Jak usunąć Trk.dsllgal.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Trk.dsllgal.com jest na stronie internetowej, w której istnienie, jest związanych z działalnością adware na komputerze. Jeśli ta strona w dalszym ciągu pojawiają się na ekranie, jesteś w tarapatach. To znak, że Twój komputer został przeniknęły przez paskudny cyber pasożyt. Po adware atakuje, zacznie generować liczne natrętne reklamy w różnych formach, takich jak wyskakujące okienka, w tekście, banerów lub miga wiadomości zawierające alerty. Takie treści promuje zazwyczaj ekskluzywne oferty, oferty specjalne, kupony, rabaty, itp

co to jest więcej, to złośliwe oprogramowanie zwiększy szanse na wątpliwe promocje, coraz kliknięty, kradnąc historii przeglądarki i innych danych z sieci web, więc to lepiej można dostosować wyświetlane reklamy. Ta akcja zapewni, że reklamy będzie bardziej atrakcyjne dla użytkownika i w związku z tym, bardziej prawdopodobne kliknął na. Za każde kliknięcie, które możesz zrobić zostanie wypłacona pasożyta. Irytujące reklamy ataki są nie tylko wynikiem infekcji cyber adware. Można umieścić online zabezpieczeń i prywatności w niebezpieczeństwie i ryzyko dostawanie kradzieży informacji osobistych.

Najpopularniejszym środkiem dla dystrybucji adware obejmują, ale nie jest ograniczone do wiadomości spamowych i załączniki, zacienionych linki i reklamy, pliki torrent, pakiet wolnego oprogramowania, a także żądań fałszywych aktualizacji. Wiadomo, że malware poskarżyć się na jego ofiarą komputera niezauważone. To jest ponieważ to jest bardzo sprytny i używa wszelkiego rodzaju sztuczek, aby uzyskać dostęp do Twojego urządzenia. Zwykle co się dzieje, jest, że użytkownik instaluje nieświadomie pasożyta poprzez zestaw oprogramowania. Przez nie czytanie pełny Regulamin procesu, jak również nie zwracając uwagi na to, co jest w momencie kliknięcia można przekształcić łatwym celem dla hakerów, które poszukują możliwości takiego na wykonanie swojego ruchu.

Pomyśl dwa razy, zanim klikniesz niczego. Pośpiech jest wrogiem. Weź swój czas, aby dokładnie wykonać proces instalacji. Jeśli jest dostępny, wybrać niestandardowe lub tryb zaawansowany w Kreatorze instalacji. Ten sposób, jeśli są jakieś ukryte bonus programów lub aplikacji, będzie można zobaczyć je od razu. Po tym wszystko, co musisz zrobić jest po prostu odznacz je, więc są nie instalowane na komputerze jako dodatkowego oprogramowania, że nie trzeba.

Adware jest niebezpieczne szkodniki, które nie mogą być lekceważone. Gdy przeglądarka wywołuje jego domu, piekło będzie wyrwać. Wkrótce zaczniesz zauważać nietypowe zachowanie w aplikacji sieci web. Twoja przeglądarka będzie walczył, aby wyświetlić wszystkie reklamy generowane jego sposób i będzie kwestia czasu, aż zacznie się awarię lub zawieszanie się codziennie. Ponadto dane online będą narażone oszustów. One łatwo uzyskać hasła, numery kart kredytowych, kont bankowych, identyfikator logowania, adresów IP i innych poufnych informacji, jeśli nie działać przeciwko tym pasożytem jak najszybciej wykryć jego obecność.

Zyskasz nic nie pozwalając, by go zatrzymać na twoim komputerze. Przyniesiesz sobie tylko bóle głowy, i ostatecznie, przeglądarki przestanie działać całkowicie. Jest jeden sposób, aby temu zapobiec, wszystko co musisz zrobić, to usunąć ten przykry szkodników z komputera raz na zawsze!

Odinstaluj Trk.dsllgal.com

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Trk.dsllgal.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *