Jak usunąć Search.trendsearch.online (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Search.trendsearch.online

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Search.trendsearch.online. Ten przewodnik usuwania Search.trendsearch.online działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Czy zauważyliście dziwne zmiany podczas przeglądania? Jeśli Twój Strona, nową kartę strony i preferowanej wyszukiwarki zostały zastąpione strony Search.trendsearch.online, mamy złe wieści dla Ciebie. Takie objawy wskazują na obecność porywacza przeglądarki na komputerze. Jeśli padłeś ofiarą takiego pasożyta, złośliwy, a następnie będzie również doświadczenie ogłoszenie nagły atak w postaci ekskluzywne oferty specjalne kupony, miga wiadomości, żądań fałszywe aktualizacji, itp

reklam i wyskakujących okienek zaleją ekranu i spowoduje, że przeglądarka nie działają poprawnie. Porywacze są również możliwość uzyskania historii przeglądania, nawyki i zapytań, w taki sposób, aby generować reklamy, zgodnie z preferencjami użytkownika. Dlatego użytkownicy często wpadają w tę pułapkę. Jest bardzo trudno się oprzeć, klikając na takie atrakcyjne ogłoszenia.

Najpopularniejszym środkiem dystrybucji są pakiety wolnego oprogramowania, fałszywe aktualizacje, e-maili i załączników, plików torrent, wątpliwych linki spam i reklamy, itp. Zalecamy naszym czytelnikom, aby uzyskać ich aktualizacje oprogramowania z oficjalnych i wiarygodnych źródeł tylko. Nie ufaj co pop-up, które widzisz na ekranie, który próbuje zrobić się po podejrzany link, aby zaktualizować program na komputerze. Częściej niż nie takie wiadomości Aktualizacja okazują się fałszywe i będzie przekierowywać do fałszywej witryny, które mogą uszkodzić komputer.

Remove Search.trendsearch.online
The Search.trendsearch.online Virus

Również podczas pobierania oprogramowania z komputera, zalecamy decydując się na niestandardowe lub zaawansowane rodzaj procesu instalacji. To daje pełną kontrolę nad instalacji i można wyświetlić pełną zawartość takich pakietów oprogramowania, które są znane to ukryte złośliwe oprogramowanie, które użytkownicy nie będą świadomi. Następnie po prostu usuń zaznaczenie jakichkolwiek podejrzanych szuka programu aplikacji, które można uznać za zbędne lub nigdy nawet przeznaczone do pobrania po pierwsze.

Musisz wiedzieć, że przeglądarka porywacze somolotu nie uznaje się za prawdziwych wirusów, ponieważ one zainfekować przeglądarki tylko, nie systemu komputerowego. Nadal, to znaczy, że są one nieszkodliwe. Jeśli wykryć ich obecność złośliwego na komputerze, należy natychmiast rozpocząć ich usuwanie, zanim są one w stanie spowodować szkody. Przeglądarka porywacze somolotu jak Search.trendsearch.online stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa w Internecie i prywatności.

Już niech ten złośliwy pasożyt wędrować darmo, tym gorzej będzie jej efekt. Prędzej czy później przeglądarki będzie tak przeciążony z reklam i wyskakujących okienek, które rozpocznie się crash i ostatecznie przestanie działać całkowicie. Jeśli chcesz powrócić do normalnego przeglądania, zalecamy, że stosujesz nasze szczegółowe instrukcje poniżej, dowiesz się jak skutecznie usunąć ten przykry szkodników z komputera.

Odinstaluj Search.trendsearch.online

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć Search.trendsearch.online z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Search.trendsearch.online z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *