Jak usunąć Security-essentials.info (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware
Remove Security-essentials.info

Security-essentials.info jest uszkodzone strony internetowej, która promuje adware i przekierowuje użytkowników do niezaufanych stron. Mimo promowana jako użyteczne, ta domena jest bardzo niebezpieczne, ponieważ jego głównym celem jest reklamowanie spamu. Faktycznie wiele aplikacji adware skorzystać z tego programu i wprowadź Twój czynny maszyna, powiązane z nim. Z tego powodu witryna nie powinny być przechowywane w systemie.

Jeśli okaże się, że Security-essentials.info jest obecny na komputerze, oznacza to, że komputer jest już zainfekowany przez złośliwą aplikację. W celu zatrzymania domeny i jego wyskakujących okienek wyświetlane za każdym razem możesz spróbować użyć swojej przeglądarki sieci web, należy zlokalizować złośliwego oprogramowania, który jest odpowiedzialny za to i go usunąć z systemu. W przeciwnym razie są bardzo narażone na problemy związane z zabezpieczeniami.

Pamiętaj, że Security-essentials.info jest zdolny do promowania adware, ale nie można i nie można zainstalować ją samodzielnie. W rzeczywistości to ty, że może to zrobić nawet nie zdając. Najczęściej, Security-essentials.info chowa się za innymi freeware, ze względu na fakt, że większość użytkowników komputerów nie zwracał uwagi podczas przechodzenia przez jego procesu instalacji. Mając na uwadze darmowy jest często wiązany z złośliwego oprogramowania, należy być bardzo ostrożnym podczas konfigurowania nowego oprogramowania w systemie, jak również Przeczytaj wszystkie warunki i postanowienia przez Kreatora instalacji. W innym przypadku jest bardzo prawdopodobne skończyć z Security-essentials.info na maszynie wirtualnej.

Czasami, Security-essentials.info używa innych metod do infiltracji komputera. Należą do nich chowając się za spam poczta elektroniczna przywiązanie, uszkodzone linki i strony internetowe, lub po prostu udając fałszywych systemu lub Aktualizacja programu. Jeśli chcesz uniknąć, niechętnie rata adware, pamiętaj, że pośpiech, naiwność, i rozproszenia z pewnością nie pomoże Ci w ogóle.

Remove Security-essentials.info
The Security-essentials.info Virus

Jeśli Security-essentials.info jest już obecny na komputerze, przeglądarki sieci web będzie zalany dźwięki bezużyteczne reklamy. Należy pamiętać, że jeśli klikniesz na żadnego z nich, będzie koniec instalacji bardziej niechcianego złośliwego oprogramowania w systemie. Poza tym jak wyskakujące okienka pojawiają się za każdym razem podczas próby przeglądania sieci web, są zdolne do spowodowania różnego rodzaju problemy. Wśród nich spowalnia szybkość Internetu, przeżywa częstych awarii systemu i zakłócania pracy Twoich działań podczas przeglądania. W związku z tym najlepszą rzeczą jaką można zrobić to usunąć Security-essentials.info z komputera natychmiast.

Należy pamiętać, że najgorszym problemem masz do czynienia z if Security-essentials.info jest obecny w systemie, jest możliwość kradzieży danych osobowych adware. Jak najszybciej Security-essentials.info wchodzi komputer, rozpoczyna monitorowanie aktywności przeglądania i katalogi każdy ruch online. Po adware zebrał wystarczającą ilość informacji o Tobie, dzieli go z nieznanych stron trzecich, które obsługuje program, i można go używać w złośliwych celach. Z tego powodu należy nie tylko wymazać Security-essentials.info z systemu, ale również w przyszłości chronić Twój komputer przed złośliwym oprogramowaniem.

Security-essentials.info można usunąć ręcznie lub automatycznie. Instrukcje ręcznego znajdują się poniżej tego artykułu. Jednak nawet jeśli po zakończeniu procesu ręcznego, trzeba jeszcze uruchomić pełne skanowanie komputera, aby zidentyfikować wszelkie resztki rejestru lub plików tymczasowych. Można to zrobić po zainstalowaniu narzędzia renomowanych ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, który spowoduje usunięcie wszystkich istniejących zagrożeń na raz i będzie chronić swój system przed złośliwym oprogramowaniem przez cały czas.

Odinstaluj Security-essentials.info

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Security-essentials.info z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *