Jak usunąć Wallet Protector Virus (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Wallet Protector Virus. Ten przewodnik usuwania Wallet Protector Virus działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Portfel Protector, jak sama nazwa wskazuje, ma pomóc zaoszczędzić pieniądze w Internecie. Jednak tak nie jest. W rzeczywistości robi dokładnie odwrotnie. Program ten należy do kategorii adware zakażeń. Nie został on stworzony aby być korzystne dla Ciebie. Tylko został opracowany, aby służyć Crooks’a szkodliwych celów. Tak, to jest korzystne dla nich, nie dla Ciebie. Upewnij się, znaleźć i usunąć ten adware z systemu tak szybko, jak to możliwe.

Mimo, że nie jest to najbardziej niebezpieczny typ pasożyta, może i będzie powodować problemy. Im więcej czasu spędza na pokładzie, więcej problemów, które możesz napotkać. Zaufaj nam, będą nienawidzą doświadczenie hosting tego szkodnika. To sprawia, że kompletny bałagan Twojej aktywności online. Zrób sobie przysługę i go usunąć, choć nie jest za późno. Pozostawiając jest wielkim błędem. Tak Kiedy zdajesz sobie sprawę, że portfel Protector jest na komputerze, nie trać czasu. Podjęcia natychmiastowych działań przeciwko niemu. Im szybciej to już nie ma, tym lepiej. W przeciwnym razie nie będzie długo przed żałuję, że nie miały środków na czas. Nie zwlekaj! Act!

Adware portfel Protector jest bardzo uciążliwe. Natychmiast po ustawieniu na pokładzie, problemy rozpocząć wylewanie. Na początek przeglądanie całego doświadczenia zmiany znacznie. To narzędzie blokuje reklamy swoich konkurentów i zastępuje je z własnymi. Ponadto to wstrzykuje przeglądarki nawet więcej reklam. Nawet strony, które były wolne od reklam teraz są ciężkie na banery, ofert, ofert, w teksty, najlepsze ceny i porównań, wyskakujące okienka reklam wideo, itp

ogłoszenia pokrycie ekranu na codzień, popping i blokowanie treści stron. Ale to nie wszystko, co robią. Oni mają inny cel. Oszuści za adware są używane do zwiększenia ruchu w sieci do poszczególnych stron i w ten sposób generowania dochodów pay-per-click. W zasadzie z każdym z kliknięć na reklamy, hakerzy uzyskania zysków. One zdobyć jeszcze więcej zysków dla każdej stronie zacienionym, którą dostanie przekierowany do. I jesteś zmuszony do odwiedzenia wielu z takich podejrzanych witryn. Sponsora oszustów stają się po prostu poprzez utrzymywanie szkodników.

Ponadto istnieje ryzyko pogorszenia swojej sytuacji. Z powodu szemraną adware jesteś zawsze jedno kliknięcie od złośliwego oprogramowania. Nic, co widzisz na ekranie jest niezawodny. Jeśli zdarzy ci się kliknąć na zły link ad/, automatycznie pobrać więcej zakażeń. Nie zapominaj, że masz już zakażenie się martwić. Portfel Protector zniszczone wcześniej przyjemne doświadczenie przeglądania.

To także powoduje, że maszyna gorsze od spodziewanych. Twój komputer pozostaje w tyle, ulega awarii i zawiesza się dużo więcej często. To nawet przy pracy w trybie offline staje się niezwykle trudne i uciążliwe zadanie. Nie kładź z tym. Użyć nasz przewodnik usuwania poniżej i pozbyć się portfel Protector na dobre.

Jak można zarazić z tym? Takie zakażenia kolei stary ale złoty środek infiltracji. Mówimy spamowych, freeware/ pakiety shareware, uszkodzone strony i linki, niezweryfikowany torrenty, fałszywy program aktualizacje, itp. Jeśli chcesz chronić komputer przed przyszłymi infekcjami, być bardziej ostrożny. Żadna z wyżej wymienionych taktyki jest wystarczająco dobre pracować z nieaktywnych współpracę, aka swoją nieostrożność. Nie podawać. Zawsze Zabezpiecz się.

Internet jest pełen pasożytów czeka na Ciebie zrobić zły ruch. Udowodnić ich błędne. Być czujnym i pomyśl dwa razy, zanim klikniesz na niektóre zacienionym stronę lub ad. Nie należy się jeszcze łatwiejszy cel przez ich zaniedbania. Zabezpiecz się. Uniemożliwiające intruz jest znacznie łatwiejsze niż radzenia sobie z nim, skoro już ma zdobyć cala

Odinstaluj Wallet Protector Virus

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Wallet Protector Virus z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *