Jak usunąć WeatherBlink Toolbar | Aktualizacja

PUP
Remove WeatherBlink Toolbar

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć WeatherBlink Toolbar. Ten przewodnik usuwania WeatherBlink Toolbar działa dla wszystkich wersji systemu Windows.

PUP oznacza potencjalnie niepotrzebny Program. WeatherBlink Toolbar jest przykładem takich niechcianych programów. Jeśli ten paskudny dodatek pojawił się na urządzeniu, przygotować się do kłopotów. Pozornie niezawodne narzędzie jest tworzone przez Mindspark Interactive Network Inc. On jest promowany jako narzędzie, które przyniesie Ci wszelkiego rodzaju aktualizacje pogody w nowej karcie. W rzeczywistości jego zadaniem jest swarm ekran ze wszystkimi typami zawartości natrętne.

Każdorazowo po otwarciu przeglądarki, będziesz być spełnione z irytujących reklam w postaci pop-upy, banery, miga wiadomości i promocje nawet w tekście. Za każde kliknięcie na nich zarabiać pasożyta. PUP jest zaprogramowany do Ciebie szpiegować i gromadzić wszelkiego rodzaju sieci web informacji o Tobie. Na uzyskanie historii przeglądarki i wyników wyszukiwania, więc można lepiej dostosować reklamy, więc jest bardziej prawdopodobne kliknąć przycisk na nich.

Remove WeatherBlink Toolbar
The WeatherBlink Toolbar

WeatherBlink Toolbar ma własną oficjalnej stronie internetowej. Jeśli masz zaufanie do obietnic, pozyjemy będzie żałować swojej decyzji, aby go pobrać. Gdy jest zainstalowany, to będzie początek całkowite spustoszenie w Twojej przeglądarce. Niestety to nie tylko w ten sposób tego pasożyta mogą przedostać się do systemu. PUP również kryje się za spam poczta elektroniczna i załączniki, torrenty, freeware, fałszywe aktualizacji żądania, nierzetelne reklamy i link, itp

musisz zrozumieć, że niebezpieczne oprogramowanie jak ten opiera się na naiwności i nieostrożność. Jeśli nie zwracać baczną uwagę na co możesz kliknąć, może przypadkowo udzielić takich szkodników dostęp do komputera. I gdy okaże się to, co zrobiłeś, to może być trochę za późno.

Podczas WeatherBlink Toolbar udaje, że jest dla Ciebie, to nic, ale przydatne. Nie trzeba takich aplikacji na komputerze. Im dłużej go bez nadzoru, gorzej będzie się Twojej sytuacji. To zagrożenie jest zaprogramowany do wyświetlania reklam jak najwięcej jak to możliwe, bez opieki, jeśli prowadzą one do bezpiecznych stron. Powiedział, że może być jedno kliknięcie od dostawanie przekierowane do podejrzanych lub nawet niebezpieczne witryny strony trzeciej. Nie tylko to, ale przeglądarki rozpocznie się crash i zamrozić, aż przestanie ono działać całkowicie, wszystko ze względu na ogromną ilość reklam generowany jego sposób.

Przez nie działające przeciw PUP, można umieścić online zabezpieczeń i prywatności w niebezpieczeństwie. Cenne informacje, takie jak, ale nie ograniczając się do numerów kart kredytowych, haseł, adresów IP, itp. można łatwo wpaść w ręce oszustów, którzy starają się sprzedać te dane do innych osób. Jedynym sposobem, aby wydostać się z tego bałaganu i wrócić do zapewnienia bezpiecznego przeglądania jest usunąć ten WeatherBlink Toolbar z urządzenia, jak najszybciej wykryć jego obecność.

Odinstaluj WeatherBlink Toolbar

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć WeatherBlink Toolbar z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *