Jak usunąć Websearch.thesearchpage.info (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers
Remove Websearch.thesearchpage.info

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Websearch.thesearchpage.info. Ten przewodnik usuwania Websearch.thesearchpage.info działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Websearch.thesearchpage.info należy do kategorii chcącymi, ponieważ tak szybko, jak to wchodzi komputer, sprawia, że różne modyfikacje systemu bez pytania o wszelkie pozwolenia.

Po pierwsze program będzie zmodyfikować domyślną stronę główną i wyszukiwarki silnik, ale to na pewno nie wszystko, co zrobi porywacza. Faktycznie, Websearch.thesearchpage.info będzie wszystkie zmiany, które czuje się jak podejmowania, bez pytania o zgodę w ogóle. W ten sposób Twoje wirtualne bezpieczeństwo może być poważnie zagrożona, tak by lepiej usunąć porywacza z komputera jak najszybciej.

Najczęściej Websearch.thesearchpage.info nacieki komputera, ukrywając się za fałszywy system lub program aktualizuje. Może to nawet sprawia, że myślisz, że instalujesz Java lub Flash update, podczas gdy w rzeczywistości jesteś najmu w. porywacza

prawie to samo się dzieje, gdy chodzi o nowy freeware. Podczas procesu instalacji użytkownicy komputera zazwyczaj są nie bardzo ostrożny bo są w pośpiechu, aby zakończyć konfigurację i wyraża zgodę na wszystkie warunki i postanowienia przewidziane przez program nie czytając nawet je. W ten sposób użytkownicy skończyć z porywacza w ich systemach. Poza tym, należy mieć na uwadze że Websearch.thesearchpage.info może również wprowadzić system niezauważony przez niektóre uszkodzone linki, uszkodzonych stron internetowych lub spam poczta elektroniczna przywiązanie.

Remove Websearch.thesearchpage.info
The Websearch.thesearchpage.info Virus

Raz Websearch.thesearchpage.info został zainfekowany komputer, istnieje kilka frustrujące i niebezpieczne rzeczy będziesz miał do czynienia z. Pierwszy z nich jest fakt, że gdy porywacza infekuje komputer, dodatek jest nie dłuższy powiązany z prosić o zgodę przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian. Oznacza to, że ciągłe zmiany zostaną wprowadzone do systemu bez Twojej wiedzy i zgody. Jednak to nie jest główny problem, będziesz miał do czynienia z.

Co musisz wiedzieć, jest to, że Websearch.thesearchpage.info będzie monitorować i przechowywać swoje aktywności wirtualnego cały czas. Po program gromadzi wszystkie dane musi, Websearch.thesearchpage.info będzie wysłać go do nieznanych stron trzecich za porywacza. Te dane będzie zawierać wszystkie przeglądania działalności, czyli web wyszukiwania, adres IP i wszelkie informacje osobiste i finansowe, może masz podzielony online – dla instancji imię i nazwisko, numer telefonu, numer konta bankowego, itp. Należy pamiętać, że udostępnionych danych może służyć do celów złośliwy, więc co można zrobić w takim przypadku usunąć Websearch.thesearchpage.info z komputera PC, jak można zauważyć.

Dobrą wiadomością jest to, że Websearch.thesearchpage.info usunięcie nie jest trudno procesem. Aplikacji można usunąć ręcznie lub automatycznie. W przypadku, gdy potrzebujesz pomocy z procesu usuwania, można wykonać ręcznego instrukcje podane poniżej w tym artykule. Niemniej jednak nawet jeśli po zakończeniu ręcznego, trzeba jeszcze skanowanie komputera z Narzędzie antimalware uzasadnione, aby upewnić się, że wszystkie istniejące zagrożenia zostały usunięte całkowicie.

Odinstaluj Websearch.thesearchpage.info

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki, które należy wykonać, aby trwale usunąć z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Websearch.thesearchpage.info z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *