Jak usunąć Traffic-media.cc (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Traffic-media.cc. Ten przewodnik usuwania Traffic-media.cc działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Traffic-media.cc strony internetowej w przeglądarce jest to zły znak. Oznacza to, że Twój komputer jest zainfekowany adware. To jest paskudne, złośliwe oprogramowanie, które będzie używać przeglądarki jako narzędzie do wyświetlania reklam.

Adware jak Traffic-media.cc będzie generować liczne natrętnych reklam i wyskakujących okienek, często w postaci ekskluzywne oferty i sprzedaży, oferty specjalne i kupony, fałszywe żądań aktualizacji, miga wiadomości, itp. Wyglądają bardzo atrakcyjne dla użytkownika. To dzięki adware jest zdolność do uzyskania ich historii przeglądania, surfing zwyczaje, a także zapytania wyszukiwania, tak aby zapewnić rodzaju reklam, które użytkownik jest najbardziej prawdopodobne kliknąć na.

Głównym celem tego zadania jest do tworzenia dochodów za pomocą metody pay-per-click lub pay-per-view. Należy zauważyć tutaj, jest to, że reklamy wyświetlane przez adware mogą nie być bezpieczne. Częściej niż nie one przekierować użytkowników do witryn podejrzanych, a nawet niebezpieczne, które dążą do uszkodzenia komputera. W niektórych przypadkach nawet otworzyć backdoory dla innych wirusów, takich jak konie trojańskie, robaki i nawet szkodnika!

Adware jest zazwyczaj rozprowadzane przez pakiety oprogramowania oferowane za darmo, fałszywe aktualizacji wiadomości, wiadomości spamowych i załączników, wątpliwych linki i reklamy, itp. Zawsze doradzamy naszym czytelnikom, aby zwrócić szczególną uwagę podczas instalacji oprogramowania, które dostali z Internetu. Mądrą rzeczą jest aby wybrać niestandardowe lub Zaawansowane instalacji typu. W ten sposób można wyświetlić rzeczywistej treści wspomnianego pakietu.

Deweloperzy często przepakowania aplikacji i programów i połączyć je razem z malware, który nie jest poprawnie ujawniane. Dlatego użytkownicy są niepomny na fakt, że malware przeniknął ich systemu komputerowego. Stosując się do naszych rad, będziesz mieć możliwość po prostu odznacz wszelkie niepożądane oprogramowanie, które uznają za podejrzane lub nigdy nie chciał, aby pobrać w pierwszej kolejności.

Nie można nie doceniać złośliwy pasożyt, takich jak adware. Oczywiście nie może być prawdziwy ‘wirus’, ponieważ infekuje tylko przeglądarkę ofiary, nie całego komputera, ale to nie znaczy, to jest nieszkodliwe. Wręcz przeciwnie. Ponieważ będzie generować ogromne ilości ogłoszeń, w pewnym momencie przeglądarka będzie uruchomić usiłuje wyświetlić je wszystkie. Ofiara będzie uruchomić, występują częste awarie i zawiesza się, wykonaniem wszelki rodzaj pracy w przeglądarce, które są niemożliwe, ponieważ jego ogólną wydajność spadnie gwałtownie.

To samo dotyczy połączenia internetowego zbyt-również będzie wolniej niż zwykle. Po adware na komputerze jest złe dla bezpieczeństwa w Internecie i prywatności. Cyberprzestępcy mogą łatwo dostać w swoje ręce na dane osobowe takie jak, ale nie ograniczając się do haseł, IP adresy, informacje o koncie bankowym, identyfikator logowania, numerów kart kredytowych, itp i udostępniać je innym stronom trzecim dla zysku.

Odinstaluj Traffic-media.cc

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Traffic-media.cc z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *