Jak usunąć White-canary.com (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware
Remove White-canary.com

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć White-canary.com. Ten przewodnik usuwania White-canary.com działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

Jeśli widzisz często stronie White-canary.com. Oznacza to, że masz adware na komputerze. Ta strona jest wyraźne wskazanie, że złośliwa aplikacja został zainfekowany przeglądarki. Adware jest w stanie narażania bezpieczeństwa sieci. Można łatwo uzyskać prywatne dane, takie jak, ale nie ograniczone do przeglądania historii, zwyczajów lub wyszukiwania. Z tej informacji będzie w stanie wygenerować odpowiednie reklamy, które użytkownik będzie najprawdopodobniej do klikania.

Jaki jest cel tych reklam? Do tworzenia dochodów pay-per-click. Jakby coraz zalane z reklam i wyskakujących okienek ekranu było mało, można również zauważyć obecność nowo zainstalowanych rozszerzeń, dodatki lub paski narzędzi w przeglądarce. Zostały one zainstalowane przez adware, sam, bez wiedzy i zgody. Ich celem jest ułatwienie cyber pasożyt jej złośliwych programów.

Remove White-canary.com
The White-canary.com Virus

Adware jest powszechnie rozprzestrzeniają się za pośrednictwem spamu e-mail, załączniki wiadomości e-mail i pliki wykonywalne, żądań aktualizacji wiązanie, fałszywe oprogramowanie, itp. Jeśli możesz pobrać oprogramowanie z Internetu, zaleca się wybranie niestandardowej lub tryb zaawansowany w Kreatorze instalacji. Dlaczego? Ponieważ często deweloperzy pakować aplikacje lub programy i połączyć je razem z malware, które będą nie poprawnie ujawniane.

W ten sposób Jeśli stosujesz naszych porad, będzie można wyświetlić pełną zawartość oprogramowania, który chcesz zainstalować. Jeśli zauważysz wszelkie dodatkowe programy lub aplikacje, są szanse, są one złośliwe oprogramowanie w przebraniu. Możesz łatwo wyłączyć poprzez ten tryb instalacji.

To ważne, aby użytkownicy wiedzieli, że adware jest nie coś, co oni chcą mieć na ich komputerze. Złośliwego oprogramowania, takiego jak ten jeden jest realne zagrożenie dla bezpieczeństwa w Internecie i prywatności. Generowane przez tego pasożyta irytujące reklamy mogą przekierować Cię do podejrzanych, a nawet niebezpieczne witryny stron trzecich. Może myślisz, że wskazujesz om, godne zaufania ad, który promuje wyłącznej sprzedaży, którą jesteś zainteresowany, ale mogą być dalekie od prawdy.

Jednym kliknięciem użytkownik może przypadkowo i nieświadomie otwiera tylne drzwi dla hakerów, które dążą do kradzieży danych osobowych i podzielić się nim z innymi ludźmi dla zysku. Co więcej ruch ad, generowany przez adware tylko zwiększy się z czasem. Przeglądarki nie powiedzie się ostatecznie do prawidłowego działania i zacząć awarię lub zawieszanie się nieoczekiwanie. Nie będzie w stanie wykonać każdy rodzaj pracy w Twojej przeglądarce. Dlatego trzeba usunąć ten pasożyt szkodliwych z komputera jak najszybciej. Im dłużej opóźniać jego usunięcie, gorzej będzie konsekwencje jego pobytu.

Odinstaluj White-canary.com

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć White-canary.com z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć White-canary.com z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *