Jak usunąć WINDOWSDEFENDER.SITE (Chrome/Edge/Firefox) | Aktualizacja

Adware

Napisałem ten artykuł, aby pomóc usunąć WINDOWSDEFENDER.SITE. Ten przewodnik usuwania WINDOWSDEFENDER.SITE działa dla Chrome, Firefox i Internet Explorer.

WINDOWSDEFENDER.SITE Strona jest złe wieści dla Twojego systemu. Widząc i lądowania na to cały czas jest oznaką infekcji. Zakażenie adware, mają być dokładne. Jak wiecie, szkodniki adware są bardzo zwodnicze i podstępne. Im nie ufam. I ta, którą utkniesz z jest nie wyjątek. WINDOWSDEFENDER.SITE zawiera złośliwy skrypt, który uniemożliwia jego zamykania. Oznacza to, że jeśli użytkownik przekierowany do witryny, nie będziesz mógł wyjść bez zgadzając się na niektóre rozszerzenia są pobrane najpierw coś takiego. Nie, w żadnym wypadku wyrażasz zgodę aby wszystko, co chce Tę stronę. Jest to niebezpieczne. Zamknąć go za pomocą Menedżera zadań i uruchomić nową sesję przeglądania.

Jak powiedzieliśmy, WINDOWSDEFENDER.SITE strony wskazuje, że istnieje zakażenie adware w systemie i zamiast pobierania bardziej złośliwe rozszerzenie musi koncentrować na usuwanie adware z komputera. Adware szkodniki nie powodują przyjemne najemców. Są one uciążliwe i irytujące. Więcej czasu to zagrożenie pozostaje w systemie, więcej problemów, które będzie musiał stawić czoła. Nie zwlekaj. Usuń adware jak najszybciej.

Raz w systemie, szkodników nie tracić czasu. Wstrzykuje się wszystkie poprzednio niezawodne przeglądarki z mnóstwem reklam. I nie wszelkiego rodzaju reklam. Adware ma swoją pracę domową przed bombardowanie ad. To Ci badania, aby dowiedzieć się, co lubisz i co Cię interesuje. Następnie używa tych informacji do tworzenia reklamy, które Ci się spodoba i Znajdź atrakcyjne. Dlaczego? To nie dlatego, że chce zwiększyć swoje zakupy online lub pasienie się przeżycie. Oczywiście nie. To ma swój własny plan. Adware wymaga kliknięcia. Jest on tworzony na zwiększenie ruchu w sieci do poszczególnych stron, w ten sposób generowania dochodów pay-per-click dla jego właścicieli. Dlatego potrzebuje aby kliknij na reklamy, to pokazuje. Dla każdego kliknięcia hakerzy get paid. Stają się ich sponsorem. Ale to nie wszystko.

Zachować szczególną ostrożność. Nic nie wyświetla adware może być zaufany. Nie dba o Twoje bezpieczeństwo. Po prostu wyświetla reklamy, które będzie iskra zainteresowanie, więc należy kliknąć. Reklamy, jednak nie są weryfikowane. Co więcej, większość z nich są nawet uszkodzony lub wprowadzające w błąd lub oba. Jeśli przypadkowo klikniesz ze złej reklamy, może pogorszyć swoje kłopoty, pobierając więcej szkodników na pokładzie. Nie ufaj reklamy. Jeśli oferta jest zbyt dobrze aby było prawdziwe, to prawdopodobnie nie jest. Nie popełnij błędu klikając. Jak najlepiej, aby pozbyć się reklam. Jedynym sposobem, aby to zrobić jest usunąć adware, sam. W przeciwnym razie staną się bardziej agresywne, z każdym dniem i będą bombardować nawet więcej ogłoszeń. Nie trać czasu. Śledzić nasz przewodnik usuwania poniżej i pozbyć się intruza na dobre. To jest najlepszy kierunek działania, które można wykonać.

Jak można zarazić z adware? Szkodniki jak to zwykle podróżować wiązek z innych programów, które można pobrać z sieci web. Jednak jeśli spieszyć instalacji i przejdź warunki, nie można zauważyć dodatkowe aplikacje, które są dołączone do pakietu, więc one wprowadzić system niezakłócony. Aby tego uniknąć, zawsze należy wybrać ustawienia zaawansowane w Kreatorze instalacji. Trochę więcej czasu, ale również daje pełną kontrolę nad procesem instalacji. Jesteś w stanie zobaczyć wszystkie dodatki i odznacz je przed zakończeniem instalacji programu, pierwotnie chciałeś. Czy to następnym razem coś ściągnąć. Zrobić swoje due diligence. Jest jedynym sposobem, aby chronić Twój komputer.

Odinstaluj WINDOWSDEFENDER.SITE

STEP-1Przed rozpoczęciem procesu usuwania prawdziwe, należy ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym. Jeśli wiesz jak to zrobić, przejdź poniższe instrukcje i przejdź do kroku 2. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, jest to odpowiednie miejsce ponownie uruchomić komputer w trybie awaryjnym:

Dla Windows 98, XP, Millenium i 7:
Uruchom ponownie komputer. Po wyświetleniu pierwszego ekranu informacji, uruchomić, naciskając klawisz F8. Następnie wybierz tryb awaryjny z obsługą sieci od opcji.
Safe Mode with Networking
dla Windows 8/ 8.1
kliknij przycisk Start, następnie kliknij polecenie Panel sterowania-> System i zabezpieczenia — > Narzędzia administracyjne — > Konfiguracja systemu.
Windows 8 Safe Mode with Network
zaznacz opcję bezpieczny rozruch i kliknij przycisk OK. Kliknij przycisk Uruchom ponownie pytany.
Dla systemu Windows 10
Otwórz Start menu i kliknij lub naciśnij przycisk zasilania.
win10 safemode 1
trzymając wciśnięty klawisz Shift, kliknij lub puknij na ponowne uruchomienie.
win10 safemode 2

STEP-2Wykonaj kroki, aby dokładnie usunąć WINDOWSDEFENDER.SITE z przeglądarki:

Usunąć z Mozilla Firefox:

Otwórz Firefox, kliknij przycisk w prawym górnym rogu , kliknij przycisk Dodatki, następny hit rozszerzeń .
firefox extensions
poszukaj podejrzanych lub nieznanych rozszerzeń, usunąć je wszystkie.

Usunąć z Chrome:

Otwierania Chrome, kliknij ikonę menu chrome w prawym górnym rogu — >Więcej narzędzia – > rozszerzenia. Tam, identyfikowanie złośliwego oprogramowania i wybierz chrome–ikonę kosza (Usuń).
chrome extensions

usunąć z programu Internet Explorer:
IE Otwórz, a następnie kliknij IE narzędzi ikonę w prawym górnym rogu-> Zarządzaj dodatkami.
ie gear
Znajdź złośliwego dodatek. Usunąć go przez naciśnięcie przycisku Wyłącz.

STEP-3

Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki, następnie kliknij polecenie Właściwości. Usunąć wszystko po .exe”w polu element docelowy .

ff shortcut

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-5

Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-6

open Config MS razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

go w karcie Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć WINDOWSDEFENDER.SITE z przeglądarki? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *