Jak usunąć Searchfeedtech.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Searchfeedtech.com. Ten przewodnik usuwania Searchfeedtech.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Przeglądarka porywacze somolotu są irytujące złośliwego oprogramowania, który można włączyć przeglądanie w kompletne koszmar. Jeśli strona Searchfeedtech.com utrzymuje pojawiające się na ekranie, to zły znak. Ta strona jest objawem takich infekcji złośliwym oprogramowaniem. Ma moc, aby zmienić ustawienia przeglądarki, a także zainstalować różne rozszerzenia zacienionym, aplikacje i paski narzędzi nie przeszkadza, aby zapytać o zgodę.

Plan złośliwy porywacza nie poprzestać. To będzie rozpocząć monitorowanie swoją obecność w Internecie i będzie zbierać żadnych danych, które można uzyskać jego ręce jak pasienie się historia, wyniki wyszukiwania, itp. Takie dane jest cenne dla pasożyta, jak to pomoże to do generowania treści ukierunkowane reklamy, która będzie bardziej prawdopodobne kliknął na przez ofiarę. Takie reklamy dopasowane są bardzo korzystne dla hakerów i strony promowane. Sprawia, że użytkownik więcej kliknięć, więcej dochodów, go utworzy.

Najpopularniejszym środkiem do porywacza dystrybucji obejmują spam wiadomości e-mail i załączniki, pakiety wolnego oprogramowania, fałszywe aktualizacje, pliki potoki, zainfekowane łącza i reklamy, itp. To bardzo ważne nie ślepo ufać losowych wyskakujących okienek, które próbują nakłonić użytkownika do kliknięcia na link shady aktualizacji. Zawsze liczyć na licencjonowanych i wiarygodnych źródeł, aby uzyskać aktualizacje oprogramowania z. Mogą natknąć się na reklamy promujące pozornie przydatnych narzędzi, które obiecują, aby poprawić wydajność komputera.

Nie jest zbyt szybki, kliknij na przycisku ‘Install’. Należy zachować ostrożność. Źródło jest godne zaufania? Jest oprogramowanie firmy, która oferuje ten produkt faktycznie uzasadnione? To lepiej jest użyć właściwego źródła do pliki do pobrania oprogramowania, a także aktualizuje. I kiedy przychodzi czas dla ich instalacji, upewnij się wybrać niestandardowe lub Zaawansowane instalacji, dzięki czemu można łatwo wyświetlić Jeśli istnieją wszelkie Instalacje opcjonalne. Jeśli ma naprawdę żadnego dodatkowego oprogramowania, mądrą rzeczą do zrobienia jest usunąć zaznaczenie takie programy i aplikacje, są one najprawdopodobniej malware w przebraniu.

Zasilania porywacza jest nie do przecenienia. Im dłużej ten pasożyt zezwolenie na pobyt na twoim komputerze, gorzej będzie się jej odszkodowanie. Treść reklamy będzie nadal rozwijać się szybko, wynikające w przeglądarce, aby zamrozić i często awarię. Co więcej jest tylko tyle ogłoszeń, to nie będzie w stanie wyświetlić. W pewnym momencie Twoja przeglądarka będzie przestaną działać.

Przeglądarka porywacze somolotu są poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa w Internecie i prywatności. Może dostać swoje ręce nie tylko na dane www, takich jak przeglądanie historii i wyszukiwania kwerendy, ale numery kart kredytowych, kont bankowych, haseł, adresów IP, identyfikator logowania, itp. Tych cennych informacji na pewno będzie się wspólnie z innym stronom trzecim dla zysku. Dlatego musi powstrzymać porywacza od zakończenia jego złośliwy misji. Jak najszybciej wykryć jego obecność, trzeba kontynuować jego natychmiastowego usunięcia, zanim będzie za późno!

Odinstaluj Searchfeedtech.com

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Searchfeedtech.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *