Jak usunąć Search SweetIM Virus (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Search SweetIM Virus

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Search SweetIM Virus. Ten przewodnik usuwania Search SweetIM Virus działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Czy widzisz stronę search.sweetim.com każdorazowo po otwarciu jednego z przeglądarki? Czy tej stronie wziąć miejsc poprzedniego silnika homepage i wyszukiwarki? Jeśli tak, wiadomość nie jest dobry. Masz do czynienia z paskudny porywacza przeglądarki. Dowodem tego jest wygląd search.sweetim.com. Zakażenie weszła już komputera i wyświetlanie strony jest jej sposób ukazujące się do Ciebie. Należy przestrzegać ostrzeżenia.

Porywacze nie powodują przyjemne najemców. Nie są pomocne albo. Wszystko, co robią, to zrobić kompletny bałagan twój pasienie się zakres działania. Wyszukiwania SweetIM jest nie wyjątek. To spowoduje tylko problemy, które będą rosły w liczby i nasilenia w miarę upływu czasu. Nie siedź bezczynnie czeka aby tak się stało. Każda infekcja przechodzi spod kontroli prędzej czy później, a następnie Twoją sytuację pogarsza. Tak podjąć działania przeciwko szkodników jak najszybciej. Na stronie search.sweetim.com jest jednowyrazowa. Raz spot on, rozpocząć poszukiwania porywacza kryjówki, a kiedy znajdziesz, gdzie czai się usunąć na miejscu. Im szybciej to znika z systemu, tym lepiej. Jeśli pozwolisz, to pozostanie, to nie będzie długo, zanim pożałujesz.

Search.sweetim.com staje się stałym towarzyszem online. Każdym razem, gdy ci tak bardzo jak dotyka jednego z przeglądarki, strona jest tam do Pozdrawiają was. Zastępuje on nawet twój homepage i Szukaj silnika i są zmuszeni, aby go użyć, gdy chcesz wyszukać coś w Internecie. Problem jest, że search.sweetim.com nie generuje bezpieczne i dokładne wyniki, jak reklamowane. Co to jest głównie pokazuje, które są sponsorowane, uszkodzone linki. Hakerzy za porywacza umożliwia zwiększenie ruchu w sieci na poszczególnych stronach, a tym samym zdobyć pieniądze za pośrednictwem mechanizmu pay-per-click. Z każdym z nich kliknięcia na link wypełnia Crooks’a kieszenie. Nie brzmi dobrze, to?

Remove Search SweetIM Virus
The Search SweetIM Virus

Oprócz zawodne osiągnięcia wyników, jednak również zobaczyć ton na tak jak nierzetelne reklamy, które służą temu samemu celowi złośliwy. Kliknij, hakerzy zarabiać pieniądze. Co jest gorsze, klikając, ryzykujesz, pobieranie więcej zakażeń na zainfekowanym komputerze. Ostatnią rzeczą, czego potrzebujesz jest więcej szkodliwego oprogramowania. Twój komputer jest już niską skuteczność ze względu na ten jeden. Jego prędkość spada do indeksowania. To pozostaje cały czas. To wywala. Restartuje. Twojej przeglądarki zamrożenie zbyt. Nawet Twoje połączenie internetowe może stać się niestabilny. Wszystko to dzięki wyszukiwania SweetIM. Wyobraź sobie, co będzie przekształcić działań online Jeśli pobierzesz więcej szkodników. Nie Kuś losu. Usuń porywacza i dostać się do normalnego przeglądania. Aby to zrobić ręcznie, należy użyć nasz przewodnik usuwania poniżej.

Jak skończy się przebijał z Search SweetIM? Najbardziej wiarygodne wyjaśnienie jest to, że porywacz przyjechał wiązany w innym programie. Często pobrać darmowe aplikacje z Internetu? Większość użytkowników zrobić. Ale to, co większość użytkowników również zrobić to wyrzucić ostrożność do wiatru podczas procesu instalacji. Jest to ogromny błąd, i to jest chyba jak ty dostał zakażony. Czy czytać Regulamin przed ich zaakceptowaniem? To musi! Upewnij się, że wiesz co dają zielone światło i nie spiesz się do naciśnij przycisk “Zakończ”.

Również zawsze wybrać niestandardowe ustawienia w Kreatorze instalacji, zamiast standardowych. W ten sposób Jesteś w stanie zobaczyć wszystkie programy dodatkowo dołączone, które mają być zainstalowane razem z oryginalnego programu. Odznacz je. Masz taką opcję. Takie “bonusy” są zwykle złośliwy i nie trzeba ich na pokładzie. Je usunąć. Oszuści modlić się za swoje zaniedbania, jakby jesteś zaniedbania, by nigdy nie trochę czasu, aby sprawdzić cały pakiet i wszystkie dodatki zostanie zainstalowana automatycznie. Udowodnić ich błędne i utrzymać komputer wolny od wirusów.

Odinstaluj Search SweetIM Virus

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Typ msconfigi naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Search SweetIM Virus z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *