Jak usunąć Tralipon.tk (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Czy zauważyliście coś dziwnego podczas otwierania przeglądarki? Czy pop-up Tralipon.tk przekierowanie często na chybił trafił? Powodem tego nie lubisz. Adware. Adware jest podstępne pasożyta, który sieje spustoszenie, tak szybko, jak to atakuje Twój przeglądarek. Nie tracić czasu i wkrótce po dostawanie rata u twój PC, go przechodzi z bombardowanie ekranu z licznych shady reklam i wyskakujących okienek. Każdej strony, które odwiedzasz będą roiło się reklamy, czy to w tekście, banerów lub miga wiadomości. Im większa ilość, tym większa szansa adware ma tworzenia dochodów pay-per-click.

Również aby zapewnić jej zysk, Tralipon.tk będzie kradzieży danych sieci web podobny pasienie się historia, zwyczaje i wyszukiwania kwerendy, aby zapewnić w szczególności ukierunkowane reklamy, które będziesz bardziej skłonni do klikania. Adware jest znany również do być w stanie zainstalować różne złośliwe aplikacje, paski narzędzi i rozszerzenia w przeglądarce, nie przeszkadza, aby zapytać o zgodę.

Najpopularniejszym środkiem dla dystrybucji adware obejmują żądań aktualizacji fałszywe e-maile i załączniki, zainfekowane łącza i pop-upy, spam, oprogramowanie wiązanie, fałszywe narzędzie Narzędzie reklamy, torrent uszkodzone pliki, itp, aby utrzymać swoją obecność w Internecie w ogóle chronione razy trzeba zwrócić szczególną uwagę, co klikasz i nie bądź pochopny. Chodzi o to, takie złośliwe oprogramowanie opiera się na zaniedbania i naiwności. To nie może uzyskać dostęp do komputera bez Twojej pomocy. Ty sam nadać mu uprawnienia do inwazji.

W większości przypadków użytkownicy nie zdają sobie sprawy że już dozwolone pasożytów cyber do infiltracji ich komputerów, dopóki jest za późno. Aby uniknąć takiego, zalecamy wybranie niestandardowej lub zaawansowanych typu instalacji, dzięki czemu można łatwo sprawdzić, czy są wszelkie dodatkowe programy lub aplikacje, które nie były odpowiednio ujawniane. Złośliwe oprogramowanie jest często postrzegana ukryć jako instalacje opcjonalne, więc jeśli zauważysz którykolwiek, upewnij się, że zrezygnować z nich. W innych przypadkach użytkownicy świadomie zainstalować takiego złośliwego oprogramowania, ponieważ wierzą, że cyber-przestępców kłamstwa, że to, co oni pobrać jest rzeczywiście bardzo przydatny program do.

Nie bój się, ponieważ adware nie jest typowy wirus. W rzeczywistości wielu użytkowników uważa za jeden, ponieważ infekuje tylko przeglądarki, nie całego komputera. Ale mimo to nie może powodować szkody równie dotkliwa, jak wirus typu koń trojański, to nie znaczy, że należy dać pasożyta bez nadzoru. Nie jest to nieszkodliwe.

Po adware na komputerze stawia nie tylko dane osobowe na ryzyko, ale żadnych danych finansowych, jak również masz. Co oznacza, że hakerzy mogą łatwo dostać w swoje ręce na numery kart kredytowych, kont bankowych, haseł, adresów IP, itp. Może to zapobiec dzieje, po prostu trzeba działać przeciwko tym irytujące złośliwego oprogramowania ASAP. Im dłużej można uniknąć problemu, tym gorzej będzie się. Aby powrócić do normalnego, bezpieczne i wolne od reklam przeglądania, raz na zawsze pozbyć się tej plagi. Jeżeli jesteś pewien, jak usunąć ten adware, po prostu wykonaj nasze szczegółowe instrukcje poniżej.

Odinstaluj Tralipon.tk

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Tralipon.tk z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *