Jak usunąć Speedomizer Virus (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Speedomizer Virus

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Speedomizer Virus. Ten przewodnik usuwania Speedomizer Virus działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Przebijał się w dzięki aplikacji Speedomizer na tym komputerze jest złe. Program ten jest sklasyfikowany jako porywacza przeglądarki. Jest to przydatne, ani bezpieczne. Jest złośliwy i należy jak najlepiej, aby usunąć go z komputera. Tak szybko, jak na miejscu Speedomizer, start, szuka drogi wyjścia. Nie zostawiaj tego szkodnika, aby spędzać więcej czasu w systemie. Im dłużej pozostaje, więcej problemów i to powoduje bóle głowy.

To, co zrobić, przejmującymi kontrolę nad przeglądarką. One drażnić użytkowników, obracając ich przeglądania w koszmar służąc ich twórcy szkodliwych celów. Nie pozwala. Nie być mnóstwo Speedomizer, jak byłoby straszne najemcy. Spodziewa się poprawy wrażeń online w żaden sposób. Może obiecać to zrobić, ale to nie będzie. Jest wszystko, co on zrobi, użyć Ciebie i Twojego komputera do wykonania jego agendy. Jednak to nie zakończy się dobrze dla Ciebie, użytkownika.

Jeśli chcesz, aby oszczędzić sobie mnóstwo problemów, działać szybko. Znajdź, gdzie czai się pasożyta i usunąć go na miejscu. Jeśli nie, rzeczy będzie się spod kontroli, raczej wcześniej niż później. Porywacz może nawet spowodować nieodwracalne uszkodzenia. Zrób sobie przysługę ogromny i go usunąć, zanim ma szansę na sukces.

Remove Speedomizer Virus
The Speedomizer Virus

Speedomizer jest opracowany przynieść przychody do swoich właścicieli. Robi to poprzez porwanie przeglądarki i korzystanie z nich. Użytkownik używa zbyt. Szkodnik ten ruiny twój pasienie się przeżycie. Za każdym razem, gdy zdecydujesz się przejść do trybu online, szkodnika przekierowuje. Podczas próby załadowania swoje ulubione strony, na przykład, jakoś kończy odwiedzając inną witrynę szemranych nie wiedząc nawet jak tam masz.

Speedomizer doprowadził Cię do niego. To przekierowuje do sprytny witryn, w tym samym zwiększenie ruchu w sieci. Dla każdej witryny, którą dostanie przekierowany do zarabiać oszustów. Hakerzy również nawet lepiej zarabiać na każdej złośliwe reklamy, klikasz. I Wierzcie nam, zobaczysz mnóstwo złośliwe reklamy.

W rzeczywistości całego ekranu zostaną pokryte w reklamach, które są sponsorowane i używane przez oszustów aby zarobić dochodów pay-per-click. Nawet, jeśli istnieją również niektóre reklamy bezpieczny, nie potrafi ich poza te uszkodzone. Nie można ich uniknąć albo. Speedomizer triki możesz klikając. To zalewa ci z reklam 24/ 7. Obejmują one każdej stronie, którą można ładować. Czasem nawet pojawiają się tuż pod kursorem myszy. Chodzi o to, prędzej lub później będą klikać i oprócz sponsoring oszustów w ten sposób, może również pobrać więcej pasożytów na pokładzie.

Nic nie widać z powodu porywacza jest niezawodny. To tylko kwestia czasu zanim wypełnisz Twój komputer z zakażeniami. Jeśli nie chcesz, aby tak się stało, należy usunąć Speedomizer teraz. Aby to zrobić ręcznie, należy użyć nasz przewodnik usuwania poniżej.

Jak udało się Speedomizer się ślizgać się w systemie? Kiedyś sztuczki, oczywiście. Jednym z najbardziej popularnych i skutecznych metod nazywa, łączenie freeware. Dlatego ważne jest zachować szczególną ostrożność podczas instalowania programów. Nigdy nie wiesz, co jeszcze może być dołączone do nich jako bonus. Jedynym sposobem, aby dowiedzieć się, czy wybrać ustawienia niestandardowe w Kreatorze instalacji, zamiast standardowych. W ten sposób zobaczysz listę wszystkich dodatkowo dołączone aplikacje, które mają zamiar wprowadzić dane swojego komputera.

W standardowej instalacji wszystkie dodatki instalowane automatycznie, ale teraz jesteś w stanie ręcznie usuń zaznaczenie każdego jednego z nich, a następnie nadal zainstalować program, który pierwotnie planowano, aby skonfigurować. Ci co trochę dodatkowego czasu i uwagi można zapobiec? Tak? Nie będzie dobrze, aby je zapamiętać.

Odinstaluj Speedomizer Virus

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Typ msconfigi naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Speedomizer Virus z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *