Jak usunąć Slimware DriverUpdate | Aktualizacja

PUP
Remove Slimware DriverUpdate

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Slimware DriverUpdate. Ten przewodnik usuwania Slimware DriverUpdate działa dla wszystkich wersji systemu Windows.

Malware naukowców klasyfikowanie Slimware DriverUpdate jest PUP (potencjalnie niepożądany Program). Oznacza to, że ta aplikacja może mieć złośliwych intencji. Slimware DriverUpdate jest rzeczywiście pasożyta, który infekuje przeglądarki i zamienia je na wyświetlanie reklam narzędzia. Po PUP wywołania przeglądarki jego ‘domu’, to będzie początek, generowanie wielu cienistych reklam i wyskakujących okienek. Niezależnie od tego, ile razy po kliknięciu przycisku ‘Zamknij’ one będzie utrzymują pojawial, co bardzo irytujące doświadczenie przeglądania.

Im dłużej pasożyta zezwolenie na pobyt na twoim komputerze, gorzej będzie konsekwencje. Wkrótce będziesz doświadczenie awarii przeglądarki i paskudny otuliny. Informacje osobiste i finansowe jest również narażone, a oszuści łatwo można wykorzystać tej okazji, aby ukraść cenne dane i udostępniać je osobom trzecim dla zysku. Musisz wiedzieć, że reklamy są również korzystne dla stron sponsorowanych i cyber-przestępców, ponieważ płacą za każde kliknięcie przez użytkownika na ogłoszenia wyświetlane.

To bardzo proste dla tej DriverUpdate celu skłonienie użytkownika. Widzisz, to udaje się istotnych aktualizacji. Pojawią się na ekranie i będzie starał się zwabić Cię do kliknięcia na zacienionym link, więc podobno aktualizacji oprogramowania na komputerze. W rzeczywistości możesz nieświadomie pozwolić tego pasożyta do inwazji na komputerze. Dzięki naiwności i zaniedbania szczeniaki jak ta jest w stanie zaatakować pomyślnie.

Remove Slimware DriverUpdate
The Slimware DriverUpdate Virus

Po tym wszystkim PUP nie może przedostać się na własną. Potrzebuje Twojej zgody, aby to zrobić. Byłbyś zaskoczony, jak wielu ludzi paść ofiarą złośliwego oprogramowania każdego dnia. Innych środków rozpowszechniania złośliwego oprogramowania obejmują spamu e-mail, załączniki wiadomości e-mail i pliki wykonywalne, wątpliwych linki i reklamy, pakiety wolnego oprogramowania, a także pliki torrent. Aby zachować bezpieczne obecność w Internecie, należy być ostrożnym i zwracać szczególną uwagę na co kliknij online.

Ten pasożyt cyber jest bardzo irytujące. To będzie powódź ekranu z różnego rodzaju reklamy, Dokonywanie przeglądania piekielne doświadczenia. Nie ma znaczenia, jeśli jesteś bardzo ostrożny, aby nie klikać żadnych reklam. PUP będzie jeszcze bardziej przebiegły i będzie produkować jeszcze więcej reklam. I aby upewnić się, że promowane treści jest bardziej prawdopodobne kliknął na, będzie monitorować jego ofiary aktywności online i kradzież danych sieci web, takich jak historia przeglądania, i zapytań, aby lepiej dostosować reklamy, dzięki czemu są bardziej atrakcyjne dla użytkownika.

Chodzi o to, historia sieci web może nie być jedyną rzeczą, którą oszustów będzie dostać w swoje ręce. Hasła, numery kart kredytowych banku poświadczenia konta, numer identyfikacyjny, adres IP, itp. można łatwo wpaść w ręce cyberprzestępców zbyt. Aby upewnić się, że nie dostają tę szansę, musisz działać szybko. To niebezpieczne PUP należy usunąć z komputera, zanim będzie mógł spowodować poważne kłopoty. Jeśli jesteś pewien, jak postępować z usunięciem tego pasożyta, można postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami poniżej.

Odinstaluj Slimware DriverUpdate

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Slimware DriverUpdate z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *