Jak usunąć Trojan.Gen.NPE | Aktualizacja

Trojans

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Trojan.Gen.NPE. Ten przewodnik usuwania Trojan.Gen.NPE działa dla wszystkich wersji systemu Windows.

Trojan.Gen.NPE jest klasyfikowane jako najbardziej niebezpieczny rodzaj wirusa. Jest to koń trojański. Straszne reputację trojańskimi jest całkowicie zasłużone. Nic nie jest przesadzone. Szkodnik ten raz, sprawi, że wielki bałagan w systemie. Jeśli masz go na pokładzie, jesteś w tarapatach. Trojan.Gen.NPE jest niezwykle niebezpieczne. Ma powodu, dlaczego użytkownicy strach trojany tyle. Oczywiście należy podjąć natychmiastowe działania przeciwko intruza.

Nie trać czasu podczas Trojan.Gen.NPE jest zniszczenia komputera. Dowiedz się, gdzie ukrywa się i usunąć go na miejscu. Na końcu tego artykułu znajdziesz szczegółowe usuwania przewodnik, który pomoże Ci pozbyć się szkodników ręcznie. Jeszcze to jest bardzo wyrafinowany wirus. Tak jest jego usunięcie. Jeśli nie jesteś pewny siebie, w swoje umiejętności obsługi komputera, można również użyć automatyczne rozwiązanie. Pobierz program niezawodne anty malware, aby dostać ten praca sporządzony dla Ciebie. Jak widać, masz opcje, ale nie masz czasu. Zależności od tego, zdecydujesz się iść z, zrobić to szybko. Więcej czasu pozostaje Trojan.Gen.NPE na twoim komputerze, gorzej sytuacji pobiera. Więc nie trać czasu. Uzupełnić swój umysł i działać.

Trojan, nic dziwnego, wchodzi w systemie w całkowitej ciszy i wpływy, uszkodzenia go w ciszy. Zakażenie bałagany z rejestr systemu za plecami. To dodaje and/ lub usuwania wpisów, psuje lub całkowicie uszkadza ważnych plików, uruchamiania procesów w swoim menedżerów zadań, tworzy skróty, itp. Zasada ta ma kontrolę nad komputerem. W rezultacie niektóre programy nie działać prawidłowo, jeśli w ogóle. Urządzenie rozpoczyna się gorsze od spodziewanych. Jego prędkość spada do indeksowania. Zawiesza się i zawiesza się od czasu do czasu. Przeglądarki, walczyć, aby poprawnie wyświetlać zawartość. System zawiesza się lub uruchomi się ponownie nie wyraźnego powodu, itp. Wszystko to z powodu ten trojański. Szkodnika służy również jako backdoor do innego złośliwego oprogramowania. To ogromna dziura w ścianie zabezpieczeń.

Zwykle trojany pomóc szkodnika, zainstalowana, ale może pomóc innych szkodników, jak również wprowadzić. Przed ty znać ono, urządzenie będzie pełen infekcje i to nie będzie długo przed załamuje się na dobre. Ale jest coś jeszcze gorzej. Trojany są szpiegami. Oszuści korzystać z nich do kradzieży informacji osobistych. Trojan.Gen.NPE rozpoczyna monitorowanie każdy ruch online Twoje od momentu jej wejścia. Trojan ma dostęp do wszystkiego.

IPs, adresy e-mail, nazwy użytkownika, hasła, konta, dane związane z przeglądarką, baz danych. Nawet swoje poświadczenia danych osobowych oraz finansowe nie są bezpieczne. Zwłaszcza, jeśli używasz maszyny płacić rachunki online lub na zakupy online. Trojany mogą dostać jego ręce danych karty kredytowej, adres płatnika, prawdziwe nazwisko, itp. Następnie wysyła wszystko dla hakerów, którzy je opublikował i wykorzystują swoje prywatne dane na co im się podoba. Nie pozwól, że scenariusz rozwijać. Trojan.Gen.NPE usunąć pierwszą szansę masz. To jest najlepszy kierunek działania, które można wykonać. Weź go.

Jak można zarazić? Konie trojańskie zwykle dostać rozprzestrzeniają się za pośrednictwem wiadomości e-mail uszkodzony i ich załączniki złośliwych. Zachować szczególną ostrożność. Jeśli otrzymasz wiadomość e-mail od nieznanego nadawcy, należy postępować ostrożnie. Nawet jeśli wiadomość wygląda legit, być w pogotowiu. Hakerzy ukrycia wiadomości e-mail, aby oszukać użytkowników. Korzystają z nazwy i logotypy znanych firm zbyt. Nie należy otwierać takie wiadomości. Od razu je usunąć. Jeśli klikniesz, Trojan wchodzi komputer. Jednym kliknięciem jest potrzebny. Kliknij ten przycisk jest równa Twojej zgody. Zachować szczególną ostrożność nie dać go lekko. Być czujnym i utrzymać komputer wolny od wirusów.

Odinstaluj Trojan.Gen.NPE

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Trojan.Gen.NPE z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *