Jak usunąć Spicystart.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Spicystart.com

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Spicystart.com. Ten przewodnik usuwania Spicystart.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Czy widzisz strony Spicystart.com w każdym przypadku, gdy zdecydujesz się na wyszukiwanie w Internecie? Strona zastąpiła poprzednią stronę główną i wyszukiwarki silnika bez Twojej zgody i teraz jesteś zmuszony do “Rozpocząć dzień z czymś pikantnym”? Jeśli odpowiedź na oba pytania brzmi: tak, jesteś w tarapatach. Ma infekcji cyber na twoim komputerze i wygląd Spicystart.com domeny jest wyraźną oznaką inwazji. Aby być jasne, są zakażone paskudny porywacza przeglądarki. Jak być może wiesz, tych szkodników są bardzo uciążliwe, wtrącanie się, irytujące i także niebezpieczne. Hosting porywacza jest straszny pomysł.

Nie siedzieć bezczynnie, nic nie robi. Podjąć natychmiastowe środki przed zagrożeniem. Tak szybko, jak na miejscu Spicystart.com Strona, zaakceptować fakt, są zakażone i zacząć szukać pewien droga wobec usunąć szkodnika. Szybkie akcje są kluczowe. Jeśli dasz porywacz wystarczająco dużo czasu w systemie, będzie w końcu wymknąć się spod kontroli i pogorszy sytuację. Nie należy się spodziewać zagrożenie zniknie sam. To nie będzie. Nadal będzie stają się coraz bardziej kłopotliwe, w miarę upływu czasu. Pytanie jest, masz zamiar niech go zniszczyć działań online lub zamierzasz go zatrzymać? Wybierz mądrze. Jest to urządzenie, które mówimy.

Po porywacza wchodzi, to nie trać czasu. Problemy rozpocząć wylewanie na drugi. Na początek, przeglądania doświadczenia zmiany znacznie i nie na lepsze. Aha nie ma. Pacjent ma stałą włamaniami. Cały czas. Na przykład strona Spicystart.com nie jest wszędzie wyglądasz. To jak Twój cień online i cokolwiek robisz, nie może uciec jej. Jak już powiedzieliśmy, nawet zajęło miejsca poprzednią stronę główną i wyszukiwarki i nie można zmienić ich powrót. Jeśli chcesz surfować po Internecie, są zmuszeni do korzystania Spicystart.com i to nie jest dobry. Ta strona nie ma być zaufany. Bezpieczne i dokładne wyniki, dla Ciebie nadziei, nie generuje. To może pokazać kilka bezpiecznych linków, ale to głównie pokazuje, że Ci uszkodzenia te. Innymi słowy zapewnia szybki dostęp do złośliwego oprogramowania.

Remove Spicystart.com
The Spicystart.com Virus

Tak, porywacz jest ogromna dziura w ścianie zabezpieczeń. Jeśli nie jesteś ostrożny, może zainstalować więcej szkodników na twoim komputerze. Należy pamiętać, że komputer jest już zainfekowany i jest niską skuteczność. Jego prędkość jest powolny, to pozostaje cały czas, to ponowne uruchomienie. Wyobraź sobie, co się stanie, jeśli możesz zaprosić więcej pasożytów. Działań online są już zniszczone. Nie pogorszyć swoje kłopoty. Usuń porywacza pierwszy szansę dostać. Im szybciej to już nie ma, tym lepiej. Do tego celu śledzić nasz przewodnik usuwania na końcu tego artykułu. To pomoże Ci poradzić sobie z intruza ręcznie.

Jak można zarazić z Spicystart.com porywacza? Ten rodzaj zakażenia podróżuje zazwyczaj, web, dołączane do innych programów. Wiązanie technika jest dość popularne wśród oszustów, ponieważ jest to łatwe i skuteczne. Jest tak skuteczny, ale nie z powodu ich, ale ponieważ większość ludzi wyrzucić ostrożność do wiatru, podczas instalowania programów. Jest to błąd. Utrzymanie twój PC czyste wymaga czasu i uwagi.

Na przykład podczas instalowania aplikacji czy zdecydujecie się niestandardowe lub ustawienia podstawowe? Jeśli wybierzesz ostatnią opcję, należy zmienić swoje nawyki. Podstawowe ustawienia są całkowicie zautomatyzowany i nie masz żadnej kontroli nad instalacji. Jeśli w pakiecie znajdują się niektóre programy dodatkowo dołączone, są instalowane bez problemu. Ustawienia niestandardowe, z drugiej strony daje szansę zobaczyć i odznacz opcję Wszystkie dodatki, przed zakończeniem instalacji. Po prostu wziąć trochę więcej czasu, ale mogą również zaoszczędzić Ci mnóstwo problemów w przyszłości.

Odinstaluj Spicystart.com

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć Spicystart.com z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Typ msconfigi naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Spicystart.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *