usuwania Search.securybrowse.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Nie daj się zwieść przez przekierowania Search.securitybrowse.com. Fakt, że one istnieją oznacza, że Twoja przeglądarka został zainfekowany przez złośliwe pasożyta z kategorii porywacza przeglądarki. Ta strona będzie pojawiać się jako pop-upy, nowe karty i oszukańczych przekierowań. Może myślisz, że jesteś po pozornie wiarygodnego powiązania, ale użytkownik dostanie przekierowany do zupełnie innej strony całkowicie. Search.securitybrowse.com będzie również zastąpić strony głównej i nawet preferowanej wyszukiwarki. Ale to nie wszystko. Porywacze są w stanie zrobić więcej niż to. Shady rozszerzeń, dodatek, paski narzędzi i inne aplikacje mogą zainstalować bez Twojej zgody.

Najbardziej irytujące zdolność tego złośliwego oprogramowania jest jego moc, aby wygenerować dużej liczby ogłoszeń, które zaleją ekranu od chwili możesz otworzyć przeglądarkę i pójdą bez względu na to, jakie strony odwiedzasz. Alarmujące o tej treści reklamy jest to, że będzie to specjalnie zaprojektowany aby być bardziej atrakcyjne dla użytkownika. Jak? Dobrze przejmującymi kontrolę nad przeglądarką można monitorować aktywności w Internecie i zbierania danych, takich jak przeglądanie historii i Szukaj wyników, aby zapewnić ukierunkowane treści, że będziesz bardziej skłonni do klikania. Przecież głównym celem porywacza jest do tworzenia dochodów poprzez system pay-per-click.

Przeglądarka porywacze somolotu są bardzo sprytne. Będą korzystać co niezbędne nakłonić użytkownika do instalacji na komputerze oznacza. Ale jak? Na pewno żaden użytkownik zainstaluje świadomie szkodliwe i niebezpieczne oprogramowanie na komputerze? Będziesz zaskoczony, jak łatwo byłoby dla hakerów, aby zwabić Cię w ich pułapkę. Są one oparte na naiwności i pośpiechu. Bądźmy szczerzy, naprawdę nie czytają, a pełna warunków po kliknięciu na przycisku ‘Zgadzam się’, czy? Duży błąd. Czytając między wierszami i myśleć dwa razy przed podjęciem działań jest bardzo ważne, aby utrzymać bezpieczne obecność w Internecie.

Remove Search.securybrowse.com
The Search.securybrowse.com Virus

Gdy trzeba zainstalować oprogramowanie, które zostało pobrane z Internetu, to najlepiej, jeśli nie zdecydują się na szybkiej instalacji. Zamiast tego należy wybrać niestandardowe lub tryb zaawansowany w Kreatorze instalacji. To pozwoli Ci wyświetlić, jeśli ma żadnego ukrytego oprogramowania. Jeśli takie instalacje opcjonalne są rzeczywiście dostępne, zdecydowanie zaleca się że możesz zrezygnować z ich wszystkich. Częściej niż nie takie oprogramowanie premii okazuje się złośliwego oprogramowania w przebraniu. Można również znaleźć porywacza czai się za spam poczta elektroniczna i załączniki, torrenty, wątpliwych linki i reklamy, a także fałszywe aktualizacji żądania.

Myślisz, że można żyć z tych wielu reklam w przeglądarce? Przepraszam, rozerwanie bańki, ale nawet, jeśli można uniknąć klikając na nich, co, szczerze mówiąc, jest niemożliwe, twarz większe zagrożenie. Prędzej czy później przeglądarki, zostanie uruchomiony, usiłuje wyświetlić wszystkie promowane treści, który jest generowany, jego sposób. Jest to nieuniknione, że w pewnym momencie, przestanie odpowiadać zupełnie, i będziesz być wyłączone od robienia wszelkiego rodzaju prace w Internecie. Jeśli to nie wystarczający powód, aby działać szybko i usunąć złośliwe oprogramowanie z komputera, daj nam dodać jeszcze jedno.

Wystawiając ten pasożyt bez nadzoru, możesz umieścić informacje osobiste i finansowe ryzyko. Takie sensowne dane można łatwo wpaść w ręce hakerów, którzy szukają zysku przez udostępnianie tych danych osobom trzecim. Ponadto nigdy nie wiesz gdzie takie wątpliwe ogłoszenia może przekierowanie. Być może jedno kliknięcie od pozwalaj¹c pewien wirus na komputerze nawet nie zdając. Naszych porad i pozbyć się tego porywacza przeglądarki, zanim będzie za późno!

Odinstaluj Search.securybrowse.com

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć Search.securybrowse.com z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Search.securybrowse.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *