Jak usunąć TheAdGateway.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware
Remove TheAdGateway.com

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć TheAdGateway.com. Ten przewodnik usuwania TheAdGateway.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Wygląd strony TheAdGateway.com jest to zły znak. To wskazuje na obecność infekcji internetowych w systemie. Adware szkodników, być jasne. Wyświetlanie strony wyżej jest ostrzeżenie. Akceptuje je jako takie i słuchać go. Szybciej można podjąć środki przeciwko intruza, tym lepiej dla Ciebie i Twojego komputera.

Adware infekcje nie zrobić dla towarzyszy przyjemny. Wszystko, co robią, to bałagan. Ten, którego utkniesz z jest nie inaczej. Lepiej znaleźć jego dokładną ukrywanie dodatkowych i usuń go przed Twoją sytuację pogarsza. TheAdGateway.com nie przyniesie Ci niczego dobrego. Wręcz przeciwnie. Więcej czasu spędza, twarz więcej problemów. Nie pozwól, by zrujnować twój pasienie się przeżycie i narazić użytkownika na zagrożenia malware. Go znaleźć i się go pozbyć. To jest najlepszy kierunek działania, które można wykonać. Weź go, zanim będzie za późno.

Adware nie potrzebuje Twojej zgody, aby wprowadzić zmiany w swoich przeglądarkach. Jest w stanie działać jak to uzna za stosowne i pozostawia Ci odnaleźć reshuffles. Na przykład pewnego dnia, po otwarciu przeglądarki tylko do stwierdzenia, że poprzednią stronę główną i wyszukiwarki zostały zastąpione nową domenę. Bez względu na to, co robisz nie można cofnąć przetasowania. Adware przejął kontrolę nad przeglądarki. Teraz wszystko, co robisz, adware przeszkadza. Szkodnika ciągle przekierowuje do podejrzanie wyglądających stron. To bombarduje się z niezliczonych reklamach. Nawet strony, które były wolne od reklam teraz są ciężkie na banery, ofert, ofert, w tekstach, hiperłącza, itp

Remove TheAdGateway.com
The TheAdGateway.com Virus

także, dodatkowe karty otwarte przez cały czas. Filmy online uzyskać zatrzymał się na przerwy na reklamy. Jesteś w stanie znaleźć wszystko, czego szukasz, ponieważ przeglądarki walka o zawartości wyświetla poprawnie. Adware uniemożliwia używanie komputera normalnie. To również naraża się na ryzyko stałe malware. Nic, co można zobaczyć można zaufać. Nie reklamy, nie witryn, nic nie. Jednym kliknięciem źle i może pobrać więcej zakażeń na zainfekowanym komputerze. Ale tam jest więcej.

Szkodnika również zagraża Twojej prywatności. Szpiegów na Ciebie i zbiera dane poufne. Następnie używa go do tworzenia reklamy, które będzie iskra zainteresowanie. W ten sposób zapewnia kliknięcia i kliknięcia przynieść hakerzy zysków. Jest to mechanizm pay-per-click. Za każdym razem po kliknięciu na coś adware, wyświetlane, oszuści zarabiać. Ich sponsorem i istnieje ryzyko zainfekowania komputera nawet więcej. Zrób sobie przysługę i teraz usunąć adware. Nie ma miejsca na pokładzie. Użyć nasz przewodnik usuwania poniżej i czyszczenia komputera raz na zawsze.

Jak adware TheAdGateway.com wprowadzony bez Ciebie zauważyć? Często pobrać darmowe programy z sieci web? Jeśli tak, czy zdecydujesz się do niestandardowych lub ustawień standardowych? Jeśli Twoja odpowiedź jest standardem, zmienić swoje nawyki. Te ustawienia są całkowicie automatyczne. Oferują one żadnej kontroli. Jeśli istnieje kilka dodatkowych aplikacji, dołączony do programu, którą instalujesz, wchodzą komputera jak również.

Z ustawienia niestandardowe jednak Jesteś w stanie odznacz wszystkie dodatki przed zakończeniem instalacji. Tak, to wymaga trochę więcej czasu i tym razem może zaoszczędzić mnóstwo problemów w przyszłości. Nie spiesz się. Troszkę więcej uwagi przechodzi długą drogę. Trochę czasu, aby chronić Twój komputer. Zapobieganie infekcji z wejściem jest zawsze łatwiej niż do czynienia z jego shenanigans później. Zastanów się następnym razem możesz zainstalować coś. Czujność jest, co utrzymuje Twój komputer w czystości!

Odinstaluj TheAdGateway.com

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć TheAdGateway.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *