Jak usunąć Smart PC Care Fake Optimization Tool | Aktualizacja

PUP

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Smart PC Care Fake Optimization Tool. Ten przewodnik usuwania Smart PC Care Fake Optimization Tool działa dla wszystkich wersji systemu Windows.

Smart PC Care Fake Optimization Tool wpada w kategorii PUP (potencjalnie niepożądany Program). To narzędzie może być reklamowany jako bardzo przydatne i wiarygodne, ale w rzeczywistości – nie jest. Po pierwsze nie doświadczyć żadnych większych problemów. Wiadomo, że złośliwy Pasożyt ten stopniowo spowodować szkody. Chodzi o to, chociaż instrument ten ma pomóc Ci zwiększyć wydajność komputera, jak również jako czyste i optymalizacji całego systemu, robi coś przeciwnego.

Smart PC Care Fake Optimization Tool będzie starał się skłonić Cię do zakupu innych złośliwych aplikacji i rozszerzeń, wyświetlając potencjalnych zagrożeń w komputerze, które są faktycznie nie istnieje. To narzędzie jest znany na podszyć się przeskanować komputer pod kątem obecności złośliwego oprogramowania i będzie starał się nakłonić użytkownika do zakupu pełnej licencjonowanej wersji, w celu usunięcia rzekomej zagrożeń, które znalazł na twoim komputerze. Nie wpaść w tę pułapkę!

Najpopularniejszym środkiem dystrybucji są przekierowania przeglądarki uszkodzony, oprogramowanie wiązanie, złośliwe aplikacje lub rozszerzenia, które są zainstalowane na komputerze bez Twojej wiedzy, itp. Większość użytkowników nie będzie pamiętam, kiedy dokładnie zainstalowano tego narzędzia na komputerze. Często zdarza się, bez ich wiedzy i zgody. Widzisz, podczas pobierania oprogramowania z Internetu, użytkownicy są znane jako zbyt szybko kliknij na przycisk ‘Dalej’ i nie zwracają uwagi na to, co faktycznie się zgadzają.

Nie popełnia błąd często decydując się na szybkiej instalacji. Zamiast tego należy wybrać niestandardowe lub tryb zaawansowany w Kreatorze instalacji. To daje moc, aby odznaczyć wszystkie dodatkowe oprogramowanie, które nie zostały prawidłowo ujawnione po pobraniu pakietu oprogramowania.

Szczeniaki są nie do przecenienia. Częściej niż nie starają się uszkodzić komputer lub podjęcia pieniędzy. Upewnij się, pobrać aplikacje, programów, rozszerzeń lub dowolnego narzędzia narzędzie z licencjonowanych i wiarygodnych źródeł tylko.

Również pomyśl dwa razy przed żadnych przycisków, dotyczące procesów instalacji lub aktualizacji. Diligence jest kluczem do bycia przed zagrożeniami złośliwy. Jeśli zauważyłeś obecność to narzędzie fałszywe optymalizacji, zalecamy natychmiast kontynuować jego usunięcie. Jeżeli jesteś pewien, jak go usunąć z komputera, możemy pomóc z tym zadaniem. Wystarczy wykonać nasze szczegółowe instrukcje poniżej.

Odinstaluj Smart PC Care Fake Optimization Tool

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Smart PC Care Fake Optimization Tool z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *