Jak usunąć Search.whiteskyservices.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Search.whiteskyservices.com

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Search.whiteskyservices.com. Ten przewodnik usuwania Search.whiteskyservices.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Search.whiteskyservices.com przekierowanie jest znany jako znak, że Twój komputer został zainfekowany przez porywacza przeglądarki. Ofiary takiej infekcji złośliwego zauważyć nagłe zastąpienie ich strona, nową kartę strony i preferowanej wyszukiwarki do tej samej witryny zacienionych. Co więcej porywacz rozpocznie atak irytujących reklam na niczego nie podejrzewających użytkowników.

Ofiary ekranu będzie zalany wiele reklam i wyskakujących okienek, często w formie oferty specjalne i promocje, wyłączność sprzedaży i kupony, wszelkiego rodzaju atrakcyjne miga wiadomości i wezwań na fałszywych aktualizacji. Dzięki możliwość porywacza przeglądarki, aby uzyskać historii online użytkownika, przeglądanie zwyczaje i zapytań takie reklamy będą specjalnie przeznaczone dla pojawiają się atrakcyjne dla użytkowników, więc są najbardziej prawdopodobne kliknąć przycisk na nich. Głównym naszym celem jest stworzyć dochodów pay-per-click.

Remove Search.whiteskyservices.com
The Search.whiteskyservices.com Virus

Najpopularniejszym środkiem dystrybucji porywacza przeglądarki są spamu e-mail, załączników e-mail, fałszywe aktualizacje, pakiety wolnego oprogramowania, wątpliwych linki i reklamy, uszkodzony torrent pliki, itp. To ważne być ostrożnym, po otrzymaniu wiadomości e-mail od nieznanych nadawców. Kliknięcie na listów spamowych z załącznikami często prowadzi do jakiejś infekcji złośliwym oprogramowaniem. Zalecamy naszym czytelnikom, aby uniknąć otwierania wiadomości typu spam, ponieważ częściej niż nie, okażą się sprawiać kłopoty.

Również to najlepiej wybrać tryb zaawansowany lub niestandardowe kreatora instalacji, podczas pobierania oprogramowania z Internetu. To daje pełną kontrolę nad procesem instalacji i można łatwo usunąć zaznaczenie niechcianego oprogramowania, który znaleźć podejrzane lub nigdy nie chciał, aby się pobrać.

Przeglądarka porywacze somolotu nie są uważane za bardzo niebezpieczne. To jeszcze nie znaczy, że są one nieszkodliwe. Oczywiście nie są one prawdziwych wirusów bo atakują przeglądarki tylko, nie całego komputera. Ale konsekwencje porwany przeglądarki może mieć wpływ na całego komputera. Objawy zakażenia takie złośliwe są powolne połączenie z Internetem, niska wydajność przeglądarki.

Użytkownik wola zawiadomienie, że minimalizacji i maksymalizacji okna będą się wolniej niż zwykle. Ale najważniejsze, ze względu na szkodliwe działania porywacza, normalnego przeglądania będzie wkrótce okazać się niemożliwe. Im dłużej pozostaje to złośliwe oprogramowanie na twoim komputerze, więcej reklam będzie generować i tym samym Przeciążenie przeglądarki do punktu, gdzie to będzie początek awarii lub zamrażania często. Aby pozbyć się ten paskudny porywacza Search.whiteskyservices.com, radzimy śledzić nasze szczegółowe instrukcje poniżej.

Odinstaluj Search.whiteskyservices.com

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Search.whiteskyservices.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *