Jak usunąć Us.digitaldsp.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware
Remove Us.digitaldsp.com

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Us.digitaldsp.com. Ten przewodnik usuwania Us.digitaldsp.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Nagle przeglądarki dostał bombardowani liczne natrętnych reklam i pop-upy? Czy występują nietypowe przeglądarki zachowanie takich jak powolny minimalizacji i maksymalizacji okna programu, wolniejszego połączenia internetowego? I co najważniejsze, ciągle widać stronie Us.digitaldsp.com? W przypadku pozytywnej odpowiedzi na te pytania, mamy złe wieści dla Ciebie. Wydaje się, że przeglądarka została przeniknęły przez adware. To jest wstrętny pasożyt, który będzie używać jego złośliwe rozszerzenie, tak to tworzenia dochodów dla hakerów, którzy stworzyli to i dla stron sponsorowanych będzie promować.

Adware będzie monitorować każdy ruch, możesz zrobić online i będzie uzyskać historię przeglądania, a także wyszukiwanie danych. Jest to więc może zapewnić ukierunkowane reklamy, który będzie bardziej prawdopodobne kliknął na przez użytkownika. Ale nie koniec działań adware jest. To również zainstalować narzędzia fałszywe narzędzie, takie jak dodatki, aplikacje lub paski narzędzi, które pomogą go z misją całkowite spustoszenie na komputerze ofiary. I to nie przeszkadza, pytania o zgodę.

Najpopularniejszym środkiem dla dystrybucji adware to freeware, żądań fałszywe aktualizacji, wiadomości spamowych i załączniki, torrenty, wątpliwej reklamy i linki, itp. Wiadomości e-mail będących spamem są szeroko rozpowszechnione w Internecie. Wszyscy mogą otrzymać e-mail spam. Ale to jest do użytkownika, tylko po to, aby zachować z potencjalnego niebezpieczeństwa te e-maile mogą nosić. Jeśli otrzymujesz wiadomości e-mail od nieznanych nadawców, zwłaszcza, jeśli mają tytuł połowu oka lub zawierać załączniki, zalecamy nie po to, aby je otworzyć. Jeśli to zrobisz, nieświadomie może otworzyć drzwi do niebezpiecznych malware, które mogą poważnie uszkodzić komputer.

Remove Us.digitaldsp.com
The Us.digitaldsp.com Virus

Gdy w Internecie, zwróć uwagę na co możesz kliknąć na. Zawsze zapoznać się z regulaminem. Naiwnie ufa wszystko widać, jak nie może być to, co uważasz, że jest. Za pozornie legit ad może ukryć zainfekowane źródła, który czeka na okazję otworzyć backdoory do komputera, więc hakerzy można łatwo przeprowadzić ich złośliwych programów.

Nie bój się, ponieważ adware nie uznaje się za prawdziwy ‘wirus’, ponieważ ogranicza jego atak, tylko przeglądarki, a nie całego komputera. Jednak to nie znaczy, że to nieszkodliwe. Przeciwnie mogą poważnie uszkodzić przeglądarki. Często do tego stopnia zniszczenia go całkowicie. Po adware na komputerze zagraża nie tylko bezpieczeństwo online, ale również Twoją prywatność.

Ryzykujesz, narażając dane osobowe, takie jak hasła, poświadczenia konta bankowego, numery kart kredytowych, adresy IP itd i hakerzy nie pozwoli na to możliwość poślizgu. Będą w pełni korzystać z tej sytuacji i ukraść cenne dane, tak, więc można go udostępnić innym osobom trzecim dla zysku. To tylko przedsmak tego, co adware jest capable od robienie Jeśli pozwolisz na to bez nadzoru przez dłuższy czas na twoim komputerze.

Pozbyć się Us.digitaldsp.com jak najszybciej wykryć jego obecność, zanim stanie się najgorsze! Jeżeli jesteś pewien, jak postępować z usuwania tego szkodliwego oprogramowania, zalecamy, że stosujesz nasze szczegółowe instrukcje poniżej.

Odinstaluj Us.digitaldsp.com

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Us.digitaldsp.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *