Jak usunąć Weknow.we (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Browser hijackers

Czy zauważyliście coś dziwnego, każdorazowo po otwarciu przeglądarki? Wymiana twój strona, nową kartę strony i nawet preferowanej wyszukiwarki na stronie Weknow.we, jest to znak, że porywacza przeglądarki paskudne znajduje się teraz na urządzeniu.

Gdy pasożyt wywołuje przeglądarki jego ‘domu’, zacznie powódź ekranu z wielu natrętnych reklam. Ale za te pozornie wiarygodny promocje może ukryć niebezpiecznych zagrożeń. Po tym wszystkim porywacze są zaprogramowane do wyświetlania reklam jak najwięcej jak to możliwe, aby podnieść szansę tworzenia dochodów pay-per-click. Nie jest ich zadanie, aby sprawdzić te reklamy. Thats dlaczego zalecamy, aby nie kliknąć na treści sponsorowanych, świadczone przez pasożyta.

Weknow.we stronie internetowej pojawia się z powodu zakażenia porywacza przeglądarki, która przejęła przeglądarki. Pasożyt może przeniknąć jedynie za Twoją zgodą. Robi to, za pomocą sztuczki i opierając się na nieostrożność i naiwności. Najpopularniejszym środkiem dystrybucji porywacza przeglądarki obejmują, ale nie są ograniczone do spamu, wiadomości e-mail, pakiety oprogramowania, fałszywe aktualizacje i wątpliwych linki.

Często użytkownicy nieświadomie zainstalować złośliwe oprogramowanie na komputerze, przez popełniają błąd, decydując się na szybkiej instalacji. W ten sposób, ukryte pasożytów, które były dołączane do innych programów będą automatycznie zainstalowane na urządzeniu, bez wiedzy użytkownika. Aby upewnić się, że tak nie jest, trzeba wybrać niestandardowe lub tryb zaawansowany w Kreatorze instalacji. W ten sposób żadnego dodatkowego oprogramowania będzie widoczne dla Ciebie, i wszystko, co musisz zrobić jest, usuń zaznaczenie opcji takich treści bonus, więc nie ma się dostępu do komputera.

Jeśli pozostawiony bez nadzoru, przeglądarka porywacze somolotu może poważnie uszkodzić swoje przeglądarki internetowe i również zagrozić informacje osobiste i finansowe. Reklamy mogą wydawać się nieszkodliwe dla Ciebie, ale z powodu pasożyta ad ciężkie ataki na przeglądarkę, wkrótce aplikacja zakończy się niepowodzeniem do poprawnego działania. Rzeczy jak tyle i powolny internet, które prędkości staną się poważne przeszkody, które starają się powstrzymać od robienia żadnej pracy online. Na domiar wszystkiego porywacze mają również możliwość zainstalować inne podejrzane oprogramowanie na Twój przeglądarek, takich jak paski narzędzi, dodatki i rozszerzenia.

Mówiąc prościej, zyskasz nie alarmów poprzez utrzymywanie tego złośliwego oprogramowania na komputerze. Ten porywacz przyniesie Ci tylko kłopoty. Im dłużej pozwolić mu pozostać na twoim komputerze, staje się gorzej w danej sytuacji. Dlatego ważne jest, aby usunąć ten pasożyt, tak szybko, jak można zauważyć, jego obecności, aby zapobiec robi więcej szkody. Jedynym sposobem, aby odzyskać kontrolę nad przeglądarki sieci web i raz jeszcze powrócić do bezpieczne obecność w Internecie jest działać przeciwko ten przykry porywacza przeglądarki w sposób terminowy.

Odinstaluj Weknow.we

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć Weknow.we z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Weknow.we z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *