Jak usunąć Web Browser Redirect (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Web Browser Redirect. Ten przewodnik usuwania Web Browser Redirect działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Czy występują ciągłe przekierowania do zacienionych stron, gdy zdecydujesz się przejść do trybu online? To uczucie jak przeglądarki nie są pod kontrolą? Jeśli tak, to możliwe, że jesteś zakażony wirusem Web Browser Redirect. Tego typu malware robi dokładnie to, co już wspomniano powyżej. Hijacks przeglądarki i sprawia, że Twój online surfing jest trudne. Nie możesz znaleźć, czego szukasz, jak są nieustannie przerywane. Dobrą wiadomością, jest jednak, że utkniesz z infekcji jest całkowicie wymienne. Powinieneś mieć żadnych problemów do czynienia z nim. Oznacza to oczywiście, jeśli podjąć natychmiastowe środki i nie pozwól, aby sytuacja się wymknąć się spod kontroli.

Pamiętaj, że im więcej czasu, przekierowanie wirus pozostaje na pokładzie, to będzie spowodować więcej szkody. Dlatego jak tylko czujesz, że coś jest tak z przeglądania, zacząć szukać problemu. Kup sobie niezawodne anty malware programu i uruchom dokładne skanowanie komputera z pewnością nic jest lewo niezauważony. Po znalezieniu szkodnika, który poczynił bałagan Twojej aktywności online, usuń go na miejscu. Im szybciej, tym lepiej.

Web browser redirect infekcji nie tylko pojawił się na scenie przed złośliwym oprogramowaniem. Oszuści rozwój ich zupełnie niektórzy czas teraz. Jak można sobie wyobrazić, tworzą je bez powodu i z tego powodu, to zysk. Za pomocą tego wirusa hakerzy zarabiać pieniądze. Szkodnika zwiększa ruch internetowy na poszczególnych stronach i zarabiać cyberprzestępców. Dlatego są przekierowywane do miejsc zacienionych cały czas. Dla każdej strony, gdy trafisz Twórcy wirusów zarobić pieniądze.

Również przeglądarki przekierowanie wirus szpiegów na Ciebie i zbiera informacje. Monitoruje on, co szukasz online i następnie to przekierowuje do stron o podobnej treści. Aby dostosować reklamy specjalne dla Ciebie również używa ten intel. Prawdopodobnie zauważyłeś, że znacznie wzrosła liczba reklamy, które widzisz. Nie jest to przypadek.

Web Browser Redirect bombarduje reklamami, które będzie iskra swoje interesy, więc upewniając się, że będzie się pokusie, aby kliknąć przycisk na nich. Jeśli klikniesz, oszuści dostaæ zap³acony ponownie. Jest to system obrotu pay-per-click i cyberprzestępcy są wykorzystując to, aby zyski bez wysiłku. Ale to nie wszystko. Ten dane ty jesteś szkodnika rekordów nie jest używana tylko w celach marketingowych. Obcych za zakażenie łatwo może go używać innych złośliwych programów działania, jak również. Lub można go sprzedać stronom trzecim z wątpliwe interesy. To nie jest bezpieczne.

Wyobraź sobie, co oszuści zrobić z poświadczeniami osobiste i finansowe. Zrób sobie przysługę i nie pozwól im ukraść Twoje dane. Natychmiast znaleźć przekierowanie virus i usunąć go z systemu. Im więcej odwlekają, tym więcej czasu ma spowodować nieodwracalne szkody. Skorzystaj z naszego przewodnika usuwania szczegółowe poniżej i pozbyć się intruza na dobre.

Jak chronić się przed przyszłymi infekcjami? Jednym słowem – czujność. Wszystkie pasożyty polegać na sztuczki, aby wprowadzić system, ale opierają się one głównie na swoją nieostrożność. Jeśli nie zwracać uwagę na jakie strony odwiedzasz, co kliknięcie i to, co mówisz “tak” aby, są zasadniczo otwarcie drzwi z komputera złośliwego oprogramowania. Czujność jest że można Cię chronić.

Pomyśl dwa razy przed zgadzając się na coś. Unikać miejsc zacienionych i niezweryfikowane. Użyj tylko niezawodne pobierania źródeł. Zawsze czytaj regulamin, podczas instalowania programu lub aktualizacji. Wystarczy poświęcić więcej uwagi. Trochę więcej to można zaoszczędzić mnóstwo problemów.

Odinstaluj Web Browser Redirect

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Web Browser Redirect z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *