Jak usunąć Wemidon.win (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware
Remove Wemidon.win

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć Wemidon.win. Ten przewodnik usuwania Wemidon.win działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Stały wygląd strony Wemidon.win jest to bardzo zły znak. Oznacza to, że urządzenie kryje zakażenie. Pasożyt adware czai się gdzieś w rogach w systemie i wyświetlanie Wemidon.win jest jej sposób ukazujące się do Ciebie. Głowa tego ostrzeżenia. Posiadanie adware pasożytów w systemie nie prowadzi do niczego dobrego. Wręcz przeciwnie. Spotkasz mnóstwo problemów, które będą w dalszym ciągu rozwijać zarówno liczby, jak i nasilenia w miarę upływu czasu. Jak najlepiej, aby jak najszybciej usunąć adware.

Gdy na miejscu strony Wemidon.win przejmuje przeglądarki, należy podjąć działania. Na szczęście Szkodnik ten jest stosunkowo łatwe do rozwiązania, jeśli nie ociągać się i działać niezwłocznie. Jeśli zignorujesz ryzyka, które stanowi jednak pogorszy Twoją sytuację i zakażenie może nawet spowodować pewne nieodwracalne uszkodzenia. Nie pozwól, aby się stało. Rozumiem, że nie masz nic do stracenia, ale usunąć wiele zyskać przez intruza. Zrobić to jak najszybciej. Chroń się przed wielu kwestii adware ma zamiar rzucić na Ciebie. Im szybciej można się go pozbyć, tym lepiej dla Ciebie i Twojego systemu dobrego samopoczucia.

Po adware osiada, jest, Wemidon.win staje się stałym towarzyszem online. Zamienia się w Twój cień i widzisz, każdy czas ty tak dużo, jak dotknąć jedną z wcześniej niezawodne przeglądarki. Ale to nie jest tylko strona, jesteś zmuszony do odwiedzenia. Oczywiście nie. Z powodu adware są przekierowywane do zacienionych stron cały czas. Niektóre z nich mogą nawet być pełne zakażeń, które można uzyskać za pomocą jednego kliknięcia. Abstrahując od od tego, są również bombardowani reklamy. Szkodników zgłasza lawina reklamy na Ciebie i jeśli możesz kliknąć przycisk na nich, hakerzy get paid. Jest to mechanizm pay-per-click. Kliknięcia napełnić kieszenie Crooks’a. Stają się ich sponsorem. Ale tam jest więcej. Reklam również ukryć ryzyka. Są one sponsorowane. Większość z nich, w każdym razie. Klikając są nie tylko pomaga cyberprzestępcy stają się bogatsi, ale również naraża się na ryzyko złośliwego oprogramowania.

Remove Wemidon.win
The Wemidon.win Virus

Podobnie jak z sprytny witryn, jednym kliknięciem na nieodpowiednim ad jest potrzebny dla Ciebie zarazić się pasożytami więcej. Kliknięcia jest równa Twojej zgody. Złośliwe oprogramowanie wchodzi komputer i wychodzi Ci obojętny. Innym problemem są skierowane jest to, że reklamy są po prostu zbyt wiele, aby uniknąć. Są one wszędzie i prędzej czy później będą klikać nawet, jeśli nie chcę. Czasami handlowych pojawia się tuż pod kursorem myszy lub przenosi się pod nim i kliknij na nią. Lub, blokuje całą stronę i podczas próby zamknij go z przycisku “X”, kończy się przekierowanie na podejrzaną stronę. Nie możesz wygrać tę bitwę. Jedynym sposobem, aby pozbyć się reklam i przekierowania jest całkowicie usunąć adware. Gdy to zrobisz, wszystko będzie wrócić do normy. Tak to zrobić. Śledzić nasz przewodnik usuwania poniżej i natychmiast usunąć infekcje.

Jak adware wprowadzony Twój komputer? Zwykle te szkodniki opierają się na łączenie techniki. Tak więc następnym razem są instalację programu lub aktualizacji, zwrócić uwagę. Nie wiem, co jeszcze może być powiązane z nimi. Nie spiesz się i uważnie przeczytać wszystko. Wybrać ustawienia zaawansowane w Kreatorze instalacji. Zajmuje więcej czasu, ale pozwalają one również, aby zobaczyć, jeśli istnieją żadnych aplikacji “bonus” załączone do pierwotnego programu, które mają zamiar wprowadzić dane swojego komputera. Również są w stanie odznacz je przed zakończeniem instalacji. Zdecydowanie zaleca się że możesz to zrobić. Takie dodatki są zwykle wirusy i nie trzeba ich w systemie.

Odinstaluj Wemidon.win

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego zadania, Pomiń poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Oto kroki należy wykonać, aby usunąć porywacza przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć Wemidon.win z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *