Jak usunąć wirusa 16LU6SwUDdLsAy7XXHSMg7BRbA1kfDoBnZ Bitcoin Email | Aktualizacja

Trojans

16LU6SWUDDLSAY7XXHSMG7BRBA1KFDOBNZ jest jeszcze innego oszustwa e-mail, który krąży w przestrzeni Internetu. Jest to bardzo przerażające do odbierania takich wiadomości, ponieważ ma ona na celu skłonienie użytkownika do przenoszenia dość ilość pieniędzy, aby chronić Twoją prywatność. Niech się rozpisywał. Nadawcy tej wiadomości e-mail twierdzą, że Twój komputer został posiekany przez paskudny wirus, który pozwala im do monitorowania każdy ruch, co możesz zrobić. Szczególnie za pośrednictwem Twojej kamery i mikrofonu.

Ofiary był rzekomo odwiedzenie witryny dla dorosłych, gdy domniemana wirusa zakażenia miało miejsce. I teraz, oszuści chcą sprawić, byś uwierzył ich kłamstwa, że nagranie możesz cieszyć się przeglądania czas na tej stronie. Popyt nadawców wiadomości e-mail trzeba zapłacić za ich milczenie. Dają ich obietnica, że narażania pliki nie będą publikowane online, tak długo, jak przenieść zadawane ilość bitcoinów na wliczone www.

Musisz zrozumieć, że nie pojedynczy wyraz w tej wiadomości e-mail jest prawdziwa. E-mail 16LU6SWUDDLSAY7XXHSMG7BRBA1KFDOBNZ to nic innego jak oszustwo, zaprojektowane do straszenia użytkowników. Istnieje potrzeba aby zachować tę wiadomość w skrzynce odbiorczej. Tak szybko, jak je otrzymasz, stanowczo zalecamy, aby usunąć go. Następnie upewnij się zbadać przyczynę tego oszustwa e-mail przez skanowanie w poszukiwaniu potencjalnych zagrożeń. Jeśli taki się znajdzie, natychmiast usunąć je, więc nie są w stanie spowodować, że komputer żadnej szkody.

Scamware pasożytów nie inwazji na komputerze bez zaproszenia. Powiedział, że jest, tak długo, jak długo nie wolno tego szkodnika na swoim urządzeniu to nie będzie mógł przeniknąć go. Jednakże Hakerzy wykorzystują różne sztuczki aby Ci ślepa na potencjalne zagrożenie. Również zdecydowanie polegają na Ciebie naiwności i pośpiechu, aby Ci zainstalować takiego pasożyta, nawet nie zdając. Najczęściej dzieje się, gdy klikniesz na zainfekowany reklamy i łącza, Otwórz spamowych, które zawierają załączniki and/ lub pliki wykonywalne lub zainstalować pakiety oprogramowania w trybie szybkiej konfiguracji.

Musisz być bardziej pracowity, jeśli chcesz utrzymać komputer wolny od infekcji. Niebezpieczeństwo czai się wszędzie. Nawet za pozornie wiarygodne reklamy promujące ofertę tego wygląda zbyt dobrze mogło być prawdziwe. To najlepiej omijać z wszelkie podejrzane linki patrząc i reklamy, ponieważ mogą one prowadzić do niebezpiecznych stron internetowych osób trzecich. Również bardzo polecam, wybierając Custom/ zaawansowane rodzaj instalacji i usuń zaznaczenie opcji Wszystkie dodatkowe oprogramowanie, które mogą być zawarte.

Jeśli otrzymałeś ten e-mail straszny, nie panikuj. Uspokój się i staram się myśleć racjonalnie. Istnieje nie ma solidnych dowodów, że Crooks’a roszczeń są spełnione. Istnieje nie rzeczywistych dowodów. Wiadomości e-mail nie zawiera żadnych solidnych dowodów, że komputer został zainfekowany lub że żadne prywatne dane zostały skradzione. Nie wpaść w ich sztuczki i na pewno nie wysyłaj im żadnych pieniędzy. Ten e-mail jako oszustwo, to i go usunąć. Po tym naszych porad i przeskanować komputer w poszukiwaniu prawdziwy problem i się go pozbyć. Nie pozwól, panika i strach kontrolować swoje działania. Zachowaj spokój i usunąć prawdziwe scamware pasożyt, który jest przyczyną Ci takie kłopoty.

Odinstaluj 16LU6SwUDdLsAy7XXHSMg7BRbA1kfDoBnZ Bitcoin Email

STEP-1Uruchom Menedżera zadań, klikając prawym przyciskiem myszy na pasku zadań i wybierając polecenie Uruchom Menedżera zadań.

task manager

uważnie spojrzeć na nazwy plików i opisy uruchomionych procesów. Jeśli znajdziesz jednego podejrzanych, Wyszukaj w Google jego nazwisko, lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio do jego identyfikacji. Jeśli możesz znaleźć proces malware, prawym przyciskiem myszy i wybrać Zakończ zadanie.

STEP-4

Otwórz Panel sterowania, przytrzymując Klawisz Win i R razem. Wpisz ciąg appwiz.cpl w polu, a następnie kliknij przycisk OK.

appwiz

tutaj, Znajdź dowolny program miał zamiaru instalować i odinstalować go.

STEP-6

Otwórz MS Config razem przytrzymując Klawisz Win i R . Wpisz msconfig i naciśnij klawisz Enter.

msconfig

Przejdź na kartę Uruchamianie i odznacz wpisy, które mają “Nieznane”, jako producent.

Nadal nie można usunąć 16LU6SwUDdLsAy7XXHSMg7BRbA1kfDoBnZ Bitcoin Email z komputera? Proszę zostawić komentarz poniżej, opisujące kroki jakie możesz wykonać. Odpowiem szybko.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *