Jak usunąć Websearch.eazytosearch.info (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Websearch.eazytosearch.info. Ten przewodnik usuwania Websearch.eazytosearch.info działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Websearch.eazytosearch.info jest reklama obsługiwane przeglądarki porywacza, które zmienia domyślną stronę główną i wyszukiwarki bez Twojej wiedzy. Podczas instalowania, uruchamiania programu, powodzi systemu z wielu reklam i wyskakujących okienek, które prowadzą do podejrzanych stron internetowych i mogą uszkodzić komputer.

Jeśli Websearch.eazytosearch.info jest już w systemie, podczas wykonywania wyszukiwania w sieci, będzie wyświetlać reklam sponsorowanych zamiast autentycznych. Ponadto spowolni szybkość przeglądarki, więc trzeba jak najszybciej usunąć Websearch.eazytosearch.info.

Najczęściej jest programem przychodzi do systemu w pakiecie z niektórych innych aplikacji. To zwykle bywa, po uruchomieniu procesu instalacji i przejdź krok po kroku opcje. Jeśli uważnie przeczytać instrukcje, można uniknąć złośliwego oprogramowania poprzez odznaczenie kilka pól na ekranie Kreatora konfiguracji. W ten sposób będzie chronić swój komputer od Websearch.eazytosearch.info. Należy pamiętać, że zawsze możesz pobrać programy z ich oficjalnych stron bo one uniknąć łączenie niezaufanym oprogramowaniem.

Porywaczy przeglądarki duże rodziny Websearch.eazytosearch.info nazywa Websearch. Innych infekcji komputera które pochodzą z tej rodziny są Websearch.just-browse.info, Exploit zdjąć Flimkit i Websearch.helpmefindyour.info. Porywacze z Websearch użyć aparat rozszerzenie justplug.it i twórców justpulg.it świadczenia usług dla produkcji rozszerzenia przeglądarki między platformami.

Podczas Websearch.eazytosearch.info wchodzi w systemie, rozpoczyna monitorowanie aktywności w Internecie i udostępnia je firm dystrybutorów. Jest to, jak twórcy programu zapewni Ci z niestandardowe reklamy.

Inny problem, o korzystaniu z Websearch.eazytosearch.info jest fakt, że przychodzi wraz z SearchNewTab rozszerzenie adware, który przechwytuje nową kartę strony. Ponadto aplikacja może przerwać przeglądanie stron internetowych przez wyświetlanie linków sponsorowanych i przekierowanie do niektórych podejrzanych stron internetowych. Aby uniknąć dalszych problemów związanych z wirtualnego aktywności, trzeba usunąć Websearch.eazytosearch.info wraz z rozszerzeniem SearchNewTab.

Websearch.eazytosearch.info jest szkodliwy, możesz lepiej pójdzie poniżej instrukcje usuwania w tym artykule. Jak tylko program jest usunięte, należy przeskanować komputer z wykrywaczem niezawodne malware, aby znaleźć i usunąć szkodliwe pliki.

Odinstaluj Websearch.eazytosearch.info

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć Websearch.eazytosearch.info z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Websearch.eazytosearch.info z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *