Jak usunąć SweetPacks Virus (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove SweetPacks Virus

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć SweetPacks Virus. Ten przewodnik usuwania SweetPacks Virus działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

SweetPacks jest szkodliwy program. To jest porywacza przeglądarki. Czy wiesz, co zrobić, porywacze? Jak sama nazwa wskazuje, te szkodniki hijack przeglądarki. One pełną kontrolę i powodują mnóstwo frustracji i irytacji. SweetPacks robi to samo. Jeśli masz go na pokładzie, przygotować się do problemów. Jak poznać, że jesteś zarażony? Czy widzisz sweetpacks-search.com cały czas, kiedy jesteś online? Czy zastąpić twój homepage i Szukaj silnika bez Twojej zgody, pozostawiając na stanie je zmienic spowrotem? Jeśli odpowiedź na oba pytania brzmi tak, następnie Pamiętaj, że jesteś zakażony.

Porywacz jest już gdzieś w systemie i wyświetlanie sweetpacks-search.com jest cluing Ci drodze. Zaakceptować wygląd tej strony jako ostrzeżenie, które jest w rzeczywistości i słuchać go. Porywacz nie powinny pozostawać na swobodne działanie. To musi być odinstalowana od razu. Jeśli pozwolisz, to pozostanie, to sprawi, że kompletny bałagan przeglądania. Nie lekceważ zagrożenia, które stanowi bo będziesz zaskoczony. Podjęcia natychmiastowych działań przeciwko niemu. Znaleźć dokładnie gdzie czai i usunąć go na miejscu. Wcześniej zrobisz, tym lepiej dla Ciebie i Twojego systemu dobrego samopoczucia.
Tak szybko, jak porywacz staje, problemów rozpocząć wylewanie.

Po pierwsze można zauważyć, że twój homepage i Szukaj silnika zostały zastąpione szkodników wątpliwe domeny. Oczywiście Twoje uprawnienia nie był potrzebny do tego przetasowania odbędzie się. Porywacz nie potrzebuje Twojej zgody, aby wprowadzić zmiany w ustawieniach Twojej przeglądarki i to, co sprawia, że tak irytujące i niebezpieczne. Od teraz na stronie sweetpacks-search.com staje się Twój stały cień online. Widać to na każdym kroku. Bez względu na to, co robisz online strony wyskakuje. I nie jest sam. Ze względu na porywacza jesteś zmuszony do odwiedzenia wielu innych, równie jak i zacienionych stron.

Remove SweetPacks Virus
The SweetPacks Virus

surfowanie po Internecie jest nie to, co kiedyś było. To nie jest zabawne. Nie jest bezpieczny. Jest denerwujący. Są nieustannie przerywane przez przekierowania do podejrzanych stron i jesteś zalany mnóstwo nierzetelne reklamy. Porywacz pokrywa ekranu z mnóstwem reklam we wszystkich kształtów i form, które migają wszystkie czas i bloku stron zawartości. Co należy wiedzieć jest, że większość z tych reklam są uszkodzone i dostarczają złośliwe oprogramowanie lub prowadzić do strony, pełen złośliwego oprogramowania.

Tak czy inaczej, jeśli klikniesz przycisk, zgadzasz się więcej infekcji, aby być zainstalowane na komputerze. Należy pamiętać, że urządzenie jest już stara i nie będzie w stanie obsłużyć więcej szkodników. To całkowicie będzie rozbić. Kliknięcie przycisku nie jest warte ryzyka. Wszystko, co porywacz zgłasza jak uniknąć. Jeszcze lepiej całkowicie usunąć szkodnika. Użyć nasz przewodnik usuwania poniżej i czyszczenia komputera na dobre.

Jak udało się wprowadzić twój rachmistrz niezauważony SweetPacks? Odpowiedź jest w wiązkach freeware. Ta metoda jest jednym z najbardziej popularnych wśród oszustów. Jest również bardzo skuteczny, głównie dlatego, że użytkownicy mają tendencję do wyrzucić ostrożność do wiatru, przy instalacji programów. Jest to błąd. Nigdy nie wiesz, co jeszcze może być dołączony do tego programu jako bonus i jeśli nie zwracać uwagę, bonus zostanie zainstalowany.

Wybrać ustawienia niestandardowe, zamiast te podstawowe. Pozwalają one, widzisz sprawdzić cały pakiet programu przez program i usunąć wszystkie dodatki, przed zakończeniem instalacji. Jeśli wybierzesz ustawienia podstawowe, wszystkie dodatki instalowane automatycznie i będziesz mieć do czynienia z nimi ręcznie. Oszczędzić sobie mnóstwo problemów i być ostrożnym z góry. Troszkę więcej uwagi przechodzi długą drogę.

Odinstaluj SweetPacks Virus

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Typ msconfigi naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć SweetPacks Virus z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *